اخبار اینترنت

متا یک برنامه بتا Threads را برای کاربران اندروید راه اندازی کرد

به گزارش اپ خونه، یکی از مهندسان این شرکت اعلام کرد متا در حال راه اندازی یک برنامه بتا Threads برای اندروید است.

برنامه بتا به کاربران امکان دسترسی زودهنگام به ویژگی‌های جدید و رفع اشکال را می‌دهد، اما مانند هر برنامه بتا دیگری، هنگام دانلود یک بیلد ناپایدار خطر افزایش می‌یابد.

Threads در ۵ ژوئیه راه اندازی شد و تنها در دو روز ۷۰ میلیون کاربر را جذب کرده است. این پلتفرم دارای چند ویژگی قابل توجه مانند پیام‌های مستقیم، فید «دنبال کردن» ، نسخه کامل وب، فید زمانی و موارد دیگر است.

با توجه به اینکه این پلتفرم در حال حاضر تا حدودی ساختاری کاملا خالی دارد، برنامه بتا جدید می تواند برای کاربرانی که می خواهند ویژگی های جدید را به دست آورند وسوسه انگیز باشد.

در دعوتنامه برنامه بتا اشاره شده است که “اطلاعات خاصی در مورد استفاده شما از برنامه جمع آوری و با توسعه دهنده به اشتراک گذاشته می شود تا به بهبود برنامه کمک کند.

این دعوت همچنین هشدار می دهد که “نسخه های آزمایشی ممکن است ناپایدار باشند.”

امروز می‌توانید برای دسترسی بتا ثبت‌نام کنید ، زیرا هیچ لیست انتظاری وجود ندارد، به این معنی که هر کسی که دارای دستگاه اندرویدی باشد می‌تواند وارد برنامه شود و ساخت‌های آینده را امتحان کند.

Threads به کاربران اینستاگرام این امکان را می‌دهد تا با اعتبار موجود خود احراز هویت کنند تا به‌روزرسانی‌های کوتاهی از جمله متن تا ۵۰۰ کاراکتر، لینک‌ها، عکس‌ها و ویدیوها تا پنج دقیقه ارسال کنند.

در زمان راه اندازی، Threads بر روی iOS و Android  به جزئ اتحادیه اروپا در ۱۰۰ کشور در دسترس است،

اگرچه Threads تنها چند روز است که در دسترس است، اما قبلاً توجه توییتر متعلق به ایلان ماسک را به خود جلب کرده است، زیرا این شرکت رسانه های اجتماعی تهدید می کند که Threads را پیگرد قانونی می کند و متا را به شکار کارکنان سابق توییتر برای ایجاد پلت فرم جدید متهم می کند.

متا این اتهامات را رد کرده است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا