فناوری اطلاعات

۵ بهترین پایه دیواری ساندبار برای زیر تلویزیون

در صورتی که تلویزیون شما صدای کافی تولید نکند، دریافت نوار صوتی گام واضح بعدی است. صدا را تقویت می کند و به هدایت صدا به سمت جلو کمک می کند تا تجربه ای همه جانبه داشته باشید. با این حال، اگر تلویزیون دیواری دارید، یک نوار صوتی در کنسول تلویزیون زیر ممکن است به نظر نامناسب به نظر برسد، به خصوص با تمام سیم‌های آویزان. پایه های دیواری ساندبار برای زیر تلویزیون به حل همه مشکلات شما کمک می کند.

بهترین پایه های دیواری ساندبار برای زیر تلویزیون ها

این پایه‌های ساندبار روی سوراخ‌های VESA تلویزیون نصب می‌شوند تا نوار صوتی از زیر تلویزیون آویزان شود. این راه حل کنسول تلویزیون شما را از نوار صوتی آزاد می کند و می توانید تمام کابل های برق و کابل های اتصال را مخفی کنید.

علاوه بر این، می توانید عرض سینی پایه را مطابق با عرض نوار صوتی خود تنظیم کنید. با این حال، قبل از زدن دکمه خرید، سوراخ‌های VESA روی تلویزیون خود را بررسی کنید.

اکنون که حل شده است، در اینجا بهترین توصیه‌های ما برای پایه‌های نوار صوتی با کیفیت برای زیر تلویزیون است.

بیا شروع کنیم. اما اول،

۱. WALI Universal Sound Bar Mount

پایه ساندبار Wali Universal یکی از مقرون به صرفه ترین پایه های این لیست است. جالب اینجاست که می توان آن را زیر و بالای تلویزیون نصب کرد. با اکثر نوارهای صوتی مناسب است. اما، ممکن است بخواهید از قبل ابعاد را بررسی کنید.

تا کنون، کاربران گفته اند که نصب آن آسان است. مخصوصاً اگر با نصب تلویزیون و مانیتور کار کرده باشید. ارتفاع می تواند تا ۱۳ اینچ برسد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پیچ ها را بر اساس آن تنظیم کنید. برای ثبت، این پایه مجهز به ابزار و پیچ است.

گفته می شود، این پایه ساندبار فلزی بادوام است. اگر با اعداد صحبت کنیم، می تواند تا ۳۳ پوند را حمل کند. با این حال، مطمئن شوید که براکت تلویزیون می تواند وزن تلویزیون و نوار صوتی را تحمل کند.

در آمازون امتیاز خوبی گرفته است. کاربران این واقعیت را دوست دارند که می توانید کابل را در پشت آن پنهان کنید. در عین حال، آنها این واقعیت را دوست داشتند که محکم و نصب آن آسان است. بدون محدودیت نیست. برای یکی، عرض سینی نوار صوتی ثابت است و نمی توان آن را تغییر داد. بنابراین اگر نوار صوتی طولانی دارید، گزینه های دیگر این لیست را در نظر بگیرید.

۲. نصب نوار صوتی جهانی USX MOUNT

یکی دیگر از پایه‌های دیواری ساندبار برای زیر تلویزیون، پایه USX Mount است. یکی از محدودیت های اصلی پایه بالا را برطرف می کند – در اینجا، عرض سینی پایه را می توان بر اساس عرض دستگاه تغییر داد. می توانید عرض را تا ۶.۰۶ اینچ تنظیم کنید. اما، برای تلویزیون هایی با سوراخ های VESA کوچکتر از ۱۰۰ میلی متر مناسب نیست.

این یک پایه ساندبار فلزی با کیفیت است و نوارهای صوتی تا ۱۳ پوند را در خود جای می دهد. باز هم، نصب آن ساده است. تا زمانی که یک پایه تلویزیون سازگار دارید، می توانید براکت ها را به صفحه دیوار تلویزیون وصل کنید. با این حال، برخی از کاربران اشاره کرده اند که ممکن است به سخت افزار اضافی مانند پیچ ​​و واشر نیاز داشته باشید.

این مانت USX می تواند وزن نوار صوتی را به خوبی تحمل کند. بادوام است و به تنظیمات تلویزیون شما ظاهری واضح و بی نظم می بخشد.

به دلیل سیستم نصب و طراحی محکم آن از پایه مطمئن آن بسیار توصیه می شود. این به خوبی ساخته شده است، و فرآیند نصب آسان، گیلاس در بالا است. اگر می خواهید یک سیستم نصب با حداقل فشار برای نوار صوتی خود داشته باشید، این همان چیزی است که باید بخرید.

۳. نصب Dream Soundbar Mount

اگر نوار صوتی مانند Sonos Beam دارید، پایه Soundbar برای نصب در زیر تلویزیون برای شما مناسب است. این مانت به دلیل تناسب دقیق خود با Sonos Beam مورد علاقه کاربران خود قرار گرفته است. نگهدارنده پایه دارای سوراخ هایی در قسمت زیرین است تا پرتو Sonos را ثابت کند.

این یک پایه ساندبار جهانی است و برای تلویزیون هایی با سوراخ های VESA بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ میلی متر مناسب است. مهمتر از آن، می تواند ساندبارهای سنگین به وزن ۱۳ پوند را نگه دارد.

در مقایسه با موارد بالا، براکت تلویزیون پهن است تا در تلویزیون‌های بزرگ‌تر قرار بگیرد. خوشبختانه، تلویزیون هایی با سوراخ های VESA تا ۲۰۰ میلی متر مناسب است. با این حال، نگهدارنده پایه قابل تغییر نیست و به پایه نوار صوتی ثابت می شود. یک صفحه جلویی برای نگه داشتن نوار صوتی وجود ندارد. در عوض، سوراخ های نوار صوتی روی پایه وجود دارد.

۴. پایه دیواری ساندبار سانوس برای پایه تلویزیون

پایه ساندبار سانوس بسیار متفاوت از سیستم های نصب بالا به نظر می رسد. به جای سینی پایه و براکت های عمودی، یک نوار افقی ارائه می شود که به سوراخ های VESA تلویزیون ها متصل می شود. در حال حاضر، با تلویزیون های دارای VESA بین ۷۵ تا ۶۰۰ میلی متر سازگار است. برخلاف ظاهر صنعتی موارد بالا، این پایه ساندبار سانوس ظاهری براق دارد و به خوبی ساندبارهای مدرن را تکمیل می کند.

باز هم، سینی پایه برای نوار صوتی ندارد. بلکه باید براکت پایه را به پشت یا پایین نوار صوتی خود وصل کنید. در حال حاضر، می تواند تا ۲۰ پوند وزنه روی شانه ها داشته باشد. اما برخی از کاربران معتقدند که نمی تواند نوارهای صوتی را در محدوده های بالای محدودیت وزن نگه دارد.

در حالی که پایگاه کاربران آن نظرات مثبتی را به خود جلب کرده است، فرآیند نصب چالش برانگیز است. از طرف دیگر، این شرکت گزینه نصب را همراه با خرید شما ارائه می دهد. این نوارهای صوتی سبک وزن، به ویژه آنهایی مانند Sonos Arc مناسب است. و تنها به همین دلیل، نظرات خوبی را از صاحبان آرک به خود جلب کرده است. همچنین دارای گارانتی ۵ ساله می باشد.

۵. پایه دیواری دوگانه استیل دوگانه ویوو استیل

پایه صوتی Vivo Steel Universal آخرین لوازم جانبی در لیست ما است. برخلاف موارد بالا، اینها پایه‌های مستقل هستند و روی سوراخ‌های VESA تلویزیون‌ها قرار نمی‌گیرند. در عوض، اینها مستقیماً روی دیوارها نصب می شوند. در همان زمان، می توانید عرض صفحه پایه را مطابق با عرض پایه نوار صوتی تنظیم کنید.

نصب آن فوق العاده آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سوراخ ها را در مکان های مناسب زیر تلویزیون خود دریل کنید. گفته می شود، این شرکت تمام سخت افزارها مانند پیچ، لنگر، و پیچ های دیوار خشک را به همراه پایه ارسال می کند. در مقایسه با موارد بالا، این جفت پایه ارزان‌تر هستند. با این حال، شما باید زیر تلویزیون را سوراخ کنید، و اگر در ملک اجاره ای هستید، این یک محدودیت بزرگ است.

سلام، نگاه تمیز

اینها برخی از بهترین پایه های دیواری ساندبار برای زیر تلویزیون بودند. ایده این است که ببینید آیا براکت تلویزیون شما برای وزن تجمعی رتبه بندی شده است یا خیر. به‌علاوه، اگر نوار صوتی شما دارای بلندگوی بلندگو است، فاصله کمی را حفظ کنید. مهمتر از آن، باید فضای کافی از سوراخ های VESA تا سینی نوار صوتی وجود داشته باشد تا دستگاه صوتی به راحتی در آن قرار گیرد. بنابراین، مطمئن شوید که تمام محاسبات خود را قبل از زدن دکمه خرید انجام داده اید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا