استارتاپ

Zillow رزرو فوری مانند Calendly را برای تورهای ملک اجاره ای معرفی می کند

به گزارش اپ خونه، بازار املاک و مستغلات Zillow یک ویژگی رزرو فوری تور را برای اجاره‌کنندگان در پلتفرم خود معرفی کرده است.

این شرکت اکنون به کاربران این امکان را می دهد که بدون نیاز به تماس با نماینده یا مدیر املاک، مستقیماً در یک زمان مناسب یک تور حضوری رزرو کنند.

تا به حال، زمانی که شخصی مجبور بود به ملک اجاره ای نگاه کند، یا باید به یک تور مجازی روی پلت فرم تکیه می کرد یا درخواست یک تور می کرد که باعث می شد با مدیر ملک در تماس باشد و این روند را دشوار می کرد. اکنون، کاربران می‌توانند فوراً یک قرار رزرو کنند – درست مانند پلتفرم رزرو جلسه Calendly .

این شرکت گفت که یک ویژگی رزرو فوری تور در ۲۶۰۰ ملک اجاره ای موجود است که تعداد بیشتری در فواصل زمانی منظم اضافه می شود.

این استارت‌آپ proptech گفت که همچنین در حال برنامه‌ریزی برای اضافه کردن ویژگی است که به کاربران امکان می‌دهد در حین برنامه‌ریزی، نوع توری را که می‌خواهند انتخاب کنند – خواه حضوری، خودراهنما یا تور مجازی زنده باشد.

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط Zillow در سال گذشته، ۷۱٪ از کاربران قبل از تصمیم به اجاره یک ملک، تا چهار بار از ملک بازدید کردند. بنابراین پلتفرم فکر می‌کند با حذف واسطه‌ها مانند یک نماینده، تسهیل فرآیند زمان‌بندی، شایستگی دارد.

مایکل شرمن، نایب رئیس Zillow Rentals در بیانیه‌ای کتبی گفت: «گردش‌گردی نقطه عطفی در سفر برای یافتن اجاره‌ای است و دلیل آن نوآوری است.»

«اجازه دادن به اجاره‌کنندگان برای رزرو فوری یک تور، موانع را از بین می‌برد و تجربه یکپارچه‌تر و راحت‌تر را برای اجاره‌کنندگان و مدیران املاک ارائه می‌دهد. آزاد کردن زمان لازم برای هماهنگ کردن زمان‌بندی‌ها به اجاره‌کنندگان اجازه می‌دهد تا بر یافتن مکان مناسب خود بدون نگرانی در مورد اینکه چه زمانی فرصت دیدن آن را پیدا می‌کنند، تمرکز کنند و به مدیران املاک زمان ارزشمندی برای کارهای مهم دیگر می‌دهد.»

زیلو در اکتبر گذشته ۳۰۰ کارمند را اخراج کرد که بر تیم هایی مانند مشاوران زیلو آفر، فروش و کارکنان پشتیبان در وام خانه زیلو و خدمات بسته شدن زیلو تاثیر گذاشت.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا