اخبار اینترنت

نتایج جستجوی پادکست گوگل اکنون می‌تواند نمایش‌ها را مستقیماً در پادکست‌های اپل باز کند

به گزارش اپ خونه، گوگل هنگام جستجوی پادکست در جستجوی گوگل، پخش جریانی از Apple Podcasts و دیگران را آسان‌تر کرده است.

پس از اینکه در اوایل سال جاری قابلیتی را که به کاربران امکان پخش مستقیم پادکست‌ها از نتایج جستجو را می‌داد، حذف کرد ، این شرکت گفت که به تدریج به طراحی جدیدی تغییر خواهد کرد که در عوض اطلاعات مربوط به پادکست‌ها و لینک‌هایی را برای گوش دادن در سایر پلتفرم‌ها از طریق نتایج جستجو ارائه می‌دهد.

اکنون به ما گفته می شود که این تغییر در حال گسترش است.

اپل به ما گفت، وقتی افراد پادکست‌ها را با استفاده از عبارات عمومی مانند «پادکست‌های کودکان» یا «پادکست‌های فیلم» از طریق iPhone یا iPad خود جستجو می‌کنند، گزینه‌ای برای «گوش دادن در پادکست‌های اپل» مشاهده می‌کنند.

در حال حاضر، این ویژگی فقط برای کاربران جستجوی گوگل در ایالات متحده در دسترس است (ما می‌دانیم که به مرور زمان، پس از ارزیابی عملکرد اولیه، در بازارهای بیشتری عرضه خواهد شد.)

هنگام آزمایش تغییرات با جستجوی «پادکست‌های کمدی»، کادری نزدیک بالای نتایج جستجو پیدا کردیم که تعدادی از عناوین محبوب را نشان می‌داد.

علاوه بر اینکه می‌توانید مواردی مانند «استندآپ کمدی» یا «تلویزیون» را فیلتر کنید، می‌توانید روی دکمه‌های فیلتر نیز ضربه بزنید تا نتایج را به پادکست‌های موجود در پادکست‌های اپل، اسپاتیفای یا پادکست گوگل محدود کنید.

در آزمایش آیفون، گزینه فیلتر پادکست گوگل در کنار صفحه نمایش خاموش بود – این فیلتر جزو اولین مجموعه فیلترها نبود.

پس از ضربه زدن بر روی یک نمایش جداگانه، به صفحه جزئیات هدایت می‌شوید که در آن می‌توانید توضیحاتی را بخوانید و درباره برنامه اطلاعات بیشتری کسب کنید، مانند تعداد دفعات انتشار و میانگین طول یک قسمت، و فهرستی از آخرین قسمت‌ها را ببینید.

در اینجا، گزینه «Listen now on Apple Podcasts» در دسترس است و پس از ضربه زدن، نمایش را مستقیماً در برنامه Apple Podcasts، با حسن نیت از یک پیوند عمیق، راه‌اندازی می‌کند.

اپل تنها ذینفع در اینجا نیست، به نظر می رسد، زیرا همان عملکرد برای Spotify نیز در دسترس است.

برای مشاهده Google Podcasts، باید روی دکمه دیگری کلیک کنید – «همه گزینه‌های گوش دادن»، که گزینه‌های بیشتر را نشان می‌دهد.

Spotify گفت که این ویژگی بیش از یک سال است که برای برنامه آن فعال بوده است، اما اپل تأیید کرد که عملکردی که ما توضیح دادیم، در واقع برای پادکست های اپل جدید است.

با توجه به عرضه تدریجی، ممکن است این تغییر برای شما جدید نباشد. اغلب، این بدان معناست که برخی از کاربران تغییرات را قبل از دیگران مشاهده خواهند کرد.

اپل گفت این به روز رسانی به رسمیت شناختن این واقعیت است که مردم نمی خواهند به پادکست ها به صورت خطی گوش دهند – آنها ترجیح می دهند از برنامه مورد نظر خود استفاده کنند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا