استارتاپ

فین‌تک هندی KreditBee به ارزش ۷۰۰ میلیون دلاری در بودجه جدید نزدیک شده است

به گزارش اپ خونه، به گفته این شرکت، KreditBee فین‌تک هندی ۱۰۰ میلیون دلار اضافی در دور سرمایه‌گذاری جمع‌آوری کرده است، زیرا وام‌دهنده به دنبال توسعه تجارت خود در بازار جنوب آسیا است.

تزریق نقدی جدید بخشی از بودجه بزرگتر سری D است که به گفته KreditBee اکنون با ۲۰۰ میلیون دلار بسته شده است.

به گفته یک منبع آگاه، بودجه جدید که توسط Advent International هدایت می شود، ارزش این استارت آپ مستقر در بنگالورو را حدود ۶۸۰ میلیون دلار می کند.

KreditBee، که سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاری دارایی‌های Mirae، Premiji Invest و گروه مالی میتسوبیشی UFJ را نیز در میان حامیان خود به حساب می‌آورد، وام‌های خرد فوری را با شروع از ۱۲ دلار به مشتریان تازه‌کار و اعتبار بیش از ۳۵۰۰ دلار به متخصصان حقوق‌بگیر ارائه می‌دهد.

کتاب داده های دفتر اعتبار هند نازک است و اکثر افراد در بازار آسیای جنوبی ارزش اعتبار را ندارند. فین‌تک‌ها از سیستم‌های پذیره‌نویسی عصر مدرن برای وام دادن به مشتریان و هزارتوی آربیتراژ نظارتی – که به طور فزاینده‌ای بسته می‌شود – برای فعالیت استفاده می‌کنند.

به گفته این موسسه، KreditBee با ۱۰ بانک و شرکت مالی غیربانکی (NBFC) برای تامین مالی این وام ها همکاری می کند.

“ما خوشحالیم که از یک شریک بلندمدت مالی و استراتژیک در Advent استقبال می کنیم. این اعتماد به مدل کسب و کار سودآور ما و پایداری بلندمدت آن را تقویت می کند.”

مادوسودان اکامبارام، بنیانگذار و مدیر اجرایی KreditBee، در بیانیه ای گفت: آخرین دور به ما کمک می کند تا به چشم انداز خود در خدمت به بیش از ۴۰۰ میلیون جمعیت متوسط ​​درآمد در کشور دست یابیم.

این استارت آپ اعلام کرد که در مسیر افزایش دارایی تحت مدیریت خود به بیش از یک میلیارد دلار در شش تا نه ماه آینده است.

تامین مالی جدید آن در زمانی انجام می‌شود که فعالیت جریان معاملات در هند به شدت کاهش یافته است، زیرا سرمایه‌گذاران در نوشتن چک‌های جدید محتاط شده‌اند و مدل‌های پذیره‌نویسی خود را پس از کاهش ارزش‌گذاری شرکت‌های بورسی ارزیابی می‌کنند.

«KreditBee شاهد چرخه‌های اعتباری متعددی بوده است و هر بار که منعکس‌کننده سازگاری و انعطاف‌پذیری مدل کسب‌وکارش است، قوی‌تر ظاهر شده است.

Ashish Dave، مدیر اجرایی Mirae Asset Venture Investments در هند، در بیانیه ای گفت: با این سرمایه گذاری، ما تعهد خود را برای حمایت از دیدگاه KreditBee تقویت می کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا