اخبار اینترنت

حساب های جدید توییتر قبل از خرید اشتراک باید ۹۰ روز منتظر بمانند

به گزارش اپ خونه، توییتر تغییر سیاستی را منتشر کرده است که می گوید حساب های توییتر تازه ایجاد شده باید ۹۰ روز منتظر بمانند تا بتوانند در طرح آبی توییتر جدید مشترک شوند و تأیید شوند. این احتمالاً از جعل هویت و هرزنامه از حساب‌های تأیید شده جلوگیری می‌کند.

این شرکت در صفحه پرسش‌های متداول خود درباره Twitter Blue گفت: «حساب‌های تازه ایجاد شده توییتر به مدت ۹۰ روز نمی‌توانند در Twitter Blue مشترک شوند. همچنین ممکن است در آینده به صلاحدید خود و بدون اطلاع قبلی، دوره‌های انتظار برای حساب‌های جدید را اعمال کنیم.»

پیش از این، شرکت تحت رهبری ایلان ماسک به تازگی گفته بود که حساب‌های جدید ایجاد شده پس از ۹ نوامبر نمی‌توانند طرح اشتراک ۸ دلاری توییتر را خریداری کنند.

شرایط آبی توییتر در ۱۰ نوامبر به حساب‌هایی که پس از ۹ نوامبر ایجاد شده‌اند، نمی‌توانند برای Twitter Blue ثبت‌نام کنند
اصطلاحات قدیمی در طول انتشار سریع توییتر آبی منتشر شد، که باعث خرابکاری شد و رگبار حساب‌های تایید شده جعل هویت برندها، افراد مشهور و ورزشکاران را آغاز کردند. به دلیل اکانت های تایید شده جعلی که اطلاعات نادرست توییت می کردند، سهام شرکت هایی مانند الی لیلی و لاکهید مارتین سقوط کرد.

برای جلوگیری از جعل هویت، این شرکت کاربران تایید شده را از تغییر نام خود منع کرده است. اوایل این هفته، ماسک گفت که اکانت‌های پولی علامت تایید شده را از دست خواهند داد تا زمانی که شبکه اجتماعی تایید کند که نام جدید از قوانین خود پیروی می‌کند. با این حال، این شرکت هیچ سیاست رسمی در مورد آن اتخاذ نکرده است.

با نسخه جدید، تغییر نام تأیید شده شما باعث از بین رفتن علامت می شود تا زمانی که نام توسط توییتر برای مطابقت با شرایط خدمات تأیید نشود.

— ایلان ماسک (@elonmusk) 15 نوامبر ۲۰۲۲

توییتر با طرح جدید پولی آماده است. از یک طرف، ماسک قول داده است که مشترکین در برگه اعلان‌ها، پاسخ‌ها و جستجوها برجستگی پیدا می‌کنند – این شرکت به طور خلاصه موقعیت تب اعلان‌های تایید شده را تغییر داده تا آن را قبل از همه اعلان‌ها نیز قرار دهد. از سوی دیگر، پس از ارزیابی نتایج اولیه از انتشار تأیید، به وضوح باید از هرزنامه و جعل هویت جلوگیری کند تا از خروج بیشتر تبلیغ‌کنندگان از پلتفرم جلوگیری شود.

توییتر تب اعلان‌های تایید شده را به عنوان موقعیت اول پیش‌فرض تغییر داده است

قدیمی <——> جدید pic.twitter.com/kxCthkUHlF

– مت ناوارا (@MattNavarra) 5 نوامبر ۲۰۲۲

در نتیجه، ماسک عرضه توییتر بلو را هفته گذشته متوقف کرد. او همچنین قول داده بود که برنامه توییتر آبی را دوباره راه اندازی کند، اما در Elonverse همه چیز می تواند به سرعت تغییر کند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا