نرم افزار موبایل

تلگرام یک حالت ذخیره انرژی برای حفظ باتری معرفی می کند

به گزارش اپ خونه، تلگرام یک حالت ذخیره انرژی جدید برای حفظ باتری دستگاه شما معرفی کرده است.

این حالت زمانی شروع به کار می کند که باتری به کمتر از درصد معینی می رسد – که قابل تنظیم است – و ویژگی های منابع فشرده مانند پخش خودکار فیلم ها و GIF ها، انیمیشن های برچسب و به روز رسانی پس زمینه را خاموش می کند.

این ویژگی جدید دارای منوی مخصوص به خود در تنظیمات است که همچنین دارای کلیدهای جداگانه برای پخش خودکار ویدیوها، تصاویر GIF، انیمیشن‌های برچسب، انیمیشن‌های ایموجی، جلوه‌های رابط، بارگذاری پیش‌بار رسانه و به‌روزرسانی‌های پس‌زمینه (فقط برای iOS) است.

برای صرفه جویی در مصرف باتری، کاربران می توانند این موارد را برای همیشه خاموش کنند.

این شرکت گفت که بیش از ۲۰۰ گوشی اندرویدی را آزمایش کرده و “تنظیمات پیش فرض بهینه شده” را برای آنها ایجاد کرده است.

حالت ذخیره انرژی تلگرام

حالت ذخیره انرژی تلگرام

قابل ذکر است که واتس اپ حالت ذخیره انرژی ندارد، اما تنظیماتی برای غیرفعال کردن دانلود خودکار رسانه برای صرفه جویی در باتری و فضای ذخیره سازی دارد.

به غیر از حالت جدید صرفه جویی در باتری، تلگرام یک کنترل سرعت پخش برای ویدیوها در چت را نیز عرضه کرده است.

می توانید سرعت های پیش فرض مانند ۰.۵x،۱x،۱.۵x و ۲x را انتخاب کنید یا از نوار لغزنده برای انتخاب سرعت سفارشی استفاده کنید.

سرعت پخش تلگرام

سرعت پخش تلگرام

علاوه بر این، تلگرام در حال معرفی ویژگی دعوت خودکار لینک های گروهی است. هنگامی که افراد را برای پیوستن به یک گروه انتخاب می کنید، اگر پیوستن خودکار را غیرفعال کرده باشند، پیوند دعوت برای آنها ارسال می شود.

در کنار این، تلگرام همچنین ویژگی‌هایی مانند زمان خواندن پیام‌ها در گروه‌هایی با کمتر از ۱۰۰ عضو، ایموجی‌های متحرک جدید و واکنش‌های تعاملی، توضیحات ربات ترجمه شده و پشتیبانی از پوشه‌ها در iOS را بهبود می‌بخشد.

این ویژگی ها با آخرین آپدیت تلگرام در اختیار همه کاربران قرار می گیرد.

سال گذشته، تلگرام اشتراکی پریمیوم را با قیمت ۵ دلار در ماه در ژوئن با ویژگی هایی مانند استیکرها و واکنش های انحصاری و امکان آپلود فایل های حجیم راه اندازی کرد.

در ماه دسامبر، این شرکت اعلام کرد که از مرز ۱ میلیون کاربر پرداخت کننده عبور کرده است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا