نرم افزار موبایل

Thoughts برنامه ای را معرفی می کند که برای الهام بخشیدن به شما طراحی شده است، نه اینکه حواس شما را پرت کند

به گزارش اپ خونه، برنامه جدیدی به نام Thoughts به جای پیمایش بی‌اهمیت از طریق فید اجتماعی به‌روزرسانی‌ها، راهی برای پیمایش و جمع‌آوری محتوای الهام‌بخش ارائه می‌دهد.

Thoughts که توسط توسعه‌دهنده مستقل Henri Bredt ایجاد شده است، به‌عنوان یک «مدیر الهام‌بخش متمرکز» توصیف می‌شود که به شما کمک می‌کند چیزهایی را که الهام‌بخش شما هستند به خاطر بسپارید، چه نقل قول‌های دست‌چین‌شده و گفته‌های معروف از متفکران بزرگ باشد چه حتی ایده‌های خودتان که می‌خواهید به خاطر بیاورید.

علاوه بر این، این برنامه راهی برای مرور داستان‌های الهام‌بخش از طریق یک برگه Discover ارائه می‌کند، جایی که می‌توانید نقل قول‌های جدیدی را برای افزودن به کتابخانه خود از طریق مجموعه‌های سرپرستی پیدا کنید – مانند نقل قول‌هایی از متفکران رواقی، درس‌هایی از طبیعت مادر، نقل‌قول‌های اختصاص داده شده به اعتماد به نفس، یا افراد سرشناس مانند مهاتما گاندی.

اگرچه برنامه Thoughts یک برنامه ساده و تک منظوره است، اما طراحی صیقلی دارد که با فرآیند نصب شروع می شود که در آن چند نقل قول را انتخاب می کنید که الهام بخش شما باشد.

همانطور که موارد بیشتری را اضافه می کنید، می توانید به صورت عمودی در یک فید به سبک کارت پیمایش کنید تا نقل قول های جمع آوری شده خود را دوباره بخوانید، آنها را ویرایش کنید یا اگر دیگر اهداف فعلی شما را برآورده نمی کنند حذف کنید.

در همین حال، بخش کتابخانه برنامه همچنین به شما امکان می دهد نقل قول های خود را به فید خود اضافه کنید یا یک مجموعه موضوعی بسازید – مانند نقل قول هایی که از یک کتاب، پادکست، خبرنامه، گفتگو یا چیز دیگری که منجر به الهام گرفتن شما شده است.

طبیعتاً، اگر این نقل قول‌ها در برنامه‌ای مدفون باقی بمانند که ممکن است فراموش کنید باز و مرور کنید، به همین دلیل است که Thoughts همچنین دارای یک ویجت صفحه اصلی در اندازه‌های مختلف است تا بتوانید نقل قول‌ها و عبارات الهام‌بخش را به صورت برجسته در صفحه گوشی خود قرار دهید.

اپلیکیشن iOS توسط بردت، دانشجوی ۲۲ ساله آلمانی ساخته شده است که از سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۳ یکی از برندگان چالش Swift Student Challenge اپل بود و امسال توانست شخصا در WWDC23 شرکت کند و برنامه را به تیم کوک نشان دهد.

به عنوان بخشی از برنامه جایزه او گفت که ایده ایجاد یک برنامه اختصاصی برای ذخیره الهامات در یک برنامه پس از خواندن کتاب “طراحی چیزهای روزمره” اثر دان نورمن به وجود آمد.

بردت به یاد آورد که قطعاتی از کتاب را دوست داشت، اما نمی توانست آنها را به خاطر بسپارد. علاوه بر این، او اغلب هنگام مرور شبکه های اجتماعی با افکار الهام بخش مواجه می شد، اما مکان مناسبی برای جمع آوری آنها نداشت.

اگرچه این برنامه به جمع آوری نقل قول اختصاص داده شده است، اما برنامه های دیگر برای رقابت وجود دارد.

سایر برنامه‌ها مانند I Am یا Motivation نیز ویجت‌های صفحه اصلی را برای نمایش افکار و ایده‌های الهام‌بخش ارائه می‌دهند و مجموعه‌ها و ابزارهای طبقه‌بندی‌شده داخلی و همچنین پس‌زمینه و فونت ویجت‌های قابل تنظیم را ارائه می‌دهند.

با این حال، Thoughts چند نکته اضافی را برای کسانی که می‌خواهند کتابخانه نقل قول‌های خود را حفظ کنند، اضافه می‌کند، از جمله توانایی استفاده از برچسب‌ها به عنوان برچسب‌های سازمانی، علاوه بر سازماندهی انتخاب‌های نقل قول در مجموعه‌های خاص را داراست.

همچنین از همگام سازی iCloud در بین دستگاه ها و پشتیبانی از ایجاد ورودی با Shortcuts و Siri پشتیبانی می کند.

Thoughts بدون آگهی است و حداکثر ۲۰ ورودی را با نسخه رایگان ارائه می دهد. برای باز کردن قفل نسخه کامل، می‌توانید هزینه اشتراک (۱.۹۹ دلار در ماه یا ۸.۹۹ دلار در سال) یا یک بار هزینه (۲۶.۹۹ دلار) برای باز کردن قفل مادام العمر بپردازید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا