اخبار کسب و کارها

Twilio تنها چند ماه پس اخراج از دور قبلی ، ۱۷ درصد از نیروی کار خود را کاهش می دهد

به گزارش اپ خونه، Twilio به تازگی اعلام کرده است که دوری از اخراج را انجام خواهد داد که بر حدود ۱۷ درصد از نیروی کار جهانی آن تأثیر خواهد گذاشت.

این شرکت همچنین سازمان داخلی خود را بازسازی خواهد کرد و دو واحد تجاری ایجاد خواهد کرد که Twilio Communications و Twilio Data & Applications نام دارند.

این اخبار باید به ویژه برای کارمندان Twilio دشوار باشد زیرا این شرکت قبلاً دور اخراج کارکنان خود را در سپتامبر ۲۰۲۲ انجام داده است . در آن زمان، این شرکت اعلام کرد که ۱۱ درصد از کارکنان خود را اخراج خواهد کرد.

طبق آخرین انتشار درآمد Twilio ، این شرکت تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ دارای ۸۹۹۲ کارمند بود و انتظار می‌رود که ۸۱۶ کارمند را برای دور اخراج سال ۲۰۲۲ اخراج کند. بر اساس این ارقام، حدود ۱۴۰۰ نفر تحت تأثیر اخراج کارکنان در سال جاری قرار خواهند گرفت.

“ما باید کمتر هزینه کنیم، ساده کنیم و کارآمدتر شویم. برای انجام این کار، ما دو واحد تجاری تشکیل می دهیم: Twilio Communications و Twilio Data & Applications. و امروز، متأسفانه من این خبر را به گوش می‌رسانم که تقریباً ۱۷٪ از تیم خود را جدا می‌کنیم .”

در حالی که Twilio با رابط های برنامه نویسی کاربردی (API) شروع به کار کرد که به شما امکان ارسال و دریافت تماس های تلفنی و پیام های متنی را می دهد، این شرکت مجموعه محصولات خود را از طریق چندین خرید و توسعه محصول گسترش داده است.

به عنوان مثال، Twilio با خرید Segment کاری کرد تا عمیق‌تر به داده‌های بازاریابی و خدمات تعامل با مشتری به طور کلی حرکت کند. به گفته مدیرعامل این شرکت، این محصولات به سطح بلوغ یکسانی نرسیده اند.

لاوسون نوشت:

«در ارتباطات، ما باید کارآمدتر باشیم. برای Segment، Flex و Engage، باید رشد را تسریع کنیم. اینها وظایف کاملاً متفاوتی برای تیم های ما هستند و ساختار فعلی ما پیشرفت ما را به سمت هر دو این اهداف که برای رشد، سود و جاه طلبی های پلتفرم تعامل با مشتری ما حیاتی هستند، کند می کند.»

هر واحد تجاری رئیس خود را خواهد داشت – Elena Donio برای Data & Applications و Khozema Shipchandler برای ارتباطات. هر بخش همچنین دارای منابع فروش، تحقیق و توسعه و مدیریت خواهد بود. با این خط واضح، اجرای استراتژی های مختلف برای هر بخش از کسب و کار آسان تر می شود.

به نظر می رسد بخش ارتباطات تجارت به ویژه تحت تأثیر اخراج های امروزی قرار گرفته است.

 لاوسون نوشت: «وقتی به تنهایی به این دو واحد تجاری نگاه می کنیم، واضح است که خیلی بزرگ شده ایم، به خصوص در زمینه ارتباطات و به همین دلیل است که ما امروز برخی از همکاران را رها می کنیم.»

کارمندان آسیب دیده ۱۲ هفته حقوق پایه به اضافه یک هفته برای هر سال خدمت و همچنین پوشش بهداشتی و منابع شغلی دریافت خواهند کرد.

این شرکت همچنین در حال پایان دادن به برخی از مزایا، مانند کمک هزینه کتاب و سلامتی و همچنین شارژ مجدد Twilio – یک تعطیلی چهار هفته ای با حقوق است که کارکنان هر سه سال یک بار دریافت می کنند- است.

لاوسون نوشت: “ما همچنین تصمیم گرفتیم که Twilio Recharge را غروب کنیم، که من به آن اعتقاد دارم، اما (در نگاهی به گذشته) با توجه به اهداف سودآوری ما، به موقع نبود.”

اسناد ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نشان می دهد که هیئت مدیره حقوق پایه سالانه جف لاوسون را از ۱۳۴۰۰۰ دلار در سال به ۶۵۵۳۵ دلار کاهش می دهد.

Twilio انتظار دارد ۱۰۰ تا ۱۳۵ میلیون دلار برای هزینه های مربوط به کاهش نیروی کار هزینه کند. هزینه های اضافی مرتبط با بسته شدن دفتر وجود خواهد داشت.

سهام Twilio در حال حاضر ۲.۸ درصد نسبت به قیمت پایانی روز جمعه معامله می شود. این شرکت قرار است تا چند روز دیگر درآمد سه ماهه چهارم خود را اعلام کند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا