فناوری اطلاعات

۴ بهترین شیر آشپزخانه بدون لمس با اسپری

به‌راحتی می‌توانید آشپزخانه خود را با وسایل و ابزارهای سازگار با صفحه لمسی ارتقا دهید. از دستگاه‌های پخش خودکار صابون گرفته تا اجاق‌های مایکروویو هوشمند و دماسنج‌های گوشت بلوتوث، لوازم آشپزخانه در حال ارتقا هستند. خوشبختانه، شیرهای آشپزخانه بدون لمس یا هندزفری نیز به باشگاه در آشپزخانه می پیوندند. برای شروع جریان آب، جلوی شیر آب با دست حرکت کنید. برخی از این شیرهای آشپزخانه بدون لمس برای تطبیق پذیری بیشتر، دارای یک ضمیمه سمپاش هستند.

بهترین شیرآلات آشپزخانه بدون لمس با اسپری

با این حال، این شیرهای آشپزخانه مدرن ارزان نیستند. شما باید شیرها را عاری از میکروب ها و باکتری ها نگه دارید، زیرا لازم نیست قبل از شستن دست ها آن را لمس کنید. این کار را با یک صابون‌پاش خودکار ترکیب کنید، و می‌توانید دست‌ها را بدون کثیف شدن چیزهای دیگر بشویید.

اما، شیرهای بدون لمس نیاز به برق دارند و به باتری یا آداپتورهای متناوب AC بستگی دارند. بعلاوه، اتصالات (آب و برق) ممکن است کمی نامرتب باشد، مخصوصاً برای کسانی که اولین بار هستند، و ممکن است به کمک حرفه ای نیاز داشته باشید. شیرآلات بدون لمس با سمپاش کار را آسان می کند و به تمیز نگه داشتن سینک شما کمک می کند.

با حل این مشکل، بیایید برخی از بهترین شیرهای آشپزخانه بدون لمس را که می‌توانید بخرید، بررسی کنیم. اما اول،

۱. Cobbe Pull Down شیر سینک آشپزخانه بدون لمس با اسپری

اگر آشپزخانه شما اکثراً لوازم مشکی دارد، شیر آب Cobbe Pull Down مناسب است. مشکی مات است و سنسور روی شیر آب دارد. سمپاش جمع شونده خودکار می تواند تا ۱۴ اینچ گسترش یابد و می تواند سینک های دوتایی را بپوشاند. شیر آشپزخانه Cobbe از باتری استفاده می کند. نکته جالب این است که نشانگر LED روی جوانه به شما امکان می دهد از اتمام باتری مطلع شوید.

سنسور همانطور که در نظر گرفته شده عمل می کند و هنگامی که دست خود را در مقابل آن تکان می دهید، شیر آب را باز می کند. پس از اتمام، پس از حدود ۳ دقیقه آب را قطع می کند. در عین حال نصب آن آسان است و چندین کاربر در بررسی های خود به این موضوع اشاره کرده اند.

شایان ذکر است که این شیر آب Cobbe یکی از گزینه های ارزان قیمت است. البته این شرکت چند گوشه را بریده است که یکی از آنها دوام است. برای یکی، برخی از کاربران گزارش کرده اند که سنسور پس از چند ماه معیوب شده است. گفتنی است، پایگاه کاربران خود را پیدا کرده است که عاشق فرآیند نصب آسان و پیشنهاد ارزش برای پول هستند. توجه داشته باشید که سنسور ممکن است گاهی اوقات مشکل ساز باشد.

۲. شیر آشپزخانه بدون لمس GIMILI با اسپری پایین کش

آشپزخانه بدون لمس جیمیلی یکی از قابل اعتمادترین شیرآلات بدون لمس با اسپری است. این قابل اعتماد است و سنسور، اگرچه کم تنظیم شده است، اما همانطور که تبلیغ می شود کار می کند. خوبی آن این است که نسبت به گزینه های موجود در این لیست مقرون به صرفه است. سمپاش دارای طراحی منظمی شبیه فنر در بالای آن است. به علاوه، می توانید آن را تا ۲۰ اینچ افزایش دهید. با این حال، سمپاش فقط به دو حالت اسپری محدود می شود – اسپری و جریان. بله، شما حالت Sweep را در این حالت پیدا نخواهید کرد.

ظاهری ممتاز و مدرن دارد. رنگ مشکی ظاهر کلی را بیشتر افزایش می دهد. اگر آشپزخانه شما دارای دکوراسیون درجه یک و تیره است، این شیر آب به درستی در آن جا می شود. تعداد کمی از کاربران از ظاهر آن به خوبی صحبت کرده اند، به خصوص که مکمل سینک های فولادی ضد زنگ است.

همانطور که قبلا ذکر شد، سنسور همانطور که انتظار می رود کار می کند و تقریبا بلافاصله پاسخ می دهد. با باتری کار می کند (شامل نمی شود) و می توانید به آداپتور برق متناوب تغییر دهید. فرآیند نصب آسان است و راهنمای نصب آسان است. اما، برای ایمن بودن می توانید با یک متخصص تماس بگیرید.

شیر بدون لمس Gimili ساختار محکمی دارد و کاربران نیز همین را ستایش کرده اند. در عین حال، یک دست و پا برای ارائه یک عملکرد قابل اعتماد هزینه ندارد. اگر می خواهید در پول خود صرفه جویی کنید، ثابت می کند که خرید خوبی است.

۳. شیر آب دلتا Leland Touch

شیر آب دلتا لیلند ترکیبی بین یک شیر آب بدون لمس و یک شیر آب معمولی است. برای شروع جریان آب لازم نیست دستگیره را روشن کنید. در عوض، فقط می توانید کف دست یا ساعد خود را به آرامی روی ساقه لمس کنید تا جریان آب شروع شود. دارای برخی ویژگی های اضافی مانند سنجش دما و فناوری ShieldSpray است.

دومی تضمین می‌کند که وقتی سمپاش را می‌کشید تا ظروف چرب را تمیز کنید، آب دوباره روی شما پاشیده نشود. عملکرد ShieldSpray در بین کاربران محبوبیت زیادی پیدا کرده است زیرا آنها می توانند زباله های مواد غذایی را از ظروف به راحتی و بدون خیساندن و تمیز کردن پاک کنند.

به غیر از آن، یک LED منظم در پایین شیر آب وجود دارد. وقتی دسته سرد می شود آبی می درخشد و وقتی داغ می شود قرمز می شود. این مخصوصاً زمانی که بچه ها یا مهمانان در آشپزخانه خود داشته باشید مفید است.

این شیر آب استیل ظاهری ساده و در عین حال زیبا دارد. جوانه بلندی ندارد، اما می توانید از آن به عنوان یک شیر آب معمولی استفاده کنید یا آن را پایین بکشید تا از اسپری استفاده کنید. برای ثبت، سمپاش می تواند جریان، اسپری، و ShieldSpray.

نصب آسان نیست و ممکن است برای راه اندازی آن به کمک حرفه ای نیاز داشته باشید. با این حال، دستورالعمل ها به راحتی قابل پیروی هستند، و یک ویدیوی نصب برای کمک به شما در انجام کار وجود دارد.

شیر آب دلتا لیلند تاچ در مقایسه با همتایان خود در بالا گران است. اما به شرطی که آن را به درستی نصب کنید، باید مدت زیادی دوام بیاورد. بیش از ۹۰۰۰ رتبه بندی کاربر در آمازون دارد. مردم طراحی محکم و عملکرد کنترل دما را دوست دارند. مهمتر از آن، سنسور همانطور که در نظر گرفته شده است کار می کند.

۴. U توسط Moen Arbor 7565EVC

U by Moen یک شیر آب بدون لمس است که از Amazon Alexa و Google Assistant پشتیبانی می کند. بنابراین می‌توانید فرمان‌های صوتی برای روشن/خاموش کردن شیر آب یا گرم کردن آب تا دمای مشخصی صادر کنید. این دستگاه دارای یک اسپری جمع شونده خودکار است تا کار شما را در تمیز کردن ظروف و سینک راحت کند.

سنسور این شیر آب در بالا قرار دارد و برای شروع جریان آب باید دستان خود را تکان دهید. همچنین می توانید روی دکمه سمپاش ضربه بزنید تا ظرفیت اسپری افزایش یابد

هوشمندی های این شیر بدون لمس سمپاش توسط اپلیکیشن U By Moen Smart Faucet امکان پذیر شده است. این برنامه روی هر دو گوشی اندروید و iOS کار می‌کند و می‌توانید از پیش تنظیمات را نیز تعریف کنید. به عنوان مثال، اگر کاسه ماهی را با حجم معینی از آب پر کنید، می توانید از پیش تعیین شده را اضافه کنید و سپس فرمان صوتی مورد نیاز را به Alexa/Assistant بگویید.

U یکی از شیرآلات هوشمند ممتاز است، و مردم PC Mag معتقدند که حسگر و شیر در طول آزمایش‌هایشان همانطور که انتظار می‌رود کار می‌کنند، خواه از طریق موج یا فرمان‌های صوتی، آب را روشن کند. و نظرات کاربر این را منعکس می کند.

یک نشانگر LED برای نمایش دمای آب وجود دارد. نصب ساده است و شرکت دستورالعمل های ویدیویی را بسته بندی می کند. شیر آب شیک به نظر می رسد و اگر نمی خواهید سنسور یا ظاهر آن را به خطر بیندازید، نمی توانید با این یکی اشتباه کنید.

برای پاک کردن موج بزنید

اینها برخی از بهترین شیرآلات بدون لمس با سمپاش بودند. در اینجا، سمپاش ها به طور خودکار جمع می شوند (اگرچه فناوری در هر مورد متفاوت است)، بنابراین لازم نیست نگران بیرون آمدن یا شل شدن آن در طول زمان باشید. همانطور که در مورد اکثر محصولات مبتنی بر حسگر وجود دارد، محصولاتی که در بخش مقرون به صرفه هستند ممکن است انتظارات متفاوتی را برای شما ایجاد کنند. با این حال، برای صرفه جویی در زمان، پول و به دست آوردن عملکرد بهتر، سرمایه گذاری در یکی مانند U by Moen Arbor مطمئنا کمک می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا