اخبار اینترنت

گوگل ویژگی‌های دسترسی و همکاری جدید را برای کلاس‌های درس معرفی می‌کند

به گزارش اپ خونه، گوگل ویژگی های دسترسی و یادگیری جدید را در نمایشگاه بین المللی انجمن فناوری در آموزش (ISTE) معرفی کرد.

این ویژگی‌ها شامل گسترش حالت خواندن، جفت شدن با یک مترجم زبان اشاره در Google Meet و پیشنهادات سؤالات مبتنی بر هوش مصنوعی در کلاس بود.

این شرکت با ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی در محصولات مصرفی خود مانند Search، Gmail و Sheets آزمایش کرده است.

اکنون، گوگل سؤالات مبتنی بر هوش مصنوعی را برای تکلیفی که حول یک ویدیوی YouTube می چرخد، آورده است. معلمان می توانند سوالات خود را اضافه کنند یا پیشنهادات مبتنی بر هوش مصنوعی را نیز اصلاح کنند.

در حال حاضر، این شرکت با پشتیبانی از زبان‌های اسپانیایی، پرتغالی، ژاپنی و مالایی، درخواست‌هایی را می‌پذیرد تا آن را به زبان انگلیسی امتحان کند .

در ماه مارس، گوگل حالت خواندن را در یک قاب کناری معرفی کرد که عناصری مانند ویدیوها و تصاویر را از صفحه حذف می‌کند و به کاربران کمک می‌کند روی متن تمرکز کنند.

در آن زمان، این ویژگی فقط برای مرورگرهای Chrome در ChromeOS در دسترس بود. گوگل اعلام کرد که به زودی برای تمامی کاربران Chrome عرضه می شود.

علاوه بر این، این شرکت گفت که کاربران صفحه‌خوان می‌توانند با استفاده از مرورگرهای Chrome در کروم‌بوک، تصاویر را به متن برای فایل‌های PDF تبدیل کنند. با این حال، این ویژگی به احتمال زیاد به کاربران اجازه نمی دهد متن را از این PDF ها کپی کنند.

گوگل اعلام کرد که فونت‌های جدیدی را برای آسان‌تر خواندن در سیستم‌های عربی، سیریلیک و لاتین معرفی کرده است .

این فونت ها از نظر نوری متغیر هستند – به این معنی که فونت دارای طراحی تطبیقی ​​برای اندازه های مختلف برای بهبود خوانایی است.

گوگل یک ویژگی جدید جفت کاشی را برای Google Meet نیز معرفی کرد. وقتی این ویژگی فعال باشد، وقتی یکی از شرکت‌کنندگان صحبت می‌کند، هر دو کاشی را برجسته می‌کند. این کار اتصال مترجم زبان اشاره به گوینده را آسان تر می کند.

Google Meet همچنین دارای برخی ویژگی‌ها مانند پشتیبانی از نظرسنجی و پرسش و پاسخ در جریان پخش زنده برای کلاس‌های درس با اشتراک «Teaching and Learning Upgrade» یا «Education Plus» است.

این شرکت Workspace را برای آموزش رایگان ارائه می‌کند، اما برای ویژگی‌هایی مانند امنیت پیشرفته، یادگیری، مدیریت دستگاه و تجزیه و تحلیل، سطح استاندارد را به ازای هر دانش‌آموز ۳ دلار در سال و سطح پلاس را با ۵ دلار برای هر دانش‌آموز در سال ارائه می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا