موبایل

برنامه تولید گوشی های هوشمند سامسونگ برای سال ۲۰۲۳ فاش شد، این شرکت قصد دارد ۲۹۱ میلیون دستگاه را ارسال کند

به نظر می رسد سامسونگ انتظارات فروش خود را برای سال ۲۰۲۳ کاهش داده است، زیرا ظاهراً از هدف خود در سال جاری عقب مانده است. انتظار می رود غول فناوری کره جنوبی در سال ۲۰۲۳ سری گلکسی اس ۲۳ را به شدت با اپل رقابت کند. طبق گزارشات، انتظار می رود که گلکسی اس ۲۳ اولترا از دو برادر دیگر خود – گلکسی اس ۲۳ و گلکسی اس ۲۳ پلاس – بهتر عمل کند و انتظار می رود تقریباً در این زمینه حضور داشته باشد. ۴۵ درصد از کل واحدهای سری گلکسی اس ۲۳ تولید شده در سال ۲۰۲۳. این گام می‌توانست برداشته شود زیرا امسال سامسونگ شاهد علاقه گسترده به گلکسی اس ۲۲ اولترا بود.

طبق گزارش The Elec، سامسونگ هدف تولید گوشی های هوشمند خود را برای سال ۲۰۲۳ حدود ۲۹۱ میلیون دستگاه تعیین کرده است. طبق گزارش ها، این شرکت در مقایسه با ۳۳۴.۲ میلیون گوشی هوشمند برای سال ۲۰۲۲، هدف خود را ۱۳ درصد کاهش داده است. با این حال، غول فناوری کره جنوبی ظاهراً تنها حدود ۲۶۰ میلیون دستگاه در سال جاری فروخته است.

از ۲۹۱ میلیون دستگاه تخمین زده شده، انتظار می‌رود که سری گلکسی S23 در سال ۲۰۲۳ ۳۲.۶۳ میلیون دستگاه را به خود اختصاص دهد. علاوه بر این، Galaxy S23 Ultra می‌تواند حدود ۴۵ درصد از سری پرچمداران بعدی سامسونگ را به خود اختصاص دهد. Galaxy S23+ فقط ۱۷ درصد از محموله ها را تشکیل می دهد، در حالی که ارزان ترین Galaxy S23 ممکن است ۳۸ درصد از واحدها را به خود اختصاص دهد.

ظاهراً گوشی‌های هوشمند تاشو سامسونگ تنها یک برآمدگی حاشیه‌ای را تجربه کرده‌اند. گلکسی زد فولد ۵ و گلکسی زد فلیپ ۵ سال آینده ممکن است ۱۰.۴ میلیون دستگاه در سال ۲۰۲۳ ارسال کنند. در مقایسه، این شرکت قصد داشت حدود ۹.۸ میلیون دستگاه از گلکسی زد فلیپ ۴ و گلکسی زد فولد ۴ را تولید کند.

قابل ذکر است، سری گوشی های هوشمند مقرون به صرفه گلکسی A می تواند همچنان بزرگترین محموله های سامسونگ در سال ۲۰۲۳ باشد. گمان می رود که غول فناوری کره جنوبی می تواند در حال برنامه ریزی برای تولید حدود ۲۱۶ میلیون دستگاه از سری گلکسی A باشد که گفته می شود این تولید را به خود اختصاص می دهد. ۷۴ درصد از کل محموله های شرکت.

سامسونگ ظاهراً در حال بازی کردن با اپل است و امیدوار است سری گلکسی اس را به عنوان یک پیشنهاد پرچمدار تقویت کند. با این حال، اعتقاد بر این است که مدل‌های معمولی و سری پلاس گلکسی اس در چند وقت اخیر از مشخصات پایینی برخوردار بوده‌اند و ممکن است به عنوان پرچم‌دار در نظر گرفته نشوند. این گزارش حاکی از آن است که سامسونگ ممکن است تغییراتی را در سری گلکسی S متصور باشد یا حتی ورود جدیدی به این سری معرفی کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا