اخبار اینترنت

مایکروسافت Bing را در برنامه SwiftKey صفحه کلید خود در اندروید و iOS ادغام می کند

به گزارش اپ خونه، این شرکت در ۱۳ آوریل اعلام کرد که مایکروسافت در حال ادغام ربات چت Bing خود در برنامه صفحه کلید گوشی هوشمند خود SwiftKey در اندروید و iOS است.

ادغام جدید به کاربران این امکان را می دهد که مستقیماً از صفحه کلید تلفن همراه خود با ربات چت کنند و بدون نیاز به جابجایی بین برنامه ها چیزهایی را جستجو کنند.

Bing دارای سه ویژگی اصلی در SwiftKey است: Chat، Tone و Search.

با قابلیت چت، می‌توانید به Bing جدید در حال حرکت برای پرس و جوهای دقیق‌تر دسترسی داشته باشید. این شرکت توضیح می دهد که عملکرد می تواند برای موارد مختلف مفید باشد.

به عنوان مثال، اگر به دنبال یک جناس هوشمندانه برای پاسخ دادن به پیام یک نفر هستید، یا اگر می‌خواهید به سرعت پیدا کنید که چه دسری با یک غذای خاص هماهنگ می‌شود، می‌توانید از قابلیت چت استفاده کنید.

مایکروسافت Bing را در SwiftKey ادغام می کند

مایکروسافت Bing را در SwiftKey ادغام می کند

ویژگی Tone به گونه ای طراحی شده است که با استفاده از هوش مصنوعی برای سفارشی کردن متن خود برای هر موقعیتی، ارتباط موثرتری را برای کاربران آسان تر می کند.

مایکروسافت می‌گوید که این ویژگی می‌تواند در مواردی مفید باشد که در ایمیل‌های کاری خود به سختی رسمیت داشته باشید یا زبان جدیدی یاد می‌گیرید و در انتخاب کلمه به کمک نیاز دارید.

می‌توانید از این ویژگی استفاده کنید تا جملات خود را حرفه‌ای‌تر، معمولی‌تر، مودبانه‌تر یا مختصرتر برای پست رسانه‌های اجتماعی کنید.

با قابلیت Search، می توانید به سرعت وب را مستقیماً از صفحه کلید خود جستجو کنید، که اساساً نیاز به جابجایی بین برنامه ها را از بین می برد.

این شرکت بیان می‌کند که می‌توان از این ویژگی زمانی استفاده کرد که با یک دوست صحبت می‌کنید و می‌خواهید چیزی را در میانه مکالمه جستجو کنید.

ویژگی‌های جدید SwiftKey در همه بازارهایی که Bing جدید در دسترس است قابل دسترسی است.

همه می‌توانند اکنون از Search استفاده کنند، اما برای دسترسی به Tone و Chat، کاربران باید به حساب Microsoft خود وارد شوند که برای دسترسی به پیش‌نمایش جدید Bing تأیید شده است.

ویژگی جدید SwiftKey Tone مایکروسافت

ویژگی جدید SwiftKey Tone مایکروسافت

مایکروسافت خاطرنشان می کند که این به روز رسانی اکنون در دسترس است و پس از دریافت به روز رسانی، نماد Bing را در بالای صفحه کلید خواهید دید.

از آنجا، می‌توانید روی ویژگی دقیقی که می‌خواهید استفاده کنید کلیک کنید.

شایان ذکر است که مایکروسافت سال گذشته قصد داشت SwiftKey را در iOS ببندد ، اما بعداً تصمیم گرفت این کار را نکند.

مایکروسافت به احتمال زیاد امیدوار است با ادغام Bing جدید خود در محصول، سر و صدا و محبوبیتی در اطراف SwiftKey ایجاد کند.

این شرکت همچنین اعلام کرد که دسترسی بیشتری به Bing در چت های گروهی در اسکایپ راه اندازی می کند.

مایکروسافت در ماه فوریه در پیش نمایش، Bing را در اسکایپ ادغام کرد. چت های گروهی اکنون فقط به یک عضو با دسترسی به پیش نمایش برای صحبت با Bing نیاز دارند.


این بدان معناست که به عنوان یک گروه، می‌توانید از Bing جدید از داخل برنامه اسکایپ استفاده کنید، درست مانند استفاده از Bing جدید در دسکتاپ.

می‌توانید از آن برای حل‌وفصل یک بحث، کمک به برنامه‌ریزی یک سفر گروهی یا یافتن رستورانی برای ملاقات حضوری همه‌تان استفاده کنید.

این شرکت در یک پست وبلاگ نوشت:

«برای شروع، «Bing in Skype» را در مخاطبین اسکایپ خود جستجو کنید و آن را مانند هر مخاطب دیگری به یک چت گروهی اضافه کنید. درست مانند دسکتاپ، پاسخ‌های گپ جدید Bing در برنامه اسکایپ که حقایق را با پیوندهای وب به منابع ارجاع می‌دهد، بنابراین می‌توانید دوباره بررسی کنید که اطلاعات از کجا آمده است.»

علاوه بر این، مایکروسافت اعلام کرد که Bing اکنون از طریق مایکروسافت استارت در دسترس است ، که تجربه شخصی‌شده خواندن اخبار این شرکت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا