اخبار اینترنت

توییتر اعتراف کرد که با اعلام تنظیمات جدید DM مشکل ارسال هرزنامه تایید شده دارد

به گزارش اپ خونه، از آنجایی که توییتر از رقابت جدید Threads اینستاگرام جلوگیری می کند ، این شرکت تغییری را برای کاهش هرزنامه در صندوق ورودی کاربران اعلام کرد .

از ۱۴ ژوئیه، توییتر تنظیمات پیام‌های جدیدی را با هدف کاهش هرزنامه در DM‌ها با انتقال پیام‌های کاربران تأییدشده‌ای که آنها را دنبال نمی‌کنید به صندوق ورودی «درخواست پیام» به‌جای صندوق ورودی اصلی‌تان معرفی می‌کند.

فقط پیام‌های افرادی که دنبال می‌کنید به صندوق ورودی اصلی شما می‌رسند. قابل ذکر است، این تغییرات اکنون برای همه افرادی که صندوق ورودی خود را برای اجازه دادن پیام از هر کسی باز دارند، اعمال خواهد شد.

قبلاً، افراد فقط در صورتی می‌توانستند از طریق پیام‌های پیامکی توییتر به شما پیام بدهند که شما گزینه‌ای را برای دریافت پیام‌ها از هر کسی از طریق تنظیمات توییتر انتخاب کرده باشید یا اگر فرستنده‌ها کاربران تأییدشده باشند (به این معنی که هزینه اشتراک توییتر را پرداخت می‌کنند) و شما به طور خاص دریافت پیام های مستقیم از کاربران تایید شده انتخاب کرده باشید.

علاوه بر این، اگر در گذشته برای آنها پیام مستقیم ارسال کرده باشید، می توانند به شما پیام مستقیم بدهند.

تغییر در انتقال پیام‌ها از کاربران تأیید شده به صندوق ورودی درخواست پیام به جای صندوق ورودی اصلی (مگر اینکه آنها را دنبال کنید) نشان دهنده یک شکست دیگر در سیستم تأیید جدید توییتر است که در آن کاربران می‌توانند برای تیک آبی که به آنها وضعیت بالاتری در پلتفرم می‌دهد پرداخت کنند.

قبل از پرداخت به بازی، راستی‌آزمایی نشان می‌داد که یک شخص به نوعی چهره‌ای عمومی یا برجسته است – مانند یک سیاستمدار، افراد مشهور، ورزشکار، روزنامه‌نگار یا افراد مشهور دیگر.

توییتر با در دسترس قرار دادن علامت تأیید شده برای هر کسی که کارت اعتباری برای خرید آن داشت، ارزش تأیید را کاهش داد.

ظاهراً این امر به حدی افزایش یافت که افراد تأیید شده از ارسال هرزنامه توسط کاربران تأیید شده صندوق ورودی اصلی خود، زمانی که آن را برای دریافت DM از جمعیت دارای تیک آبی باز کرده بودند، آزار می‌دادند. به عبارت دیگر، این یک اعتراف ضمنی است که توییتر مشکل اسپم کاربر تایید شده دارد.

توییتر خاطرنشان می‌کند که اگر کاربران همچنان بخواهند پیام‌های DM را از کاربران تأیید شده در صندوق ورودی اصلی خود دریافت کنند، می‌توانند هر زمان که بخواهند پس از اعمال این تغییرات به صورت دستی به آن تنظیمات برگردند.

این به‌روزرسانی همچنین تماس خبرنگاران با منابع برای کسب اطلاعات بیشتر یا اجازه استفاده از توییت را دشوارتر می‌کند، زیرا آنها نه تنها نشان تأیید خود را تحت ماسک از دست دادند، بلکه اکنون – حتی اگر اکنون برای تأیید شدن پول پرداخت کنند – DM خود را دریافت خواهند کرد. در پوشه درخواست‌های پیام، جایی که ممکن است دیده نشده باقی بمانند، افتادند.

همانطور که برخی از کاربران در پاسخ‌ها به اطلاعیه توییتر اشاره کردند، این به‌روزرسانی در واقع هرزنامه را کاهش نمی‌دهد – از طرف کاربران تأیید شده یا موارد دیگر – فقط آن پیام‌ها را به یک پوشه دیگر منتقل می‌کند.

ایلان ماسک اعلام کرده بود که کاهش هرزنامه ها و ربات ها در توییتر یکی از اهداف اصلی او پس از خرید این شبکه اجتماعی به قیمت ۴۴ میلیارد دلار در سال گذشته است.

با این حال، وال استریت ژورنال اخیرا گزارش داد که حساب‌های جعلی و هرزنامه همچنان یک مشکل دائمی در این پلتفرم هستند.

این گزارش همچنین خاطرنشان کرد که حداقل با یک معیار از فعالیت ربات ها، میزان فعالیت ربات ها پس از تصاحب ماسک ثابت مانده است.

ماسک، در همین حال، ماه گذشته ادعا کرد که توییتر حداقل ۹۰ درصد از کلاهبرداری ها و هرزنامه ها را در توییتر حذف کرده است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا