فناوری اطلاعات

۲ راه آسان برای ادغام اکانت های اینستاگرام

آیا مدیریت چندین اکانت اینستاگرام به صورت جداگانه برای شما سخت است؟ اگر چنین است، شما تنها نیستید. بسیاری از افراد و کسب‌وکارها در تلاش هستند تا چندین حساب کاربری را در پلتفرم اشتراک‌گذاری عکس پرطرفدار مدیریت کنند. در این مقاله شما را در مورد نحوه ادغام سریع و آسان اکانت های اینستاگرام راهنمایی می کنیم.

ادغام اکانت های اینستاگرام

حالا، چرا در وهله اول چندین اکانت اینستاگرام ایجاد می کنید؟ خوب، ما در بخش بعدی به این موضوع به طور عمیق پاسخ داده ایم. با این حال، برای ارائه یک موضوع، ممکن است برخی حساب‌های کاربری متعددی برای پاسخگویی به جنبه‌های مختلف زندگی خود، مانند علایق شخصی و حرفه‌ای ایجاد کرده باشند.

با این حال، با رشد حساب‌ها، مدیریت چندین پروفایل می‌تواند زمان‌بر و طاقت‌فرسا شود. بیایید در بخش بعدی به تفصیل در این مورد بحث کنیم.

چرا باید اکانت های اینستاگرام را ادغام کنید؟

ادغام اکانت های اینستاگرام به چند دلیل می تواند مفید باشد:

۱. اگر چندین اکانت اینستاگرام با تمرکز یا جایگاه های مختلف دارید، ادغام آنها به شما این امکان را می دهد که دنبال کنندگان خود را در یک مکان بیاورید.

۲. نگهداری چندین اکانت اینستاگرام اغلب به معنای ایجاد و مدیریت محتوا برای هر یک به طور جداگانه است. با ادغام حساب‌ها، می‌توانید تلاش‌های خود را برای ایجاد محتوا تثبیت کنید و بر تولید پست‌های با کیفیت بالا برای یک حساب واحد تمرکز کنید.

چرا باید اکانت های اینستاگرام خود را ادغام کنید؟

۳. ترکیب اکانت های اینستاگرام شما می تواند به نرخ تعامل بالاتر منجر شود. هنگامی که شما مخاطبان بزرگتر و منسجمی دارید، پست های شما به احتمال زیاد لایک، کامنت و اشتراک گذاری دریافت می کنند، زیرا با هر پست به گروه وسیع تری از فالوورها دست خواهید یافت.

۴. مدیریت چندین حساب به معنای تقسیم داده ها و تجزیه و تحلیل های شما در پروفایل های مختلف است. با ادغام حساب های خود، می توانید داده های خود را یکپارچه کنید و عملکرد کلی اینستاگرام خود را بهتر درک کنید.

قبل از ادغام حساب‌ها، مهم است که تأثیر بالقوه را بر فالوورهای فعلی خود در نظر بگیرید، زیرا ممکن است بر اساس حساب‌هایی که در ابتدا دنبال کرده‌اند، انتظارات یا علایق متفاوتی داشته باشند.

با ادغام دو اکانت اینستاگرام چه اتفاقی برای فالوورهای شما می افتد؟

هنگامی که اکانت های اینستاگرام خود را با تغییر نام کاربری ادغام می کنید، فالوورهای فعلی شما تحت تأثیر ارتباط آنها با حساب شما قرار نمی گیرند. با این حال، ممکن است تغییراتی را در نحوه تعامل با محتوای شما تجربه کنند. این چیزی است که اتفاق می افتد:

۱. هنگامی که نام کاربری خود را تغییر می دهید، در سراسر پلتفرم به روز می شود. نام کاربری جدید شما در نمایه شما، در نتایج جستجو و در هر نظر یا برچسبی که دریافت می کنید نمایش داده می شود.

۲. اینستاگرام بر اساس نام کاربری به هر حساب یک URL اختصاص می دهد. اگر حساب ها را ادغام کنید و نام کاربری خود را تغییر دهید، URL نمایه شما نیز بر همین اساس تغییر خواهد کرد. با این حال، اینستاگرام به طور خودکار URL قدیمی شما را به آدرس جدید هدایت می کند، بنابراین هرکسی که از URL قدیمی شما بازدید کند به نمایه به روز شده شما هدایت می شود.

وقتی نام اینستاگرام خود را تغییر می دهید چه اتفاقی برای فالوورهای شما می افتد؟

۳. اگر دیگران نام کاربری قدیمی شما را در پست‌ها یا نظرات خود تگ یا ذکر کرده باشند، این منشن‌ها به‌طور خودکار نام کاربری جدید شما را به‌روزرسانی نمی‌کنند.

۴. این روی مکالمات پیام مستقیم شما با فالوورهایتان تأثیری نخواهد داشت. پیام‌ها و مکالمات قبلی شما دست نخورده باقی می‌مانند و فالوورهای شما همچنان می‌توانند از طریق همان تاپیک چت با شما ارتباط برقرار کنند.

توجه به این نکته مهم است که اگرچه فالوورهای شما با تغییر نام کاربری خود از بین نخواهند رفت، اما ممکن است کمی طول بکشد تا آنها با نام جدید شما سازگار شوند و عادت های برچسب گذاری یا ذکر خود را به روز کنند. با این درک، بیایید با ادغام حساب های اینستاگرام شروع کنیم.

همچنین بخوانید: موضوعات اینستاگرام چیست و چگونه از آن استفاده کنیم

نحوه ترکیب دو اکانت اینستاگرام

راه های مختلفی برای ترکیب اکانت های اینستاگرام وجود دارد. ما تمام راه های ممکن را در یک راهنمای گام به گام توضیح داده ایم. بیایید با روش ها شروع کنیم.

روش ۱: تغییر نام کاربری به ادغام دو اکانت اینستاگرام

این یکی از رایج ترین و ساده ترین راه ها برای ادغام حساب های اینستاگرام است. در این روش فقط باید نام کاربری را از حساب ثانویه خود به حساب اصلی خود منتقل کنید. به این ترتیب، هر زمان که شخصی اکانت شما را جستجو کند، بدون هیچ مانعی وارد اکانت جدید اینستاگرام شما می شود. مراحل را دنبال کنید.

مرحله ۱: برنامه اینستاگرام را در آیفون یا دستگاه اندرویدی اجرا کنید و به صفحه پروفایل بروید.

به صفحه پروفایل بروید

گام ۲: با توجه به اینکه این حساب ثانویه شماست، ویرایش نمایه را انتخاب کنید و روی نام کاربری ضربه بزنید.

ویرایش نمایه را انتخاب کنید

مرحله ۳: در صفحه نام کاربری، هر نام کاربری تصادفی را تایپ کنید و روی علامت تیک در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.

مرحله ۴: به صفحه ویرایش نمایه هدایت خواهید شد. برای ذخیره تغییرات روی علامت تیک در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.

اکنون که نام کاربری نمایه ثانویه خود را تغییر داده اید، زمان آن رسیده است که آن را به حساب اصلی خود منتقل کنید.

هر نام کاربری تصادفی را تایپ کنید

مرحله ۵: نماد نمایه را در نوار پیمایش پایین به مدت طولانی فشار دهید. از صفحه پایین، حساب اصلی خود را انتخاب کنید.

حساب اصلی خود را انتخاب کنید

مرحله ۶: ویرایش نمایه را انتخاب کنید و در صفحه بعدی روی نام کاربری ضربه بزنید.

روی نام کاربری ضربه بزنید

مرحله ۷: در صفحه نام کاربری، نام کاربری حساب ثانویه ای را که تغییر داده اید تایپ کنید و روی علامت تیک در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

مرحله ۸: به صفحه ویرایش نمایه هدایت خواهید شد. برای ذخیره تغییرات روی علامت تیک در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.

نام کاربری حساب ثانویه را تایپ کنید

این در مورد آن است. شما با موفقیت نام کاربری خود را از یک حساب اینستاگرام به حساب دیگر منتقل کردید. توجه داشته باشید که وقتی نام کاربری را تغییر می‌دهید و آن را به حساب دیگر خود اختصاص می‌دهید، معطل نکنید، زیرا کسی می‌تواند در چند ثانیه یک نام کاربری محبوب را بگیرد.

اگر این روش برای شما زیاد است، روش بعدی را بررسی کنید.

روش ۲: یک حساب اصلی جدید ایجاد کنید و بقیه را حذف کنید

ایجاد یک حساب اصلی جدید راه دیگری برای ادغام حساب اینستاگرام شما است. هنگامی که یک حساب کاربری جدید ایجاد می کنید، می توانید از ابتدا شروع کنید و حساب را آنطور که می خواهید توسعه دهید. ممکن است تعجب کنید که چه اتفاقی برای فالوورهای شما و پستی که در اکانت قدیمی اینستاگرام خود گذاشته اید، خواهد افتاد.

خوب، شما نمی توانید فالوورهای قدیمی خود را مستقیماً به حساب جدید خود منتقل کنید. شما باید در اکانت اینستاگرام قدیمی خود درباره اکانت جدید پست بگذارید و از فالوورهای خود بخواهید که شما را در آنجا دنبال کنند. وقتی نوبت به پست‌هایی می‌رسد که در اکانت قدیمی اینستاگرام خود گذاشته‌اید، می‌توانید همه آن‌ها را دانلود کرده و دوباره در حساب جدید خود ارسال کنید. دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

مرحله ۱: برنامه اینستاگرام را باز کنید و از نوار ناوبری پایین به نمایه بروید.

به صفحه نمایه بروید

گام ۲: در صفحه نمایه، روی نماد سه نوار افقی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. از صفحه پایین، فعالیت خود را انتخاب کنید.

فعالیت خود را انتخاب کنید

مرحله ۳: به پایین اسکرول کنید و در قسمت «اطلاعاتی که با اینستاگرام به اشتراک گذاشته‌اید»، «دانلود اطلاعات خود» را انتخاب کنید و در صفحه بعدی روی «درخواست دانلود» ضربه بزنید.

روی

مرحله ۴: در «انتخاب حساب‌ها و پروفایل‌ها»، حساب اینستاگرام ثانویه خود را انتخاب کنید و روی Next ضربه بزنید. در قسمت Select information، Complete copy را انتخاب کنید.

کپی کامل را انتخاب کنید

مرحله ۵: قالب، کیفیت رسانه، محدوده تاریخ را انتخاب کنید و روی ارسال درخواست ضربه بزنید.

روی ارسال درخواست ضربه بزنید

پردازش این کار مدتی طول می کشد (معمولاً چند ساعت) و زمانی که اطلاعات آماده دانلود شد، ایمیلی دریافت خواهید کرد.

پس از دانلود محتوا، آن را به حساب اصلی خود ارسال کنید و در صورت تمایل می توانید اکانت ثانویه خود را حذف کنید. اگر قبلاً نمی دانید، می توانید مقاله ما را در مورد نحوه حذف اکانت اینستاگرام خود برای آموزش بررسی کنید.

اگر سؤالی دارید، بخش سؤالات متداول زیر را بررسی کنید.

سوالات متداول در مورد ادغام دو اکانت اینستاگرام

۱. آیا می توانم محتوای دو اکانت اینستاگرام را در یک اکانت ترکیب کنم؟

اینستاگرام ویژگی داخلی برای ادغام یا ترکیب محتوا از دو حساب جداگانه در یک حساب ارائه نمی دهد. هر حساب اینستاگرام با مجموعه ای از فالوورها، پست ها و تعاملات خود به عنوان یک موجودیت مستقل عمل می کند. اگر به دنبال ادغام دو اکانت اینستاگرام هستید، باید روش های ذکر شده در این مقاله را دنبال کنید.

۲. آیا می توانید ببینید که آیا دو اکانت اینستاگرام به هم مرتبط هستند یا خیر؟

اینستاگرام راه مستقیمی برای اطلاع شما از مرتبط بودن حساب ها ارائه نمی دهد. با این حال، اگر به ارتباط احتمالی بین دو حساب اینستاگرام مشکوک هستید، می‌توانید به دنبال شاخص‌هایی مانند نام‌های کاربری یا دسته‌های مشابه، فالوورهای متقابل و محتوا یا برچسب‌های به اشتراک گذاشته شده باشید. توجه داشته باشید که این شاخص ها فقط کلی هستند و به عنوان مدرک قطعی یک اتصال عمل نمی کنند.

حساب های خود را یکپارچه کنید

دانستن نحوه ادغام اکانت های اینستاگرام می تواند بازی را تغییر دهد و حضور اینستاگرام شما را به اوج جدیدی برساند. بنابراین، قبل از ادامه، مطمئن شوید که اهداف خود و تأثیر آنها بر مخاطبان خود را به وضوح درک کرده اید. همچنین ممکن است بخواهید نحوه اشتراک گذاری پست های اینستاگرام در استوری اسنپ چت را نیز بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا