فناوری اطلاعات

نحوه فعال کردن آپلود با کیفیت بالا در اینستاگرام

اگر از کاربران اینستاگرام هستید، می‌دانید که این پلتفرم مربوط به اشتراک‌گذاری عکس‌ها و ویدیوهای باکیفیت است. با این حال، اگر آپلودهای شما در نهایت متوسط ​​به نظر برسند، ایجاد پست های جذاب در اینستاگرام می تواند دشوار باشد. اگر آپلودهای با کیفیت بالا را در برنامه اینستاگرام روشن نکنید، این اتفاق می افتد.

اگرچه ممکن است پس از فعال کردن گزینه آپلود با بالاترین کیفیت، بهبود قابل توجهی در کیفیت آپلود عکس‌های خود مشاهده نکنید، اما همچنان می‌تواند در بهبود کیفیت پست‌های ویدیویی شما بسیار مفید باشد. اما قبل از اینکه این گزینه را فعال کنیم، بیایید بررسی کنیم که چرا پست های اینستاگرام شما تار به نظر می رسند.

چرا پست های اینستاگرام شما تار به نظر می رسند؟

برای ارائه یک تجربه روان و روان در تلفن های شما، اینستاگرام کیفیت عکس ها و فیلم ها را کاهش می دهد تا با قابلیت های شبکه تلفن همراه شما مطابقت داشته باشد. این بدان معناست که حتی تصاویر یا ویدیوهای با کیفیت بالا فشرده می شوند تا فضای کش در سرورهای اینستاگرام و تلفن شما ذخیره شود. این به برنامه کمک می کند تا تصاویر و ویدیوها را سریعتر بارگیری کند.

از جنبه منفی، اگر در حال آپلود عکس ها یا ویدیوها بر روی داده تلفن همراه یا شبکه بی سیم با اتصال ضعیف به اینترنت هستید، نتیجه نهایی باعث می شود که پست ها و داستان ها تار به نظر برسند. به همین دلیل است که برای آپلود تصاویر و ویدیوها باید یک اتصال تلفن همراه ثابت و سریع داشته باشید.

نحوه فعال کردن آپلود با کیفیت بالا در اینستاگرام

اینستاگرام برای اندروید و iOS به شما این امکان را می دهد که عکس ها و ویدیوهای خود را با بالاترین کیفیت ممکن آپلود کنید. در حالی که برنامه اینستاگرام در این پلتفرم‌های تلفن همراه مشابه به نظر می‌رسد، تغییر جزئی در جایی که گزینه آپلود با کیفیت بالا قرار دارد وجود دارد.

نحوه فعال کردن آپلود با کیفیت بالا در اینستاگرام برای اندروید

با فرض اینکه از آخرین نسخه برنامه اینستاگرام در اندروید استفاده می کنید، لازم است از آخرین نسخه برنامه استفاده کنید. که هر گونه احتمال باگ را از بین می برد. در اینجا نحوه فعال کردن آپلود با کیفیت بالا در برنامه اینستاگرام برای اندروید آمده است:

مرحله ۱: کشوی برنامه را باز کنید تا اپلیکیشن اینستاگرام را در گوشی اندروید خود جستجو و راه اندازی کنید.

گام ۲: روی نماد نمایه در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید تا به نمایه خود بروید.

مرحله ۳: روی سه خط افقی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید تا منو باز شود.

مرحله ۴: از منوی باز شده روی گزینه Settings ضربه بزنید.

مرحله ۵: در قسمت تنظیمات، روی گزینه Account ضربه بزنید.

مرحله ۶: در صفحه حساب، روی گزینه «استفاده از داده تلفن همراه» ضربه بزنید.

مرحله ۷: کلید کنار گزینه «آپلود با بالاترین کیفیت» را روشن کنید.

نحوه فعال کردن آپلود با کیفیت بالا در اینستاگرام برای آیفون

روشن کردن آپلود با کیفیت بالا در اینستاگرام برای آیفون بسیار شبیه به اندروید است. تنها تفاوت در نام منو است.

مرحله ۱: برنامه اینستاگرام را در آیفون خود راه اندازی کنید.

گام ۲: روی نماد تصویر نمایه خود در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

مرحله ۳: روی سه خط افقی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

مرحله ۴: از منوی باز شده روی تنظیمات ضربه بزنید.

مرحله ۵: در قسمت تنظیمات، روی گزینه Account ضربه بزنید.

مرحله ۶: در صفحه حساب، روی استفاده از داده ضربه بزنید.

مرحله ۷: کلید کنار «آپلود با بالاترین کیفیت» را روشن کنید.

آپلود پست های اینستاگرام با کیفیت بالا

روشن کردن آپلود با کیفیت بالا برای اینستاگرام به این معنی است که به اتصال سریع‌تری نیاز دارد و داده‌های بیشتری مصرف می‌کند. بنابراین توصیه می شود زمانی که اندروید یا آیفون خود را به شبکه Wi-Fi متصل می کنید از این ویژگی استفاده کنید. علاوه بر این، به دستورالعمل های اینستاگرام برای وضوح تصویر و الزامات آپلود ویدیو نگاهی بیندازید. این جزئیات به شما کمک می‌کند تا تصاویر و ویدیوهای پست‌های اینستاگرام خود را به‌طور مناسب بسازید و تار نشوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا