اخبار کسب و کارها

مشاوره کارگری H-1B، مدیریت تیم های راه دور، تخریب عرشه زمین

به گزارش اپ خونه، بر اساس layoffs.fyi، بیش از ۲۳۰۰۰ کارگر فناوری تا کنون در این ماه اخراج شده اند. برای مقایسه، این سایت ۱۲۴۶۳ اخراج را در ماه اکتبر پیگیری کرد.

شرکت مادر فیس‌بوک، متا، اولین اخراج شغلی بزرگ در تاریخ خود را این هفته اعلام کرد و ۱۱۰۰۰ شغل را حذف کرد. مانند توییتر، استرایپ، برکس، لیفت، نتفلیکس و سایر شرکت‌های فناوری مستقر در منطقه خلیج، بسیاری از کارمندانی که تحت تاثیر قرار گرفته‌اند مهاجرانی هستند که در اینجا ویزای کارگری دریافت می‌کنند.

یک اخراج غیرمنتظره عنصری از هرج و مرج را وارد زندگی هر کسی می کند، اما زمانی که یک کارگر H-1B شغل خود را از دست می دهد، یک ساعت بسیار بلند شروع به کلیک کردن می کند: مگر اینکه آنها بتوانند موقعیت جدیدی دریافت کنند یا وضعیت مهاجرت خود را در عرض ۶۰ روز تغییر دهند، به آنها نیاز دارند. برای ترک کشور و از آنجایی که شرکت‌های فناوری در هر اندازه‌ای در حال اجرای تعلیق استخدام و برنامه‌ریزی کاهش بیشتر هستند، توانایی آنها برای زندگی و کار در ایالات متحده ناگهان زیر سوال می‌رود.

آلکورن :”شما یا شغل جدیدی پیدا می کنید، می روید یا راه دیگری برای اقامت قانونی در ایالات متحده پیدا می کنید، اما باید در این ۶۰ روز اقداماتی انجام دهید.” او توصیه کرد از هم اکنون به دنبال فرصت های جدید بگردید، زیرا کارفرمایان جدید برای ارسال مدارک به خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده زمان می برد.

آلکورن گفت: «بهترین حالت این است که این شرکت جدید درخواست تغییر جدید کارفرمای شما را ارسال کند و USCIS مدارک را در پنجاه و نهمین روز از آخرین روز استخدام شما یا قبل از آن دریافت کند.

“حداقل سه هفته طول می کشد تا همه چیز آماده شود”، به این معنی که نامزدها و کارفرمایان باید به سرعت حرکت کنند و روزها معکوس شوند. او گفت: “شما احتمالاً در حدود روز ۳۳ به یک پیشنهاد امضا شده نیاز دارید.”

بسیاری از اطلاعاتی که آلکورن ارائه کرد به همان اندازه برای استخدام مدیران مرتبط بود که برای کارگرانی که اخراج شده اند. هر تعدادی از عوامل می توانند ترکیب شوند و فرآیندی را که در حال حاضر به سختی می توان آن را حل کرد به وجود آورند. به عنوان مثال، برای کارگران H-1B که در خارج از کشور از کار اخراج می شوند، چه اتفاقی می افتد؟ آیا ازدواج واقعا می تواند مشکل مهاجرت را حل کند؟ (قطعا نه!)

از آنجایی که افراد زیادی در طول فصلی که به طور سنتی به دست آوردن یک موقعیت جدید سخت است، اخراج شده اند، از آلکورن پرسیدندکه آیا او فکر می کند این اخراج باعث خروج استعدادهای فناوری از سیلیکون می شود یا خیر.

او گفت: «رویای آمریکایی هنوز برای مهاجران بسیار مهم است. بسیاری از مردم برای یافتن راهی برای ماندن در اینجا مبارزه خواهند کرد، حتی اگر لزوماً در منطقه خلیج با هزینه های بالای زندگی نباشد. آن‌ها هنوز چیزی را می‌خواهند که آمریکا نماینده آن است و رابطه خود با فناوری بزرگ و ماهیت کار را دوباره ارزیابی می‌کنند.»

۳ نکته برای مدیریت یک تیم مهندسی از راه دور

Three arrows going past a brick wall

به نقل از TC+:

من زمانی دفتری را مدیریت کردم که من و مدیرعامل آن تنها دو نفری بودیم که در تیم مهندسی نبودیم. ما یک غلاف را در یک فضای کار مشترک اشغال کردیم، بنابراین همه دور یک میز بزرگ نشستیم.

در خارج از ناهارهای گروهی ما، توسعه دهندگان به ندرت با یکدیگر صحبت می کردند، زیرا بیشتر ارتباطات از طریق Slack، Jira و GitHub انجام می شد. امروز، آن تیم از راه دور کار می کند.

در پستی برای TC+، کارآفرین و فرشته سرمایه‌گذار Kuan Wei (Greg) Soh، پیشنهادات برتر خود را برای مدیریت تیم‌های مهندسی توزیع‌شده به اشتراک گذاشت که شامل استند آپ‌های اجباری و حداقل سه ساعت در روز است که همه برای چت در دسترس هستند.

او می‌گوید: «ما انتظار داریم که پیام‌های Slack در عرض یک ساعت پاسخ داده شود، اگر با آن‌ها تماس بگیریم، همه قابل دسترسی باشند، و ما مسئولانه با شرکای تعیین‌شده خود کار کنیم.»
از بخش ۱۲۰۲ کد IRS برای فروش استارت آپ چند میلیون دلاری خود بدون مالیات استفاده کنید.

Piggy bank with sunglasses on the beach at the seaside

وینسنت آیلو، وکیل مالیاتی، توصیه می‌کند که تیم‌های موسس معمولاً یک ساختار شرکتی مانند LLC یا S-Corp را انتخاب می‌کنند، اما کسانی که امیدوارند با قیمت ۱۰ میلیون دلار بیشتر از آن خارج شوند، باید به‌عنوان شرکت C-Corporation Qualified Small Business (QSB) راه‌اندازی کنند.

بر اساس کد IRS بخش ۱۲۰۲، موسسانی که سهام QSB را به مدت پنج سال یا بیشتر در اختیار دارند، پس از فروش از پرداخت مالیات بر عایدی سرمایه معاف خواهند شد.

آیلو می گوید: «این یک مزیت صرفه جویی مالیاتی قابل توجه برای کارآفرینان و سرمایه گذاران کسب و کار کوچک است.»

با این حال، تأثیر محرومیت در نهایت به زمان خریداری سهام، تجارت یا تجارت در حال انجام و عوامل مختلف دیگر بستگی دارد.

تامین مالی مبتنی بر درآمد: کتاب بازی جدید برای جذب سرمایه استارت‌آپ

تامین مالی مبتنی بر درآمد می‌تواند استارت‌آپ‌های مرحله اولیه را کمتر به سرمایه‌گذاران وابسته کند تا بتوانند سهام بیشتری را حفظ کنند.

با شرایطی که معمولاً بین ۱۲ تا ۲۴ ماه متغیر است، بسیاری از تیم ها از این بودجه برای پروژه های کوتاه مدت مانند کمپین های فروش و بازاریابی استفاده می کنند.

میگل فرناندز، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران Capchase، توصیه می‌کند: «از آنجایی که بازده این فعالیت‌ها ممکن است بیشتر از هزینه تأمین مالی مبتنی بر درآمد باشد، استارت‌آپ‌ها باید از تأمین مالی مبتنی بر درآمد برای تأمین مالی طرح‌هایی استفاده کنند که به زودی به ثمر می‌رسند».

Pitch Deck Teardown: عرشه بذر ۵۰۰ هزار دلاری Syneroid

سیستم‌های بازیابی وسایل نقلیه دزدیده شده برای دهه‌ها در دسترس بوده‌اند، اما حیوان خانگی گمشده دارای ریسک‌های عاطفی بالاتری است.

طبق گفته Syneroid، استارت آپی که برچسب های هوشمند تولید می کند، سالانه ۱۰ میلیون حیوان خانگی در ایالات متحده از بین می روند، اما “کمتر از ۳۰٪ به خانه بازگردانده می شوند.”

بنیانگذاران شرکت پس از جمع‌آوری ۵۰۰۰۰۰ دلاری با ارزش ۳.۹ میلیون دلاری، طرح ۱۲ اسلایدی خود را برای بررسی با TechCrunch به اشتراک گذاشتند. هاج جان کمپس می نویسد: «هیچ اطلاعاتی ویرایش یا حذف نشده است.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا