نرم افزار موبایل

برنامه تناسب اندام جدید  Marvel Move ابرقهرمانان را به برنامه تمرینی شما می آورد

به گزارش اپ خونه، اگر تا به حال خواسته‌اید در حین دویدن به صدای هالک که در گوشی‌هایتان فریاد می‌زند گوش دهید، این فرصت شماست.

اکنون مارول اپلیکیشن تناسب اندام موبایلی جدید خود، Marvel Move را معرفی کرد که شامل روال‌های دویدن فراگیر مبتنی بر صوتی با شخصیت‌های محبوب Marvel Comics است.

Marvel Move بخشی از همکاری با Six to Start، یکی از خالقان برنامه تناسب اندام محبوب Zombies, Run است! ، که در آن کاربران شخصیت اصلی یک درام آخرالزمانی هستند که از گروه زامبی ها فرار می کنند.

به گزارش Six to Start، این اپلیکیشن در حال حاضر بیش از ۱۰ میلیون بازیکن در سراسر جهان دارد.

برنامه تناسب اندام مارول به روشی مشابه کار می کند، اما این بار، پنج خط داستانی در حال انجام برای کاربران وجود دارد که می توانند از بین آنها انتخاب کنند:

Thor & Loki: Asgard 5K Training – با هدایت ثور و لوکی، کاربران ۲۴ تمرین کاملاً صوتی را در طول هشت هفته دریافت می کنند. این برنامه توسط متخصص طراحی شده است تا شما را برای ۵K کامل آموزش دهد.

X-Men: Age of ORCHIS – شنوندگان برای کار در کنار مردان ایکس در کراکوا استخدام می شوند، جایی که باید نوع جهش یافته را نابود کنند. داستان صوتی دارای شخصیت هایی مانند ولورین، استورم، ژان گری و غیره است.

•  The Hulk: Hulkville – فرار از دست مقامات با بروس و بتی بنر که سعی دارند هالک را از دنیا پنهان کنند.

•  Daredevil: Terminal Degree – به عنوان دانشجویان جدید در یک دانشکده حقوق معتبر، شنوندگان دردویل را ملاقات می کنند و به او کمک می کنند تا یک عالم اموات خطرناک را نابود کند.

• Doctor Strange و Scarlet Witch: In Dreams – راهنمای تور صوتی با Doctor Strange و Scarlet Witch، جایی که برای فرار از مکانی که هرگز ندیده اید به کمک نیاز دارید.

Marvel و Six to Start ادعا می‌کنند که این تمرین‌ها برای کاربران با تمام توانایی‌ها است. بنابراین، می‌توانید پیاده‌روی، دویدن یا پیگیری فعالیت‌های خود را در حالی که روی صندلی هستید انتخاب کنید.

Marvel Move به کاربران این امکان را می‌دهد تا کنترل کاملی بر زمان و مسافت دویدن خود داشته باشند، با توانایی تشدید یا کاهش سرعت تمرین.

Marvel Move قرار است در تابستان برای دستگاه‌های iOS و اندروید عرضه شود.

این برنامه از طریق برنامه آینده ZRX Six to Start در دسترس خواهد بود و ۷۴.۹۹ دلار در سال هزینه دارد. برای مقایسه، Zombies، Run! در حال حاضر ۵.۹۹ دلار در ماه یا ۳۹.۹۹ دلار در سال هزینه دارد.

با این حال، اگر کاربران در Marvel Move Founders Club با قیمت ۹۹ دلار ثبت نام کنند، یک اشتراک دو ساله برای Marvel Move، یک ماه رایگان Zombies، Run، یک دوره آزمایشی رایگان برای Marvel Unlimited (سرویس اشتراک کمیک) و دعوت به پرسش و پاسخ خصوصی دریافت می کنند.

رایان پناگوس، معاون مارول و نایب رئیس مارول می گوید:

«هواداران مارول ارتباط عمیقی با داستان‌های کمیک دارند، بنابراین ما بسیار هیجان‌زده هستیم که آن‌ها، همراه با طرفداران جدیدترمان، ماجراجویی‌های جدیدی را با شخصیت‌هایی که می‌شناسند و دوست دارند، تجربه کنند.

من سفر تناسب اندام خودم را با زامبی ها شروع کردم، بدو! برنامه تمرینی سال‌ها پیش، و می‌توانم به‌طور محرمانه بگویم که دنیای مارول در شرایطی که می‌خواهد برای طرفداران ما یک ماجراجویی حماسی در تناسب اندام به ارمغان بیاورد، در دستان بسیار خوبی است!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا