نرم افزار موبایل

Uber Eats اکنون به شما نشان می دهد که چه مقدار از اطلاعات شما با افراد تحویل دهنده به اشتراک گذاشته می شود

به گزارش اپ خونه، Uber Eats در حال معرفی ویژگی جدیدی است که به کاربران نشان می دهد هنگام سفارش در برنامه، چه مقدار از اطلاعات شخصی آنها با تحویل دهنده آنها به اشتراک گذاشته می شود.

این ویژگی که “View as Delivery Person” نام دارد، برای افزایش شفافیت هنگام سفارش غذا از طریق برنامه طراحی شده است.

این ویژگی نشان می دهد که چه مقدار از اطلاعات شما در هر مرحله از تحویل با پیک شما به اشتراک گذاشته شده است. به عنوان مثال، هنگامی که درخواست تحویل می دهید، پیک محل تقریبی تحویل شما را مشاهده می کند.

هنگامی که پیک تحویل را پذیرفت، نام و نام خانوادگی و نام خانوادگی شما را به همراه محل دقیق تحویل شما و هرگونه یادداشت مشتری که ممکن است در مورد سفارش خود اضافه کرده باشید، مشاهده خواهد کرد. پس از اتمام تحویل، پیک محل تحویل شما را می بیند، اما شماره خانه یا شماره واحد شما را نمی بیند.

آیا می‌دانستید که وقتی سفارش Uber Eats شما را می‌پذیرد، آنچه را که تحویل‌دهنده شما درباره شما می‌بیند محدود می‌کنیم؟ ما یک محصول جدید راه اندازی کرده ایم تا بتوانید هنگام ثبت سفارش در برنامه، آنچه را که با یک پیک به اشتراک گذاشته می شود، مشاهده کنید. فقط آمریکا و کانادا لینک در بیو برای اطلاعات بیشتر

— Uber Eats (@UberEats) 26 ژانویه ۲۰۲۳

این ویژگی همچنین به شما نشان می دهد که برنامه چه اطلاعاتی را پس از سفارشات خاص حذف می کند.

اگر مشروبات الکلی سفارش دهید، تحویل‌دهنده موظف است سن شما را با اسکن شناسه تأیید کند، اما اوبر خاطرنشان می‌کند که اطلاعات شناسایی شما پس از تحویل توسط پیک قابل مشاهده نیست و اسکن شناسه شما پس از ۷۲ ساعت حذف می‌شود.

علاوه بر این، زمانی که گزینه “درب منزل” را انتخاب می کنید، پیک برای تایید تحویل، از سفارش درب منزل شما عکس می گیرد. اوبر خاطرنشان می‌کند که تحویل‌دهنده پس از تحویل نمی‌تواند به عکس دسترسی داشته باشد و این عکس هرگز ذخیره نمی‌شود و زمانی که تحویل‌دهنده اپلیکیشن خود را ببندد، حذف می‌شود.

ویژگی جدید همچنین به شما می‌گوید چه اطلاعاتی از اوبر شما هرگز تحویل‌دهنده شما را نشان نمی‌دهد. برای مثال، تحویل‌دهنده شما هرگز به روش پرداخت، شماره تلفن، امتیازی که به او می‌دهید، عکس نمایه یا نام خانوادگی‌تان دسترسی ندارد.

اوبر در سال ۲۰۲۰ ویژگی مشابهی را برای برنامه اشتراک گذاری خود به نام «مشاهده به عنوان راننده» راه اندازی کرد. ویژگی جدید View as Delivery Person اکنون در کانادا و ایالات متحده در دسترس است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا