فناوری اطلاعات

ماوس بلوتوثی جدید Dell معرفی شد

به گزارش «نبض فناوری»، دل نخستین ماوس بی‌سیم با مکانیزم چرخان جهان با قابلیت اتصال به چند دستگاه را معرفی کرد؛ این ماوس بلوتوثی Dell MS700 نام دارد و دارای عمر باتری پیشرو در صنعت، قابلیت حمل فوق‌العاده و ساختار سبک وزن است. بخش انتهایی بدنه این ماوس به صورت چرخان مهندسی و طراحی شده است که باعث می‌شود محصول ذکر شده به‌راحتی از حالت معمولی به ماوس باریک و صاف تبدیل شود تا بتوان هرجایی آن را قرار داد و به راحتی جابه‌جا کرد.

وزن کل بدنه ماوس MS700 فقط ۵۷ گرم است؛ بنابراین به یکی از سبک‌ترین ماوس‌های بلوتوثی موجود در بازار تبدیل شده است. شرکت دل ادعا می‌کند که این ماوس طولانی‌ترین عمر باتری را در ماوس‌های چرخان دارد. با استفاده از دو باتری AAA که زیر پوشش مغناطیسی قرار گرفته است عمر باتری ۲۴ ماهه است. به منظور انجام حرکات سریع و دقیق، ماوس ذکر شده دارای حسگر LED نوری است و از DPI قابل تنظیم برنامه پشتیبانی می‌کند.

ماوس جدید می‌تواند به صورت دستی یا از طریق Dell Pair و Microsoft Swift Pair به حداکثر سه دستگاه متصل شود، سپس می‌توان از طریق دکمه بلوتوث در پایین ماوس به سرعت بین آن‌ها جابه‌جا شد. قیمت ماوس Dell MS700 برابر ۶۵ دلار است که در حال حاضر در آمریکای شمالی با گارانتی سه ساله ارائه می‌شود و طی چند هفته آینده به دیگر مناطق نیز گسترش خواهد یافت.

منبع/ ایمنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا