فناوری اطلاعات

نحوه باز کردن پیوندهای Reddit در برنامه های شخص ثالث در آیفون و اندروید

جای تعجب نیست که چگونه برنامه رسمی Reddit با مشکلاتی مواجه شده است. بنابراین، بسیاری به برنامه های شخص ثالث Reddit متوسل می شوند. با این حال، اکثر ما پست های Reddit را در خود گوگل جستجو می کنیم. اما، وقتی می‌خواهید این پیوندها را باز کنید، یا در یک برگه جدید در مرورگر یا در برنامه رسمی Reddit باز می‌شوند. نگران نباش! ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه مستقیماً پیوندهای Reddit را در برنامه های شخص ثالث باز کنید.

اوضاع قبلاً بد نبود. شما می توانید لینک های Reddit را بدون اینکه مجبور به دانلود برنامه شوید مشاهده کنید. کاملاً واضح است که Reddit می خواهد شما را به برنامه رسمی بازگردانید. با این حال، با این مقاله یاد خواهید گرفت که تسلیم نشوید. می توانید پیوندهای Reddit را مستقیماً در برنامه های شخص ثالث در iPhone و Android باز کنید. بیایید به شما نشان دهیم که چگونه.

فروشگاه Google Play تعداد زیادی برنامه شخص ثالث با طراحی خوب و جذاب برای Reddit دارد. ما لیستی از بهترین برنامه های رایگان Reddit در اندروید ایجاد کرده ایم. هنگامی که شروع به استفاده از یک برنامه شخص ثالث Reddit کردید، مراحل زیر را دنبال کنید تا همه پیوندهای Reddit را تغییر دهید تا روی آنها باز شود.

مرحله ۱: روی نماد برنامه شخص ثالث Reddit در صفحه اصلی خود ضربه طولانی بزنید و روی اطلاعات برنامه ضربه بزنید.

گام ۲: اکنون گزینه “Open by Default” را انتخاب کنید.

مرحله ۳: کلید «باز کردن پیوندهای پشتیبانی شده» را روشن کنید.

مرحله ۴: همه لینک ها را انتخاب کنید

این به همه پیوندهای Reddit امکان می دهد به طور پیش فرض در برنامه شخص ثالث Reddit باز شوند. دفعه بعد که سعی کردید پیوند Reddit را در مرورگر خود باز کنید، مستقیماً در برنامه شخص ثالث باز می شود.

در مرحله بعد، بیایید ببینیم چگونه می توانیم همین کار را در آیفون انجام دهیم.

نحوه باز کردن پیوندها در برنامه های Reddit شخص ثالث در آیفون

کاربران آیفون همچنین سهم خوبی از برنامه های شخص ثالث Reddit در App Store را برای انتخاب دارند. هنگامی که برنامه ای را پیدا کردید که برای شما مناسب تر است، در اینجا نحوه تغییر مسیر همه پیوندهای Reddit برای باز شدن توسط آن آورده شده است.

مرحله ۱: لینک Reddit را در Safari یا هر مرورگر دیگری در iPhone خود باز کنید.

گام ۲: روی دکمه اشتراک گذاری ضربه بزنید. برای یافتن گزینه‌های بیشتر برای اشتراک‌گذاری پیوند، به بالا بروید.

مرحله ۳: اکنون، گزینه ای برای باز کردن پیوند در برنامه شخص ثالث Reddit پیدا خواهید کرد. ما Apollo را برای Reddit نصب کرده‌ایم، بنابراین می‌گوید “Open in Apollo”.

اکنون صفحه Reddit در برنامه شخص ثالث Reddit باز خواهد شد. با این حال، اگر متوجه شده اید، این برنامه از نظر فنی “مستقیم” پیوند را در برنامه شخص ثالث باز نمی کند. چند کلیک در این فرآیند وجود دارد.

اما اگر واقعاً می‌خواهید لینک‌های Reddit را در یک برنامه شخص ثالث بدون هیچ دخالتی باز کنید، اگر آپولو را برای آیفون دانلود کنید و از مرورگر سافاری استفاده کنید این امکان وجود دارد.

نحوه باز کردن پیوندهای Reddit در آپولو برای آیفون

بر کسی پوشیده نیست که سال هاست آپولو در رقابت برای بهترین اپلیکیشن Reddit برای آیفون پیشرو است. در حالی که به دلیل رابط کاربری دوستانه، روان و ویژگی‌های سرگرم‌کننده‌ای مانند Pixel Pals بسیار محبوب است، بهترین ویژگی هنوز توانایی باز کردن پیوندهای Reddit به طور پیش‌فرض در آپولو است. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

اوه، اگر هنوز از آپولو استفاده نمی کنید، اینجا یک لینک دانلود برای همین است.

توجه داشته باشید: همانطور که قبلا ذکر شد، شما فقط می توانید آپولو را فعال کنید تا مستقیماً پیوندهای Reddit را با استفاده از مرورگر Safari برای آیفون باز کند.

مرحله ۱: برنامه تنظیمات را باز کنید.

گام ۲: روی Safari ضربه بزنید.

مرحله ۳: اکنون، Extensions را انتخاب کنید و پسوند «Open in Apollo» را انتخاب کنید.

مرحله ۴: کلید «باز در آپولو» را روشن کنید

مرحله ۵: در مرحله بعد، مجوز باز کردن پیوندهای Reddit را ارائه دهید. روی reddit.com ضربه بزنید.

مرحله ۶: روی Allow ضربه بزنید. این اجازه می دهد تا تمام پیوندهای Reddit مستقیماً توسط آپولو باز شوند.

مرحله ۷: سپس مرورگر سافاری را باز کنید و روی نماد AA در نوار ابزار ضربه بزنید.

مرحله ۸: روی «باز کردن در آپولو» ضربه بزنید و کلید را برای باز کردن خودکار پیوندهای Reddit در آپولو روشن کنید.

بنابراین، تمام لینک های Reddit که سعی می کنید در آیفون خود باز کنید، مستقیماً در آپولو باز می شوند.

این همه چیزهایی است که باید در مورد نحوه باز کردن پیوندهای Reddit در برنامه های شخص ثالث در iPhone و Android بدانید. با این حال، اگر سؤال دیگری در مورد آن دارید، به بخش زیر نگاهی بیندازید.

سوالات متداول در برنامه موبایل Reddit

۱. چرا نمی توانم پست هایی را در آپولو برای Reddit در آیفون ارسال کنم؟

متأسفانه، فقط با استفاده از نسخه پولی می‌توانید در آپولو پست ارسال کنید.

۲. آیا Apollo for Reddit در اندروید موجود است؟

خیر، آپولو برای Reddit در اندروید در دسترس نیست.

۳. آیا ردیت اپلیکیشن لایت دارد؟

خیر، Reddit برنامه لایت برای آیفون و اندروید ندارد.

لینک های Reddit را به راحتی باز کنید

امیدواریم این مقاله به شما در بهبود تجربه کاربری خود در Reddit کمک کرده باشد. مدتی برای باز کردن پیوندها در برنامه های شخص ثالث به طور پیش فرض تلاش کردیم. با این حال، هنگامی که ما نحوه انجام آن را کشف کردیم، نمی‌توانیم آن را توصیه نکنیم. مطمئناً مانند یک قطعه گم شده در پازل احساس می شد.

اما صحبت در مورد قطعات گم شده در یک پازل، به نظر می رسد که Reddit تعداد زیادی را با برنامه رسمی از دست داده است. و در این مرحله، ما واقعاً برای یک برنامه Reddit بهتر دعا می کنیم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا