فناوری اطلاعات

بهترین برنامه های تایمر برای اندروید

به گزارش اپ خونه، ما زندگی پرمشغله ای داریم که در آن اندازه گیری و تخصیص زمانی که برای هر فعالیت صرف می کنید ضروری است. از این رو، داشتن بهترین برنامه های تایمر برای تلفن هوشمند اندرویدی شما همیشه برای بهره وری شما مفید خواهد بود.

چه از جدیدترین گوشی های اندرویدی استفاده کنید یا از یک تلفن هوشمند ارزان قیمت اندروید ، این برنامه ها روی هر یک از این دستگاه ها کار می کنند و به سازماندهی کارآمد وظایف شما کمک می کنند.

معیارهای انتخاب بهترین برنامه های تایمر برای اندروید

قبل از اینکه به لیست بهترین برنامه های تایمر نگاه کنیم، بیایید به معیارهایی که برای انتخاب این برنامه ها تعیین کرده ایم نگاهی بیندازیم:

• رابط کاربری (UI) : یک برنامه تایمر باید یک رابط کاربری آسان برای استفاده داشته باشد. ما نمی خواهیم برای کشف هر گزینه وقت بگذاریم، درست است؟

از این رو، تمام برنامه های ذکر شده در اینجا لازم است که رابط کاربری خوبی داشته باشند و سهولت استفاده را ارائه دهند.

• ویژگی ها و عملکرد : در حالی که ضروری نیست، داشتن ویژگی های (features) جدا از زمان اولیه و پایه همیشه یک مزیت است.

می‌توانید برنامه‌هایی را که ویژگی‌هایی مانند تایمرهای با بازه زمانی (interval timer) ارائه می‌دهند را در این فهرست پیدا کنید.

• سفارشی سازی: توانایی سفارشی کردن تایمر بر اساس نیاز شما می تواند ارزشمند باشد.

علاوه بر این، امکان تنظیم زنگ های دلخواه، شخصی سازی تنظیمات برگزیده اعلان ها و ذخیره تنظیمات از پیش تعیین شده یک امتیاز مثبت است.

• ادغام با سایر برنامه ها : برنامه های تایمر معمولاً برای بهره وری مورد نیاز هستند، و اگر بتوانند به طور یکپارچه با این برنامه ها ادغام شوند، این یک مزیت بزرگ است.

• باید نسخه رایگان داشته باشد: مطمئنا، توسعه دهندگان برای درآمد خود به پول نیاز دارند، اما پرداخت هزینه برای ویژگی های اولیه مانند تایمر بسیار زیاد به نظر می رسد.

برنامه‌های موجود در لیستی که ارائه می دهیم، نسخه رایگان یا حداقل آزمایشی رایگان خواهند داشت.

بهترین برنامه های تایمر برای اندروید

اکنون که همه معیارهای ما را دیدید، بیایید به برنامه‌هایی نگاه کنیم که با آنها مطابقت دارند و می‌توانند برنامه تایمر (Timer) شما باشند.

۱. Focusmeter – یک Pomodoro Timer برای اندروید

Focusmeter دارای یک رابط کاربری ساده و حداقل است که می توانید مستقیماً از تایمر استفاده کنید.

ما از این واقعیت خوشمان آمد که می توانیم دو تایمر تنظیم کنیم. یکی برای بخش تولیدی است و دیگری برای ردیابی استراحت شما. بله، این زمان برای کسانی که می خواهند تکنیک پومودورو را دنبال کنند بهترین است.

(فن پومودورو یا تکنیک پومودورو (به ایتالیایی: Tecnica del pomodoro ) یکی از روش‌های مدیریت زمان، ابداع‌شده توسط فرانچسکو چیریلو است. بر طبق این روش بهترین تکهٔ زمانی برای کار کردن ۲۵ دقیقه است که برابر است با مدت زمان لازم برای درست‌کردن سس پومودورو که یک سس گوجه‌فرنگی سنتی ایتالیایی است.)

Focusmeter

Focumsmeter for Android

با این حال، اگر مراحل جابجایی بین تایمرها به جای چندین ضربه، یک swipe دور باشد، بیشتر دوست داشتنی بود.

علاوه بر این، یک تقویم برای پیگیری روزهای خود و برنامه ریزی بر اساس آن وجود دارد. همچنین می توانید برچسب هایی را به تایمر خود اضافه کنید تا تایمر را دسته بندی کنید. همچنین در صورت نیاز می توانید تایمر را به کرونومتر تغییر دهید.

با نسخه Premium، ویژگی‌هایی مانند سفارشی‌سازی تایمر، حالت‌های نامحدود، و خلاصه‌ای بر اساس داده‌های روزانه، ماهانه و هفتگی دریافت می‌کنید. این تایمر همچنین دارای ویجت شمارش معکوس و حالت تاریک است.

مزایا:

• طراحی مینیمال
• بهترین گزینه برای کسانی که می خواهند از روش پومودورو (pomodoro) پیروی کنند
• همراه با ویژگی های اضافی مانند ماشین حساب و کرونومتر

معایب:

• توانایی جابجایی بین تایمرها می توانست بهبود یابد.

قیمت: رایگان؛ برنامه های پریمیوم: ۲.۴۹ دلار به بالا

۲. برنامه Google Clock – برنامه تایمر رایگان بدون تبلیغات

ما همیشه Google Clock را به دلیل طراحی مینیمال آن در گوشی های هوشمند اندرویدی خود نگه می داریم.

در این برنامه امکان ایجاد چندین تایمر به طور همزمان وجود دارد. با این حال، مراحل تنظیم تایمر می تواند گیج کننده باشد. علیرغم استفاده از این تایمر برای سال‌ها، هنوز مشکلاتی در تنظیم دقیقه یا ساعت مناسب داریم.

Google Clock

Google Clock for Android

علاوه بر تایمرها، می‌توانید با استفاده از موسیقی YouTube Music به‌عنوان آهنگ آلارم، چندین زنگ آلارم تنظیم کنید. همچنین می توانید سایر عملکردهای اولیه ساعت مانند ساعت جهانی، تایمر و قابلیت تنظیم ساعت خواب را بیابید.

از آنجایی که این برنامه از Google است، هیچ آگهی یا طرح رایگان اختصاصی وجود ندارد. همچنین می‌توانید در دستگاه‌های wearOS به Google Clock دسترسی داشته باشید. اگر از طرفداران طرح های مینیمال هستید، این برنامه برای شما مناسب است.

مزایا:

• طراحی مینیمال
• کاملا رایگان
• دارای ویژگی هایی مانند کرونومتر، ساعت، و ویژگی های دیگر

معایب:

• تنظیم زمان مناسب برای تایمر گیج کننده است

قیمت: رایگان

۳. Stopwatch Timer – تایمری با بهره وری رایگان

نام برنامه Stopwatch Timer است و این اولین عملکردی است که پس از راه اندازی برنامه مشاهده خواهید کرد. (Stopwatch Timer به معنای تایمر کورونومتر است.)

رابط کاربری این برنامه خوب است، و کمی با گزینه های دیگر لیست تفاوت دارد. همچنین از تنظیم تایمر لذت خواهید برد.

Stopwatch timer 1

Stopwatch timer for Android 1

خوشبختانه، گزینه ای برای تنظیم تایمر به طور معمول برای کسانی که یک برنامه بدون زواید می خواهند، وجود دارد.

همچنین گزینه ای برای داشتن چندین تایمر و گزینه های مرتب سازی برای مشاهده آنها ارائه می دهد. همچنین گزینه ای برای تغییر تم برنامه و سفارشی کردن بیشتر عناصر رابط کاربری آن وجود دارد.

همچنین می‌توانید برای پرش بین هر صفحه swipe کنید، ویژگی که ما آن را راحت می‌دانیم.

این برنامه یک برنامه پولی یکباره برای حذف تبلیغات ارائه می دهد. در حالی که تبلیغات بنری در صفحه اصلی برنامه با تبلیغات تمام صفحه گاه به گاه وجود دارد، ما آنها را آزاردهنده ندیدیم.

مزایا:

• رابط کاربری قابل تنظیم
• همه ویژگی ها در طرح رایگان موجود است
• می تواند چندین تایمر ایجاد و مدیریت کند

معایب:

• تبلیغات رابط کاربری (هر چند که با یک طرح پولی یک بار مصرف قابل حذف است)

قیمت: رایگان؛ حذف تبلیغات : ۳.۹۹ دلار

۴. Tabata timer 

Tabata timer برای کسانی که به دنبال بهترین برنامه های تایمر در اندروید برای ورزش هستند مناسب تر است.

به غیر از تمرینات ورزشی، می توانید از برنامه برای برنامه ریزی روز خود در فواصل زمانی منظم نیز استفاده کنید. صفحه کاربری چیزی ندارد که در مورد آن بنویسیم، زیرا توسعه دهندگان با طراحی کاربردی تری پیش رفته اند.

tabata timertabata timer for Android

با این حال، این طراحی کار می کند. شما به راحتی می توانید بفهمید که چه چیزی را انتخاب کنید و به کجا بروید.

در طول مدتی که با این برنامه کار کردیم، با هیچ تبلیغ یا چیز مزاحمی مواجه نشدیم. با این حال، توسعه دهندگان تایید کردند که تبلیغات در نسخه رایگان وجود دارد. بنابراین، ما حدس می زنیم که ما فقط خوش شانس بودیم.

نسخه رایگان برای اکثر کاربران کافی است. با این حال، اگر قصد دارید از توسعه دهنده حمایت کنید یا چیز بیشتری می خواهید، می توانید طرح پریمیوم را دریافت کنید.

این گزینه ایجاد تمرینات ورزشی بی نهایت، اشتراک گذاری آن ها با دوستان، ایجاد نسخه پشتیبان از تمرین و تنظیمات، امکان افزودن صداها و موارد دیگر را ارائه می دهد.

مزایا:

• می تواند تمرینات را با فواصل ایجاد کند
• امکان اضافه کردن چندین تایمر
• تعداد خوبی از ویژگی ها با طرح رایگان

• رابط کاربری می‌توانست بهبود یابد

قیمت: رایگان؛ طرح پریمیوم : ۰.۹۹ دلار به بالا

۵. Timer Plus – بهترین تایمر برای دانش آموزان

اگر می خواهید یک تایمر به شما کمک کند تا وظایف خود را جدی بگیرید، Timer Plus را در نظر بگیرید.

این به دلیل تایمر تمام صفحه آن است که می تواند روی میز شما قرار گیرد و به شما امکان می دهد روی کار خود تمرکز کنید. این تایمر نیز یکی از بهترین گزینه ها برای دانش آموزان و کسانی است که کار و تمرین می کنند.

Timer plusTimer plus for Android

هشدار صوتی آن ردیابی زمان را آسان تر می کند. می توانید بیشتر گزینه های صدا را در برنامه سفارشی کنید. علاوه بر این، واقعاً از میزان ویژگی های سفارشی سازی در نسخه رایگان شگفت زده می شوید.

علاوه بر این، شما همچنین می توانید از کرونومتر داخلی برای ردیابی زمان صرف شده برای انجام یک کار استفاده کنید.

با این حال، پس از آزمایش ، نتوانستیم تایمرهای متعدد ایجاد کنیم. اگر توسعه دهندگان بتوانند این ویژگی را اضافه کنند، این یک توصیه بسیار جذاب از طرف ما خواهد بود.

مزایا:

• رابط کاربری عالی
• بسیاری از گزینه های سفارشی سازی را داراست
• بدون تبلیغات یا برنامه های پولی

معایب:

• فاقد گزینه اضافه کردن چند تایمر است

قیمت: رایگان

مدیریت زمان نقش مهمی در رشد شخصی و حرفه ای شما دارد. با لیست ما از بهترین برنامه های تایمر برای اندروید، امیدواریم بتوانید برنامه ای را پیدا کنید که مطابق با نیازهای شما باشد. با این حال، اگر پیشنهاد دیگری دارید، آن را در نظرات زیر ذکر کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا