اخبار اینترنت

توییتر تأیید کرد که توییت‌های Circle به طور موقت خصوصی نبودند

به گزارش اپ خونه، توییتر تأیید کرد که یک خطای امنیتی که باعث شد توییت‌های Circle – پست‌هایی که فقط برای زیرمجموعه کوچکی از دوستان قابل اعتماد منتشر می‌شوند – به صورت عمومی ظاهر شود.

TechCrunch این نقص را در اوایل آوریل گزارش کرد، اما پلتفرم در ایمیلی که برای کاربران Circle توییتر ارسال شد، این مشکل را تایید کرد.

در این ایمیل آمده است:

«در آوریل ۲۰۲۳، یک حادثه امنیتی ممکن است به کاربران خارج از Circle توییتر شما اجازه داده باشد که توییت‌هایی را ببینند که در غیر این صورت باید محدود به Circle ی باشد که شما در آن پست می‌کردید.»

توییتر ادعا می کند که این باگ اکنون برطرف شده است و تیم می داند که چه چیزی باعث آن شده است.

Twitter Circle ماه‌هاست که باگ بوده است، و این برای ویژگی‌ای نگران‌کننده است که مردم از آن برای توییت کردن چیزهایی که نمی‌خواهند با همه دنبال‌کنندگان خود به اشتراک بگذارند، استفاده می‌کنند.

وقتی ماه گذشته در مورد این موضوع گزارش شد، کاربران زیادی توییت کرده بودند که افراد خارج از Circle آنها توییت های خصوصی آنها را دوست دارند.

اغلب، به نظر می‌رسید که توییت‌های دایره در جدول زمانی For You برای کاربرانی که پوستر را دنبال می‌کنند، منتشر می‌شوند، اما در Circle خود نیستند.

برخی دیگر گزارش دادند که توییت‌های Circle آنها حتی فراتر از کسانی است که آنها را دنبال می‌کنند.

گذشته از نقض حریم خصوصی، برخی از توییت‌های Circle هنوز بدون بنر سبز نشان داده می‌شوند که نشان می‌دهد فقط برای مخاطبان منتخب قابل مشاهده هستند.

می توانید بگویید که این توییت ها عمومی نیستند زیرا دکمه ریتوییت خاکستری می شود.

این توییت‌ها هنوز فقط به Circleهای مورد نظر خود می‌رسند، بنابراین لزوماً یک مشکل حریم خصوصی نیست، اما می‌تواند یک تجربه کاربری گیج‌کننده باشد .

TechCrunch اولین بار در ماه فوریه در مورد آن نقص خاص گزارش داد ، اما هنوز برطرف نشده است.

در چنین لحظاتی، چیزی را به یاد می‌آوریم که یوئل راث، رئیس سابق اعتماد و ایمنی توییتر، مدت کوتاهی پس از ترک شرکت گفت .

«اگر توییت‌های محافظت‌شده کار نمی‌کنند این نشانه‌ای است که چیزی عمیقاً اشتباه است.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا