اخبار اینترنت

واتس اپ اکنون به شما امکان می دهد پیام های ویدیویی کوتاه را مستقیماً در چت ضبط کرده و به اشتراک بگذارید

به گزارش اپ خونه، واتس‌اپ  اعلام کرد که کاربران از این پس می‌توانند ویدیوهای شخصی کوتاه را مستقیماً در چت ضبط کرده و به اشتراک بگذارند.

برنامه پیام‌رسانی خاطرنشان می‌کند که پیام‌های صوتی با اثبات یک روش سریع و ایمن برای اشتراک‌گذاری صدایشان، نحوه ارتباط افراد را تغییر داده است، به همین دلیل است که اکنون بر روی عملکرد پیام‌های ویدیویی فوری افزوده شده است.

واتس‌اپ در یک پست وبلاگ نوشت:

«پیام‌های ویدیویی راهی بی‌درنگ برای پاسخ دادن به چت‌ها با هر چیزی که می‌خواهید بگویید و در ۶۰ ثانیه نشان می‌دهد، است. ما فکر می‌کنیم که اینها راهی سرگرم‌کننده برای به اشتراک گذاشتن لحظات با تمام احساسات ناشی از ویدیو خواهد بود، چه تبریک تولد به کسی، خندیدن به یک شوخی یا آوردن خبرهای خوب.»

واتس‌اپ می‌گوید ارسال پیام ویدیویی به آسانی ارسال پیام صوتی است. برای انجام این کار، باید ضربه بزنید تا به حالت ویدیو بروید و برای ضبط ویدیو نگه دارید.

همچنین می توانید برای قفل کردن و ضبط ویدیو به صورت هندزفری، انگشت خود را به سمت بالا بکشید.

هنگامی که در یک چت باز می شود، ویدیوها به طور خودکار در حالت بی صدا پخش می شوند و با ضربه زدن روی ویدیو، صدا شروع می شود. پیام های ویدیویی با رمزگذاری سرتاسر محافظت می شوند.

این ویژگی جدید از امروز آغاز می شود و در هفته های آینده برای همه کاربران در دسترس خواهد بود.

راه اندازی این ویژگی جدید در حالی است که واتس اپ در چند ماه گذشته چندین ویژگی جدید را به برنامه خود اضافه کرده است.

این شرکت اخیرا قابلیتی را معرفی کرده است که به طور خودکار تماس های شماره های ناشناس را خاموش می کند .

همچنین به کاربران امکان ویرایش یک پیام را در عرض ۱۵ دقیقه پس از ارسال می داد. به علاوه، گفته می شود واتس اپ در حال کار بر روی معرفی نام های کاربری است .

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا