فناوری اطلاعات

۱۱ روش برای رفع خطای Couln’t Post Comment در اپلیکیشن اینستاگرام

بنابراین، شما با یک میم خنده دار در اینستاگرام روبرو می شوید و می خواهید دوستان خود را تگ کنید، اما متوجه می شوید که اینستاگرام به شما اجازه کامنت روی پست را نمی دهد. اگر با وضعیت مشابهی برخورد کردید و از اینکه نمی دانید چه کاری باید انجام دهید ناامید هستید، نگران نباشید. در اینجا یازده راه حل ساده وجود دارد که اگر نمی توانید روی یک پست اینستاگرام نظر بدهید، باید امتحان کنید.

ما نمی‌خواهیم به اینستاگرام آسیب زیادی بدهیم – آنها در واقع کار بزرگی با این برنامه انجام داده‌اند. با این حال، مانند همه برنامه ها، به بهینه سازی زیادی نیاز دارد تا کاربران با چنین مشکلاتی مواجه نشوند. در حالی که حل مسائلی از این دست بسیار آسان است، اجازه دهید ابتدا بفهمیم چرا آنها در وهله اول اتفاق افتادند.

در اینجا مواردی وجود دارد که باید قبل از ارسال نظر در اینستاگرام به آنها توجه کنید. اینها چند قانون هستند که باید هنگام ارسال نظر در اینستاگرام به آنها پایبند باشید. شما نمی توانید

  • شامل بیش از پنج اشاره در یک نظر.
  • شامل بیش از ۳۰ هشتگ در یک نظر.
  • یک نظر را چندین بار پست کنید (از جمله ایموجی).

اگر نظر شما هر یک از این قوانین را نقض کند، ممکن است پیام‌های خطای زیر را دریافت کنید – «ما نتوانستیم پاسخ شما را اضافه کنیم. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید» یا «اینستاگرام نتوانست نظری ارسال کند. برای امتحان ضربه بزنید.

حتی اگر به همه این قوانین پایبند باشید، ممکن است به دلیل مشکلات زیر نتوانید در برنامه اینستاگرام نظر ارسال کنید:

  • برنامه قدیمی اینستاگرام.
  • ممکن است از نظر دادن روی حساب مسدود شده باشید.
  • نظر شما ممکن است حاوی کلمات مسدود شده باشد.
  • عدم اتصال به اینترنت پایدار
  • صاحب پست یا داستان ممکن است گزینه نظر دادن را حذف کرده باشد.

در حالی که اینها برخی از مسائل هستند که ما می توانیم مشخص کنیم، بسیاری از چیزهای دیگر می توانند باعث این مشکل شوند. بیایید ادامه دهیم و همه اینها را با جزئیات بررسی کنیم.

اگر نمی توانید از اکانت اینستاگرام خود نظر بدهید، چگونه رفع کنیم؟

در اینجا یازده روش وجود دارد که از طریق آنها می توانید مشکلی را که مانع از ارسال کامنت در اینستاگرام می شود، حل کنید. اولین نکته این است که اطمینان حاصل کنید که حساب شما با یک ممنوعیت موقت مواجه نیست. بیایید ببینیم در مورد چیست.

۱. ۲۴ ساعت صبر کنید تا زمان بلوک موقت کامل شود

اگر به دلیل نقض قوانین انجمن اینستاگرام از هرگونه فعالیت در اینستاگرام بلاک شده اید، باید ۲۴ تا ۴۸ ساعت صبر کنید تا بلاک حذف شود و دوباره نظر دهید. بنابراین، مطمئن شوید که مراقب زبانی که برای تعامل با حساب‌ها در اینستاگرام استفاده می‌کنید، باشید.

همچنین احتمال مسدود شدن اکانت شما توسط اینستاگرام به دلیل وجود یک باگ وجود دارد، بنابراین بهتر است منتظر بمانید تا بلاک حذف شود یا می توانید برنامه اینستاگرام را به روز کنید.

۲. اپلیکیشن اینستاگرام را به روز کنید

اگر گروه بزرگی از کاربران قادر به ارسال نظر نیستند، به احتمال زیاد ناشی از یک اشکال موجود در آن نسخه برنامه خاص است. از این رو، اینستاگرام مطمئناً متوجه آن خواهد شد و از طریق یک به روز رسانی، اصلاحیه ای را منتشر خواهد کرد. در اینجا نحوه بررسی به‌روزرسانی‌ها و نصب آخرین نسخه برنامه آمده است.

مرحله ۱: برای به روز رسانی برنامه بسته به دستگاه خود، روی پیوند زیر ضربه بزنید.

گام ۲: روی Update ضربه بزنید و منتظر بمانید تا آخرین نسخه اینستاگرام دانلود و به روز شود.

اگر به‌روزرسانی در دسترس نیست یا حتی پس از به‌روزرسانی مشکل همچنان وجود دارد، سعی کنید از سیستم خارج شوید و دوباره وارد اینستاگرام شوید.

۳. از سیستم خارج شوید و وارد اینستاگرام شوید

خروج از اینستاگرام جلسه فعال فعلی دستگاه شما را خاموش می کند. و به محض ورود مجدد، یک جلسه جدید شروع می شود و احتمال زیادی وجود دارد که مشکل در همان جلسه برطرف شود. سپس می توانید بررسی کنید که آیا می توانید نظرات خود را از حساب خود ارسال کنید.

مرحله ۱: برنامه اینستاگرام را باز کنید و به تب Profile بروید.

گام ۲: روی دکمه منو ضربه بزنید و تنظیمات را انتخاب کنید.

مرحله ۳: روی Log Out ضربه بزنید.

با این کار شما از اینستاگرام خارج می شوید. پس از باز کردن مجدد برنامه، گزینه ورود به حساب کاربری خود را پیدا خواهید کرد. اعتبار خود را وارد کنید تا به حساب IG خود وارد شوید و ببینید آیا می توانید نظرات خود را ارسال کنید. اگر نه، به روش بعدی بروید.

۴. کش اینستاگرام را پاک کنید

کش نوعی داده موقت است که هر برنامه در حافظه محلی شما ذخیره می کند. این به برنامه کمک می کند تا به جای دانلود هر بار که برنامه را باز می کنید، چند عنصر را به سرعت بارگیری کند.

با این حال، انباشته شدن حافظه پنهان می‌تواند باعث ایجاد چند مشکل شود، زیرا برخی از داده‌های ذخیره‌شده می‌توانند باگ‌هایی را اجرا کنند که وقتی نمی‌توانید در زیر پست‌ها نظر بدهید. پاک کردن منظم آن یک تمرین خوب است. همچنین می‌توانید راهنمای ما را در مورد آنچه که هنگام پاک کردن کش در اینستاگرام رخ می‌دهد، برای درک بهتر بررسی کنید.

توجه داشته باشید: متأسفانه پاک کردن کش فقط در دستگاه‌های اندرویدی امکان‌پذیر است، بنابراین کاربران آیفون می‌توانند به رفع مشکل بعدی بروند.

مرحله ۱: برنامه اینستاگرام را طولانی فشار دهید و روی App info ضربه بزنید.

گام ۲: روی Clear Data ضربه بزنید.

مرحله ۳: روی Clear Cache ضربه بزنید و OK را انتخاب کنید تا فرآیند به پایان برسد.

۵. اتصال شبکه را بررسی کنید

قبل از اینکه به هر راه حلی بپردازیم، باید مطمئن شوید که سرعت اینترنت و اتصال شما در حد مطلوب است. این یک دلیل اصلی است که چرا شما نمی توانید هیچ فعالیتی را در برنامه انجام دهید، از جمله عدم امکان ارسال نظر در اینستاگرام.

بنابراین، مطمئن شوید که سرعت Wi-Fi خوب و یک شبکه سلولی فعال دارید. اگر مشکلی در اتصال خود پیدا کردید، همیشه بهتر است با ارائه دهنده خدمات خود بررسی کنید.

با این حال، اگر کاربر کامنت‌های زیر پست‌های خود را در اینستاگرام مسدود کرده باشد، بدون توجه به میزان تلاش نمی‌توانید نظر بدهید.

۶. ببینید آیا کاربر نظرات را مسدود کرده است یا خیر

اگر کاربر نظر دادن را مسدود یا محدود کرده باشد یا کلمات خاصی را در نظرات محدود کرده باشد، شما نمی توانید نظر بدهید. این یک ویژگی حفظ حریم خصوصی در پلتفرم است. در حالی که تقریباً مطمئناً می‌توانید ببینید که بخش نظرات مسدود شده است، گاهی اوقات ممکن است برنامه مدتی طول بکشد تا این تغییرات را منعکس کند.

با این حال، اگر بخش نظرات را می بینید اما نمی توانید نظر بدهید، نظر خود را تغییر دهید و سپس آن را ارسال کنید.

در این راهنمای دقیق درباره مخفی کردن و حذف کامنت ها در اینستاگرام می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مسدود کردن کامنت ها در اینستاگرام بخوانید.

۷. بررسی کنید که آیا اینستاگرام Down است یا خیر

اینستاگرام قبلاً با قطعی مواجه بوده است و این احتمال وجود دارد که در آینده با قطعی مواجه شود. بنابراین مراقب اخبار باشید تا بررسی کنید که آیا اینستاگرام از کار افتاده است یا خیر. با این حال، اگر کاربر فعال توییتر یا سایر برنامه های رسانه های اجتماعی هستید، مطمئن هستیم که این خبر قبلاً به شما رسیده است!

با این حال، می توانید آدرس IP دستگاه خود را نیز تغییر دهید تا ببینید آیا مشکل برطرف می شود یا خیر.

۸. تغییر آدرس IP با استفاده از VPN

می‌توانید مکان سرور خود را با استفاده از VPN تغییر دهید و ببینید آیا می‌توانید به اظهار نظر در مورد پست‌ها بازگردید. اگر بتوانید نظر بدهید، این احتمال وجود دارد که اینستاگرام در موقعیت مکانی شما با مشکل مواجه شده باشد.

در حالی که می توانید آدرس IP خود را به صورت دستی تغییر دهید تا موقعیت مکانی خود را تغییر دهید، پیدا کردن یک آدرس IP جدید که سریع، قابل اعتماد و ایمن باشد، بسیار مشکل است. از این رو، توصیه می کنیم از VPN برای همین کار استفاده کنید. اگر از آن استفاده نمی‌کنید، این برنامه‌های VPN سریع و ایمن را برای اندروید و آیفون بررسی کنید.

۹. اینستاگرام را دوباره نصب کنید

نصب مجدد اینستاگرام اساساً به شما امکان می دهد برنامه را از نو اجرا کنید و تمام تنظیمات قبلی را پاک کنید. شانس خوبی وجود دارد که بتوانید نظر خود را در مورد نسخه جدید برنامه ارسال کنید.

مرحله ۱: روی نماد اینستاگرام در صفحه اصلی فشار طولانی دهید.

گام ۲: روی Delete App در iPhone یا Uninstall در Android ضربه بزنید و یک بار دیگر حذف برنامه را تأیید کنید.

مرحله ۳: با استفاده از هر یک از پیوندهای زیر، برنامه را دوباره نصب کنید.

همچنین شایان ذکر است که پشتیبانی اینستاگرام بسیار پاسخگو است و به شما کمک می کند مشکل را در برنامه خود برطرف کنید. بنابراین در اینجا نحوه گزارش این مشکل به اینستاگرام آمده است.

۱۰. مشکل را در اینستاگرام گزارش دهید

شما می توانید هر گونه اشکال در برنامه اینستاگرام را به توسعه دهندگان گزارش دهید و آنها یادداشت کرده و در همان مورد با شما تماس خواهند گرفت. آنها به سرعت به چنین گزارش هایی پاسخ می دهند. در اینجا نحوه گزارش مشکل آمده است.

مرحله ۱: برنامه اینستاگرام را باز کنید و روی دکمه منو در تب Profile ضربه بزنید.

گام ۲: روی تنظیمات ضربه بزنید.

مرحله ۳: روی Help ضربه بزنید و “گزارش مشکل” را انتخاب کنید.

مرحله ۴: اکنون می توانید گوشی خود را در صفحه ای که با مشکل مواجه هستید تکان دهید تا مشکل را گزارش کنید. روی «برگردید و تلفن را تکان دهید» ضربه بزنید.

مرحله ۵: از آنجایی که ما با نظرات مشکل داریم، بیایید تلفن خود را به جایی برسانیم که نمی توانید نظری ارسال کنید. اکنون روی «گزارش مشکل» ضربه بزنید.

مرحله ۶: موضوع را شرح دهید. می توانید تصاویر بیشتری را با استفاده از گزینه آپلود آپلود کنید و سپس روی Send ضربه بزنید.

اگر هیچ یک از روش‌های بالا کار نکرد، می‌توانید نظر خود را در نسخه وب برنامه ارسال کنید. در اینجا چگونگی آن است.

۱۱. از اینستاگرام وب استفاده کنید

به عنوان جایگزینی برای برنامه، می توانید وارد شوید و از اینستاگرام در مرورگر وب خود استفاده کنید. اگر برنامه دارای اشکال است و به شما اجازه نمی دهد، بتوانید نظر خود را از طریق نسخه وب ارسال کنید. برای دسترسی به وب اینستاگرام از لینک زیر استفاده کنید.

این همه کاری است که می توانید انجام دهید اگر نتوانید در یک پست اینستاگرام نظر بگذارید. با این حال، اگر سؤال بیشتری دارید، می توانید به بخش سؤالات متداول ما در زیر نگاهی بیندازید.

سوالات متداول در نظرات اینستاگرام

۱. آیا می توانید کلمات توهین آمیز را در قسمت نظرات اینستاگرام مسدود کنید؟

بله، می توانید کلمات توهین آمیز را در قسمت نظرات زیر پست های اینستاگرام مسدود کنید.

۲. آیا می توانید در اکانت هایی که شما را در اینستاگرام فالو نمی کنند نظر بگذارید؟

آره. تا زمانی که پست قابل مشاهده است و پوستر نظرات را مسدود نکرده است، می توانید در مورد پست نظر دهید.

۳. محدودیت کاراکتر در کامنت های اینستاگرام چقدر است؟

شما می توانید حداکثر ۲۲۰۰ کاراکتر را در اینستاگرام ارسال کنید.

نظر دور

امیدواریم این راهنما به شما کمک کرده باشد که به راحتی نظرات خود را بدون دردسر ارسال کنید. بنابراین، دفعه بعد که اینستاگرام به شما اجازه ارسال نظر نمی دهد، می توانید به این مقاله بازگردید و از هر یک از اصلاحاتی که ذکر کردیم استفاده کنید! با این حال، ما آرزو می کنیم اینستاگرام چند ویژگی مانند اضافه کردن میم ها در یک نظر اضافه کند، حدس بزنید این ایده ای برای اینستاگرام برای چند به روز رسانی بعدی است!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا