فناوری اطلاعات

۶ بهترین سیم پیچ برای شارژرهای مک بوک پرو اپل

لوازم جانبی اپل گران قیمت و ظریف هستند و در استفاده از آنها به خصوص در مسافرت باید مراقب باشید. البته می‌توانید آن‌ها را در کیسه‌هایی بسته‌بندی کنید یا مرتب مرتب کنید، اما بیرون آوردن لوازم جانبی مورد نیاز هر بار که به آن‌ها نیاز دارید، دردسرساز است. بنابراین اگر اغلب برای کار سفر می‌کنید، سیم‌پیچ‌های کابل شارژر مک‌بوک پرو برای شما ضروری است.

بهترین سیم پیچ برای شارژرهای مک بوک پرو

این لوازم جانبی جالب به آداپتور مک بوک شما متصل می شود و به عنوان سازمان دهنده کابل دو برابر می شود. طول طولانی کابل را در اطراف آداپتور بپیچید تا مطمئن شوید که سیم آویزان یا بهم ریخته نیست. و این باعث صرفه جویی در زمان برای باز کردن کابل برای شارژ مک بوک شما می شود.

بنابراین اگر از مرتب کردن کابل‌های شارژ لپ‌تاپ یا باز کردن آن‌ها خسته شده‌اید، در اینجا بهترین سیم‌پیچ‌ها برای شارژرهای مک‌بوک پرو آورده شده است. اما قبل از اینکه به آنها برسیم، موارد زیر را بررسی کنید

۱. سیم پیچ ULAK برای مک بوک پرو

  • سازگار با: آداپتور مک بوک پرو ۸۵ وات، ۸۷ وات، ۹۶ وات

سیم پیچ کابل Ulak یکی از ساده ترین و در عین حال یکی از مقرون به صرفه ترین لوازم جانبی مک بوک پرو است. دارای یک پوشش تمیز برای آداپتور و یک سیم پیچ کابل در انتهای آن است. به این ترتیب، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در پایان روز، طول اضافی کابل را در پشت بچرخانید. علاوه بر این، پوشش ساده، آداپتور برق مک بوک را از خط و خش در امان نگه می دارد.

روکش همچنین دارای شکاف هایی در طرفین است تا جریان هوا را تسریع کند، به خصوص اگر آداپتور داغ شود. و از آنجایی که کابل‌های شارژ اپل عموماً ظریف هستند، این شرکت محافظ کابل‌ها را نیز برای بسته‌بندی انتهای کابل ارسال می‌کند. این محافظ ها از ساییدگی و شکستگی انتهای کابل جلوگیری می کنند.

این یک لوازم جانبی ساده است و در صورت لزوم می توان سیم پیچ را از کیس جدا کرد. و اگر نمی خواهید برای خرید لوازم جانبی گران قیمت هزینه کنید، این خرید خوبی است.

نکته حرفه ای: وات آداپتور مک بوک پرو خود را با وارونه کردن آن بررسی کنید.

۲. سیم پیچ شارژر Eggroll SimplyTech

  • سازگار با: آداپتور مک بوک پرو ۸۷ وات، ۹۶ وات

سیم پیچ ساده دیگر برای شارژرهای مک بوک پرو سیمپلی تک است. این دستگاه کوچک که به درستی Eggroll نام دارد، دور آداپتور برق می‌پیچد. دارای دو گوشه کوچک برای قرار دادن هر دو سر کابل USB-C. هنگامی که یک سر را جمع کردید، می توانید کابل را به دور Eggroll بپیچید و طرف دیگر را بچسبانید. به لطف سطح صاف، به شما کمک می کند تا ظاهری تمیز داشته باشید.

از آنجایی که دور شارژر می‌پیچد، یک وسیله جانبی سفری باورنکردنی ایجاد می‌کند. و بله، از آسیب و پارگی کابل نیز جلوگیری می کند. مانند ABC ساده است و شکل سبک وزن آن گیلاس روی آن است.

در نهایت، این یکی از مقرون به صرفه ترین سیم پیچ های کابل است. و اگر می خواهید همه چیز را ساده نگه دارید، این همان چیزی است که باید بخرید.

۳. Lt Lead Cable Organizer

  • سازگار با: آداپتورهای مک بوک پرو ۴۵ وات، ۶۱ وات، ۸۵ وات، ۶۰ وات و ۸۷ وات/۹۶ وات

سازمان‌دهنده کابل Lt Lead برای MacBook Pro مکانیسم‌های پیچیده‌ای مانند قاب آداپتور یا سیم پیچ اختصاصی کابل را کنار می‌گذارد. در عوض، مکانیسم ساده ای دارد. بایندر سیلیکونی دو بند روی آداپتور برق مک بوک پرو شما قرار می گیرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کابل را به صورت دستی بپیچید و سپس بایندر سیلیکونی را ببندید. ساده. این یک چسب بادوام است و چندین کاربر در بررسی های خود از دوام آن قدردانی کرده اند. به علاوه، استفاده از آن ساده است.

جالب اینجاست که می‌توانید کابل را به دلخواه خود بپیچید. می توانید کابل را به دور آداپتور ببندید. یا، می توانید آن را در یک حلقه از یک طرف بپیچید و سپس کلاسور را ببندید. در هر صورت، کابل شارژ ثابت می ماند و تکان نمی خورد. این در دو سایز M و L عرضه می شود. سایز اول برای آداپتورهای برق کوچکتر مانند آداپتور ۴۵ واتی MagSafe2 یا آداپتور مک بوک ایر ۳۰ واتی مناسب است. و بسته به نوع مک بوک پرو خود، می توانید اندازه مناسب آداپتور را انتخاب کنید.

از میان بررسی های زیادی که در طول زمان جمع آوری کرده است، اکثر آنها جنبه مثبت دارند. کاربران انعطاف پذیری و ساخت بادوام آن را دوست دارند. و هی، هزینه زیادی ندارد.

۴. سیم پیچ آزمایشگاه Helpers برای شارژرهای MacBook Pro

  • سازگار با: آداپتور برق ۱۴۰ واتی مک بوک پرو

اشتباه نیست اگر سیم پیچ های آزمایشگاه هلپرز را ترکیبی از سیم پیچ های کابل Lt Lead و Ulak بنامیم. این سیم پیچ مک بوک پرو دارای یک پوشش سخت و تمیز برای آداپتور برق و یک کلاسور است. جالب اینجاست که بایندر دارای سوراخ هایی است که به شما کنترل می کند تا طول کابل را بر اساس نیاز ساعت آزاد کنید یا نگه دارید. باز هم، کلاسور انعطاف پذیر است و شما باید بتوانید کار خود را با حداقل سر و صدا انجام دهید.

علاوه بر این، دو شاخک در بالا وجود دارد که می توانید آنها را بیرون بکشید و کابل را به اطراف بپیچید. به طور طبیعی، این به شما کمک می کند تا همه چیز را مرتب کنید. همچنین، می‌توانید در صورت عدم استفاده از شاخک‌ها آن را بکشید.

روکش آداپتور دارای یک برش مربع در جلوی آن است که به شما امکان می دهد تا در صورت سفرهای خارجی، دوشاخه مورد نظر خود را وصل کنید. بعلاوه، برش در پشت دقیق است و به راحتی به شما امکان می دهد کابل USB-C را وصل کنید.

۵. Fuse Reel The Side Kick

  • سازگار با: آداپتور برق MacBook pro 60W، ۶۱W/67W USB-C، ۸۵W، ۸۷W/96W و ۱۴۰W

Fuse’s The Side Kick یک اکسسوری جالب است. می توانید آن را به کنار آداپتور برق مک بوک پرو خود بچسبانید، آن را بالا بیاورید و کابل خود را دور آن بپیچید. در صورت عدم نیاز، می توانید آن را جمع کنید، درست مانند PopSocket.

Side Kick می تواند حدود ۱-۸ فوت کابل را بدون هیچ مشکلی نگه دارد. با این حال، اگر کابل شخص ثالث دارید، ممکن است متفاوت باشد. بریدگی در گوشه ها به شما امکان می دهد تا از بالای کابل USB-C خود بیرون بکشید. به طور طبیعی، این طراحی به شما امکان می دهد کابل های طولانی تری را به راحتی بپیچید.

چسب روی نقطه است و سیم پیچ کابل مک بوک پرو در جای خود باقی می ماند. Side Kick جدا از اینکه به شما کمک می کند ظاهری تمیز داشته باشید، کابل شارژ مک بوک پرو شما را نیز از آسیب در امان نگه می دارد. علاوه بر این، بسته بندی آن فوق العاده آسان است.

۶. سیم پیچ جانبی را فیوز کنید

سیم پیچ دیگر کابل فیوز برای شارژرهای مک بوک پرو The Side Winder است. اگر عادت به استفاده از کابل شارژ طولانی مانند کابل افزودنی آداپتور برق اپل دارید، این مورد برای شما مناسب است. باید آداپتور برق را در وسط سیم پیچ قرار دهید و دو سر کابل را از هر دو طرف فشار دهید. پس از آن، می توانید یکی از کابل ها را بکشید تا زمانی که طول مناسب کابل را همراه خود داشته باشید. برای آن روز انجام شد؟ دسته را بچرخانید تا کابل پیچ شود.

Fuse’s The Side Winder با اکثر آداپتورهای برق سازگار است و برای آداپتورهای کمی کوچک مانند آداپتور USB-C 67 واتی، فاصله دارد. در عین حال، بادوام و محکم است. اگر می‌خواهید هر روز آن را بچرخانید، توصیه می‌کنیم از یک کابل بادوام شخص ثالث استفاده کنید.

این سیم پیچ برای مک بوک پرو محبوبیت زیادی در بین کاربران خود پیدا کرده است و بیش از ۱۷۰۰ رتبه بندی کاربر در آمازون دارد. کاربران دوست دارند استفاده از آن آسان و به همان اندازه ساده در کنار هم قرار گیرد. مدیریت کابل‌ها، مانند کابل برق بلند، کار آسانی است.

خداحافظ، به هم ریختگی کابل!

اینها برخی از بهترین سیم پیچ ها برای شارژرهای مک بوک پرو بودند. این سیم پیچ ها خریدهای هوشمندانه ای هستند، به خصوص که کابل ها فاقد کلاسور برای بستن کابل هستند. با استفاده از این سیم پیچ‌ها، برای دیدن کابل‌های به هم ریخته و درهم، مجبور نخواهید بود کیف خود را باز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا