اخبار اینترنت

۲۵ کانال رایگان دیگر به Google TV  اضافه می شود ، NFL Sunday Ticket ادغام می شود

به گزارش اپ خونه، Google TV بار دیگر مجموعه تلویزیون زنده رایگان خود را گسترش می دهد.

در ماه آوریل، این شرکت اعلام کرد که سرویس Google TV در حال رشد است و شامل بیش از ۸۰۰ کانال تلویزیونی زنده ، از جمله کانال‌های Tubi، Plex، Haystack و دیگر است.

اکنون، این شرکت می‌گوید ۲۵ کانال رایگان دیگر را به مجموعه اضافه می‌کند که بدون نیاز به نصب برنامه اضافی یا نیاز به ورود به سیستم، می‌توان آنها را تماشا کرد.

گوگل می‌گوید با افزودن‌ها، اکنون بیش از ۱۰۰ کانال داخلی رایگان از مجموع ۸۰۰ کانال رایگان وجود دارد.

در میان ورودی‌های جدید می‌توان به برنامه‌های تلویزیونی مانند «Top Gear» و «Baywatch» به‌علاوه نمایش‌های بازی، کانال‌های موسیقی، سرگرمی‌های چندفرهنگی و موارد دیگر اشاره کرد.

این کانال‌ها مکمل کانال‌های رایگان موجودی هستند که گوگل در اوایل سال جاری اضافه کرد، مانند کانال‌های خبری NBC، ABC، CBS و FOX، و سایر کانال‌های دارای نمایش‌هایی مانند “Westworld”، “Law & Order: SVU” و “The Walking Dead”.

کانال‌های FAST یا تلویزیون رایگان با پشتیبانی از تبلیغات، در ماه‌های اخیر شاهد افزایش استقبال مصرف‌کنندگان بوده‌اند، زیرا مصرف‌کنندگان هزینه‌های اختیاری خود را برای خدمات پخش اشتراک و سایر هزینه‌هایی که مورد نیاز نیستند، تشدید کرده‌اند.

همراه با افزایش قیمت اشتراک در پخش‌کننده‌ها ، از جمله YouTube TV ، و سرکوب رمز عبور در Netflix ، پخش رایگان به یک جایگزین محبوب تبدیل شده است.

طبق یک مطالعه اخیر توسط تلویزیون سامبا، از هر ۳ کاربر ایالات متحده، ۱ نفر از خدمات پخش رایگان پشتیبانی شده توسط تبلیغات استفاده می کند و Freevee آمازون بیشترین رشد را داشته است. Pluto TV، Tubi، The Roku Channel و Crackle نیز محبوب بودند.

علاوه بر گسترش پخش رایگان، گوگل همچنین اعلام کرد که قرارداد NFL Sunday Ticket یوتیوب را در سرویس Google TV ادغام می کند.

از این فصل، بلیط یکشنبه NFL در YouTube و YouTube TV به طور کامل با Google TV در ایالات متحده ادغام می شود، به این معنی که کاربران می توانند بازی های بعدازظهر یکشنبه خارج از بازار را به صورت زنده تماشا کنند، نکات برجسته را ببینند و توصیه هایی برای بهترین ها دریافت کنند.

این شرکت توضیح داد که بازی‌های هفته، مستقیماً از صفحه اصلی Google TV است.

به علاوه، مشترکین YouTube TV که بلیط یکشنبه را اضافه کرده‌اند، محتوای راهنمای کانال خود را در برگه Live نیز مشاهده می‌کنند تا پیدا کردن آنچه را که به دنبال آن هستند آسان‌تر کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا