فناوری اطلاعات

۵ بهترین کیس های Fujifilm Instax Mini Evo

Instax Mini Evo یکی از جدیدترین دوربین های فوری فوجی فیلم است. این یک سنسور دیجیتال دارد و یک پیچ و تاب مدرن به دوربین فوری می دهد. اضافه شدن این سنسور به بدنه ای سبک و باریک تبدیل می شود. و در مقایسه با Instax Mini 11، دوربین Instax Mini Evo به راحتی در دست است. اما شکست ناپذیر نیست و بهتر است از طریق برخی از قاب‌ها و کاورهای جالب Instax Mini Evo آن را ایمن نگه دارید.

بهترین کیس های Fujifilm Instax Mini Evo

بیشتر روکش‌های Instax Mini Evo از قاب‌های چرمی هستند و ظاهر چرم مصنوعی دوربین را تکمیل می‌کنند. این قاب‌ها جدا از محافظت از نمای بیرونی دوربین در برابر خط و خش، به شما امکان می‌دهند بند یا بند دوربین را حلقه کنید.

با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا بهترین کیس های Fujifilm Instax Mini Evo وجود دارد که می توانید خریداری کنید. اما اول،

۱. Fintie Protective Clear Case

اگر می‌خواهید کارها را ساده نگه دارید، قاب محافظ Fintie Clear را بررسی کنید. این یک کیس شفاف PVC سخت و سبک است. قسمت شفاف آن از ایجاد خط و خش های غیر ضروری بر روی بدنه دوربین شما جلوگیری می کند. نصب آن آسان است و هر زمان که بخواهید می توانید دوربین خود را خارج کنید.

برش های روی قاب، چه برای منظره یاب یا سینی عکس، روی نقطه قرار دارند. در عین حال، قاب پوسته مانند دوربین را در جای خود قفل می کند. این کیف Fintie همچنین دارای دو حلقه کوچک در بالا است تا به شما امکان می‌دهد یک بند شانه یا بند بند قرار دهید. به طور طبیعی، این ابزار به شما امکان می دهد دوربین را به راحتی در دست بگیرید.

با این حال، قاب از یک طرف باز می شود و ممکن است مجبور شوید هر بار که نیاز به قرار دادن فیلم دوربین دارید، قاب را باز کنید.

توجه داشته باشید که این قاب Fintie می تواند از ایجاد خط و خش روی دوربین جلوگیری کند. با این حال، موارد قابل اطمینان تری برای جذب اثرات سقوط و سقوط وجود دارد.

۲. قاب محافظ Pocoukate برای Instax Mini Evo

در مورد اضافه کردن رنگی به Instax Mini Evo چطور است؟ قاب Pocoukate یک قاب سیلیکونی سبک به رنگ سبز است که جلوه ای متفاوت به دوربین فوری ساده می دهد. این یک کیف سبک وزن و چسبنده با تناسب خوبی است.

خوبی این قاب این است که قابل شستشو است. یعنی بعد از بیرون آوردن در محیط های گرد و غبار می توانید به راحتی آن را بشویید. از طرف دیگر، می توانید از یک پارچه میکروفیبر نرم برای تمیز کردن وسایل و وسایل الکترونیکی خود استفاده کنید. گفته می شود، قاب نرم است و حجم زیادی به دوربین فوری اضافه نمی کند.

با این حال، این دوربین ها اغلب نیاز به تعویض فیلم دارند و ممکن است مجبور شوید هر بار کیس را باز کنید. اگر ۱-۲ بسته فیلم را در یک بار مرور کنید، ممکن است این فرآیند کمی ناخوشایند باشد.

از طرفی، این شرکت همچنین یک محافظ صفحه نمایش را به همراه قاب صفحه نمایش در پشت عرضه می کند.

۳. کاور کیف چرمی Fintie Vegan

پوشش چرمی وگان Fintie ظاهر دوربین را حفظ می کند و ظاهری قدیمی به دوربین فوری ساده می بخشد. ویژگی برجسته این دوربین بند چرمی آن است. به طور طبیعی می توانید دوربین را در زمانی که از آن استفاده نمی کنید به گردن خود آویزان کنید. بدنه به خوبی ساخته شده است و می توانید به راحتی از دکمه ها و عملکردها استفاده کنید.

مانند نمونه های بالا، برش ها در مکان های مناسب قرار دارند. این روکش چرمی Fintie می تواند لنز و بدنه را در زمانی که از دوربین استفاده نمی کنید پنهان کند.

تا کنون، این کیس Instax Mini Evo تعداد قابل توجهی از بررسی‌های مثبت را از پایگاه کاربران خود دریافت کرده است، با افرادی که به تناسب آن و این واقعیت که کنترل‌ها به راحتی در دسترس هستند، علاقه دارند.

با این حال، توجه داشته باشید که قاب های چرم مصنوعی، کیف های ابدی نیستند و ممکن است به زودی نیاز به تعویض آن ها داشته باشید.

۴. قاب دوربین Muziri Kinokoo Mini Evo

یکی دیگر از کیس های ساده Instax Mini Evo موردی از Muziri است. برخلاف موارد بالا، این دوربین دارای یک دهانه بالایی است و باید از بالا به داخل دوربین بچرخانید. این به شما کمی برتری نسبت به موارد بالا می دهد. پوشش تضمین می کند که لنز، فلاش و منظره یاب از گرد و غبار و پرز محافظت می شوند.

افراد حاضر در Muziri همچنین یک بند منطبق قابل تنظیم را با قاب ارسال می کنند. بهترین بخش در مورد این قاب دوربین، تناسب کامل آن است. چندین کاربر تناسب کامل را تحسین کرده اند. و درست از دکمه شاتر تا صفحه نمایش در پشت، باید بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید، همه اینها به لطف برش های دقیق است.

این کیف شیک Mini Evo سهم خود را از نظرات مثبت کاربران خود جلب کرده است. و اگر به آن علاقه دارید، می توانید یکی از رنگ های دیگر را انتخاب کنید.

۵. قاب محافظ بریمفورد

آخرین اما نه کم اهمیت، ما مورد بریمفورد را داریم. این یک پرونده کامل مانند موارد بالا نیست. بلکه نیم مورد است. اما خبر خوب این است که از بدنه دوربین در برابر خط و خش محافظت می کند. به همراه کیف یک بند چرمی نیز دریافت می کنید.

چرم حس خوبی به آن می دهد. شانس این است که بتوانید آن را به خوبی در دست بگیرید. با این حال، عدم وجود فلپ بالا به این معنی است که هنگام قرار دادن آن باید روی یک کیسه گرد و غبار دوربین جداگانه سرمایه گذاری کنید.

این یک کیف چرم مصنوعی نیست و کمی گرانتر از همتایان خود در بالا است. اگر می‌خواهید زیبایی دوربین Instax Mini Evo جدید خود را پنهان نکنید، این دوربین کاملاً مناسب خواهد بود. در حال حاضر، در دو رنگ مشکی و قهوه ای موجود است.

روی عکس های زیبا کلیک کنید

اینها برخی از کیس های Fujifilm Instax Mini Evo بودند که می توانید آنها را خریداری کنید. در حالی که این قاب‌ها در موارد سقوط و افتادن زیاد کارایی خاصی ندارند، اما دوربین را در برابر خط و خش محافظت می‌کنند. به علاوه، این واقعیت که آنها به شما اجازه می دهند دوربین را از گردن خود آویزان کنید، گیلاس بالای آن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا