فناوری اطلاعات

نحوه پین ​​کردن نظر در لایو، حلقه ها و پست های اینستاگرام

اگر حساب اینستاگرام شما به شدت فعال و درگیر باشد، به احتمال زیاد در انبوه نظرات پست های اینستاگرام خود گم خواهید شد. با این حال، می توانید نظرات مهم (خواه مال شما یا دنبال کنندگان شما) را روی پست خود پین کنید تا آنها را برجسته کنید. در این مقاله شما را راهنمایی می کنیم که چگونه به راحتی کامنت را در اینستاگرام پین کنید.

نحوه پین ​​کردن کامنت در اینستاگرام

اگر نظری را پین کنید، در بالای بخش نظرات شما ظاهر می‌شود تا همه ببینند و به آن توجهی که شایسته آن است می‌دهد. چه شما یک تولید کننده محتوا باشید که به دنبال تعامل با فالوورهای خود هستید، این ویژگی مفید است.

توجه داشته باشید که برخی از مراحل ذکر شده در مقاله ممکن است بسته به منطقه شما متفاوت باشد. و شما فقط می توانید تا ۳ کامنت را در پست های اینستاگرام خود پین کنید، نه کامنت های دیگران. با این موضوع، اجازه دهید با مقاله شروع کنیم.

نحوه پین ​​کردن نظر در IG Live

در سال‌های اخیر، اینستاگرام به کاربران خود اجازه می‌دهد تا نظرات خود را در اینستاگرام لایو پین کنند. سنجاق نظر به نظر خاصی که توسط بیننده یا مجری در طول پخش زنده بیان شده است، برجسته می شود.

وقتی نظری پین می‌شود، حتی اگر نظرات جدیدی اضافه شود، در بالا باقی می‌ماند. بیایید با مراحل شروع کنیم.

توجه داشته باشید: قابلیت لایو اینستاگرام هنوز روی رایانه شخصی موجود نیست. با این حال، می توانید در اندروید یا iOS به آن دسترسی داشته باشید. مراحل برای هر دو یکسان است. با این حال، برای نمایش، ما با اندروید می رویم.

مرحله ۱: برنامه اینستاگرام را باز کنید و روی دکمه ایجاد (+) در پایین (در بالا اگر از آیفون استفاده می کنید) کلیک کنید.

گام ۲: گالری گوشی شما را نمایش می دهد. از گزینه پایین، انگشت خود را روی Live بکشید.

مرحله ۳: [Optional] برای افزودن عنوان، روی نماد عنوان در سمت چپ ضربه بزنید. همچنین می‌توانید با ضربه زدن روی نماد زیر نماد عنوان، مخاطب پخش را انتخاب کنید.

مرحله ۴: در نهایت روی دکمه Live کلیک کنید تا جلسه Live شروع شود.

مرحله ۵: روی کامنتی که می خواهید پین کنید فشار طولانی دهید و از گزینه پین ​​نظر را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید: همچنین می توانید نظر خود را به لایو اینستاگرام خود اضافه و پین کنید.

در اینجا شما با موفقیت یک نظر را به لایو اینستاگرام خود پین کرده اید. اگر می خواهید نظر پین شده را حذف کنید، همین مراحل را دنبال کنید و Unpin comment را انتخاب کنید.

نحوه پین ​​کردن نظر در حلقه اینستاگرام

پین کردن کامنت در حلقه های اینستاگرام شبیه سنجاق کامنت در لایو اینستاگرام است. وقتی پین می‌شود، نظر در بالای بخش نظرات باقی می‌ماند، حتی اگر نظرات جدیدی اضافه شود.

توجه داشته باشید: مراحل برای اندروید و iOS یکسان است. با این حال، برای نمایش، ما با اندروید می رویم.

مرحله ۱: برنامه اینستاگرام را در اندروید خود باز کنید و با ضربه زدن روی عکس پروفایل در گوشه سمت راست پایین به پروفایل خود بروید.

گام ۲: حلقه ای را که می خواهید نظر را در آن پین کنید انتخاب کنید.

توجه داشته باشید: اگر حلقه قابل مشاهده نیست، به تب Reels بروید و بررسی کنید.

مرحله ۳: برای مشاهده نظرات بر روی نماد نظر کلیک کنید.

مرحله ۴: روی هر نظری به مدت طولانی فشار دهید و از نوار ابزار در بالا ظاهر شود و روی نماد بند انگشتی ضربه بزنید.

توجه داشته باشید: اگر از iOS استفاده می کنید، به جای فشار دادن طولانی، از سمت راست روی کامنت بکشید.

شما بروید. شما یک نظر در حلقه های اینستاگرام خود پین کرده اید. شما می توانید ۳ نظر را در یک زمان پین کنید. اگر می‌خواهید پین را بردارید، همان مراحل را دنبال کنید و Unpin را انتخاب کنید.

نحوه پین ​​کردن نظر در پست اینستاگرام

سنجاق کامنت در پست اینستاگرام باعث می شود که برای سایر کاربرانی که پست را مشاهده می کنند بیشتر قابل توجه باشد. گفته شد، بیایید با مراحل شروع کنیم.

توجه داشته باشید: شما فقط می توانید نظرات را در Android یا iOS پین کنید. مراحل تقریباً یکسان است. با این حال، برای اهداف نمایشی، ما با iOS پیش می رویم.

مرحله ۱: برنامه اینستاگرام را باز کنید و روی عکس پروفایل خود در گوشه سمت راست پایین کلیک کنید.

گام ۲: پستی را که می خواهید نظر را در آن پین کنید انتخاب کنید و روی دکمه نظر ضربه بزنید.

مرحله ۳: نظری را که می خواهید در بالای صفحه نمایش داده شود پیدا کنید.

مرحله ۴: از سمت راست روی نظر بکشید و نماد بند انگشتی را برای پین کردن پست انتخاب کنید.

توجه داشته باشید: اگر از اندروید استفاده می کنید، نظری را که می خواهید پین کنید به مدت طولانی فشار دهید و نماد بند انگشتی را برای پین کردن آن انتخاب کنید.

مرحله ۵: اگر پیام تأیید ظاهر شد، روی دکمه Pin comment ضربه بزنید. معمولاً اولین باری که نظری را پین می‌کنید ظاهر می‌شود.

شما آن را دارید. شما با موفقیت یک نظر را در پست اینستاگرام خود پین کردید. اگر می‌خواهید پین را بردارید، می‌توانید روی نظر ضربه بزنید و نگه دارید تا نوار ابزار در بالا ظاهر شود و از نماد بند انگشتی برای پین کردن نظر استفاده کنید.

امتیاز: چگونه پست اینستاگرام خود را پین کنیم

اکنون که می دانید چگونه یک کامنت را پین کنید، ایده آل است که بدانید چگونه پست اینستاگرام خود را در پروفایل خود پین کنید. پین کردن پست باعث تعامل بیشتر می شود، به خصوص زمانی که شخصی برای تعامل مستقیم به حساب شما می آید. مراحل زیر را دنبال کنید.

توجه داشته باشید: مراحل در اندروید و iOS مشابه است. برای نشان دادن، ما با یک دستگاه اندرویدی می رویم.

مرحله ۱: اینستاگرام را باز کنید و روی عکس پروفایل خود در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

گام ۲: روی پستی که می‌خواهید پین کنید ضربه بزنید و روی سه نقطه از بالا سمت راست کلیک کنید.

مرحله ۳: برای پین کردن پست در نمایه خود، روی گزینه “Pin to your profile” ضربه بزنید.

خودشه. شما با موفقیت پست انتخاب شده را در نمایه خود پین کردید. اگر می‌خواهید پین نظر را بردارید، مراحل را دنبال کنید و روی برداشتن پین پست کلیک کنید.

سوالات متداول در مورد پین کردن کامنت اینستاگرام

۱. آیا همه می توانند ببینند که یک نظر پین شده است؟

در قسمت نظرات، نظرات پین شده در بالا نمایش داده می شود و برای همه کاربرانی که می توانند نظرات را مشاهده کنند، قابل مشاهده است. این نظرات اطلاعات مهم یا مرتبط را برای مشاهده همه کاربران برجسته می کند.

۲. آیا نظرات پین شده را می توان حذف کرد؟

صاحب حساب یا مدیر تعیین شده می تواند نظر پین شده در اینستاگرام را حذف کند. صاحب حساب یا یک ناظر تعیین شده می تواند تمام نظرات یک پست اینستاگرام، از جمله نظرات پین شده را حذف کند.

با قابلیت Pin a Comment اینستاگرام، می‌توانید نظرات مربوطه را در پست‌های خود به سادگی و به سادگی به نمایش بگذارید و برجسته کنید. با پیروی از مراحل ذکر شده در این مقاله، می توانید در کمترین زمان نظرات را پین کنید و بازی کامنت گذاری اینستاگرام خود را بالا ببرید. بنابراین، آن را امتحان کنید و از تجربه اینستاگرام خود نهایت استفاده را ببرید. همچنین ممکن است بخواهید نحوه برنامه ریزی پست ها و حلقه های اینستاگرام را به صورت رایگان از طریق برنامه تلفن همراه بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا