اخبار اینترنت

Threads شروع به آزمایش ویژگی جستجو در استرالیا و نیوزیلند می کند

به گزارش اپ خونه، Threads یکی از موردانتظارترین ویژگی ها، نسخه وب این پلتفرم را راه اندازی کرد . اکنون، متا در حال آزمایش یکی دیگر از ویژگی های بسیار مورد تقاضا برای شبکه اجتماعی یعنی امکان جستجوی پست ها است.

در حال حاضر، کاربران فقط می توانند نام های کاربری را در Threads جستجو کنند. با این حال، این شرکت در حال کار بر روی آوردن جستجوی متن کامل است.

در حال حاضر این ویژگی را در استرالیا و نیوزیلند آزمایش می کند و در حال برنامه ریزی برای عرضه گسترده تر به سایر کشورهای انگلیسی زبان است.

این شرکت در بیانیه‌ای گفت: «ما فعالانه به بازخورد جامعه گوش می‌دهیم و روی ویژگی‌های بیشتری برای بهبود تجربه جستجو کار می‌کنیم.»

این همان چیزی است که جستجوی متن کامل در Threads به نظر می رسد

مارک زاکربرگ در یک پست Threads گفت: “هیجان زده شوید – جستجو به Threads می آید.” آدام موسری، رئیس اینستاگرام نیز به این موضوع اشاره کرد و گفت که این شرکت در حال تلاش برای پشتیبانی از زبان‌های بیشتر است.

این شرکت در تلاش برای افزایش تعامل در Threads بوده است که پس از هیجان اولیه کاهش یافته است.

در چند هفته گذشته، این شرکت به سرعت برخی از ویژگی‌های مورد تقاضا مانند برگه زیر ، مکانی برای مشاهده علاقه‌مندی‌های شما، برگه ارسال‌های مجدد ، نسخه وب و اکنون جستجوی کامل متن را ارائه کرده است.

از آنجا که این نسخه اولیه جستجو است، ممکن است به این زودی ها ویژگی ها یا فیلترهای جستجوی پیشرفته را دریافت نکنیم.

قابل ذکر است که Mastodon شروع به ارائه نسخه جدیدی از جستجوی نوار جستجوی بازشو با فیلترهای در دسترس برای جستجوی پست های دارای رسانه یا جستجوی پست در یک بازه زمانی خاص کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا