فناوری اطلاعات

۶ کار جالبی که می توانید با ربات جدید Microsoft Copilot AI تلگرام انجام دهید

به گزارش اپ خونه، Microsoft Copilot دسترسی مستقیم به اطلاعات را در برنامه تلگرام ساده می کند.
در حالی که استفاده از ربات Copilot رایگان است، محدودیت هایی در استفاده وجود دارد.

آخرین افزوده تلگرام، ادغام ربات هوش مصنوعی Microsoft Copilot است. این ابزار رایگان همه کاره، انواع عملکردهای مفید را درست در داخل برنامه ارائه می دهد. در اینجا نحوه دسترسی به ربات آمده است:

نحوه دسترسی به ربات هوش مصنوعی MICROSOFT COPILOT در تلگرام

مرحله ۱: برنامه تلگرام را باز کنید و از کادر جستجو برای جستجوی Microsoft Copilot استفاده کنید .

مرحله ۲: نتیجه را با علامت آبی و نام کاربری @CopilotOfficialBot انتخاب کنید و روی Start ضربه بزنید .

10.12

10.13

اکنون که می دانید چگونه به ربات دسترسی داشته باشید، بیایید نحوه استفاده حداکثری از ویژگی های آن و کارهای جالبی که می توانید با استفاده از ربات COPILOT در تلگرام انجام دهید را بررسی کنیم:

۱. درخواست به روز رسانی 

آیا می خواهید برنامه یک بازی NBA را بدانید؟ اکنون می توانید این کار را مستقیماً در برنامه تلگرام انجام دهید. در مورد زمان غروب آفتاب کنجکاو هستید؟ این هم ممکن است.

به سادگی درخواست مستقیم و جزئیات لازم را درج کنید. برای مثال، اگر به‌روزرسانی‌های بازی را برای یک تیم می‌خواهید، تایپ کنید: «بازی بعدی [تیم ورزشی] کی است؟»

10.110.2

۲. درباره یک موضوع تحقیق کنید

مانند نسخه دسکتاپ و برنامه رسمی، می توانید طیف گسترده ای از موضوعات را در Copilot جستجو کنید، خواه فهرستی از روسای جمهور جمهوریخواه ایالات متحده باشد یا نام علمی یک حیوان.

با این حال، در مرحله فعلی، پیشنهاد می‌کنیم قبل از استفاده از اطلاعات برای چیزی رسمی، اطلاعات را از چندین منبع تأیید کنید، زیرا هوش مصنوعی گاهی اوقات به خطاهای خود معروف است.

10.3

۳. کمک به مکالمه

تلگرام یک برنامه پیام‌رسان فوری است و میلیون‌ها کاربر آن را برنامه ارتباطی پیش‌فرض خود انتخاب کرده‌اند. بنابراین، طبیعی است که ممکن است گاهی اوقات در یک مکالمه گیر بیفتید یا برای ارسال پاسخ نیاز به جستجوی اطلاعاتی داشته باشید.

در این حالت، ربات هوش مصنوعی Copilot می تواند به شما کمک کند تا این کار را بدون ترک برنامه انجام دهید و در زمان و تلاش شما صرفه جویی می کند.

بدون خروج از برنامه، فقط به چت ربات هوش مصنوعی Copilot بروید، آنچه را که نیاز دارید جستجو کنید و سپس به سرعت به مکالمه فعال خود با جزئیات بازگردید.

10.16
۴. ایمیل ها، مقالات و موارد دیگر را خلاصه کنید

فرض کنید باید یک ایمیل طولانی را خلاصه کنید و اطلاعات را به یک دوست یا همکار منتقل کنید. با Copilot، می توانید به سادگی محتویات ایمیل را کپی کنید، از آن بخواهید اطلاعات را خلاصه کند و سپس به سرعت آن را در برنامه به اشتراک بگذارید.

10.6
این ویژگی همچنین می تواند برای خلاصه کردن مقالات طولانی، مقالات تحقیقاتی و متون طولانی دیگر مفید باشد.

توجه : از به اشتراک گذاری هرگونه اطلاعات شخصی یا حساس خودداری کنید. بیشتر چت‌بات‌ها با استفاده از داده‌های ارائه‌شده توسط کاربر آموزش داده می‌شوند، بنابراین اگر راحت نیستید، لطفاً از ارائه اطلاعات شخصی خودداری کنید.

۵. خطاهای گرامری را بررسی کنید

اگر در هنگام پاسخ دادن به شخصی نگران دستور زبان خود هستید یا فقط می خواهید از صحت گرامر یک متن مطمئن شوید، می توانید متن را کپی کنید و سپس از چت بات بخواهید که دستور زبان را برای شما تصحیح کند.

در حالی که ممکن است قابلیت‌های مشابهی برای بررسی دستور زبان در سایر ربات‌های چت، مانند ChatGPT یا Google Gemini وجود داشته باشد، مهم است که توجه داشته باشید که در این موارد، شما باید از برنامه خارج شوید.

10.8
۶. توصیه های فیلم و نمایش را دریافت کنید

آیا در مورد گزینه های سرگرمی آخر هفته خود در پلتفرم سردرگم هستید؟ از Copilot بخواهید لیست کاملی از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی را برای تماشا پیشنهاد کند.

به سادگی ترجیحات خود را منتقل کنید و ژانرهایی را که در حال و هوای آنها هستید – چه علمی تخیلی، چه درام یا هر ژانر دیگری مشخص کنید .

علاوه بر این، می‌توانید جستجوی خود را با تعیین یک بازه زمانی ترجیحی یا حتی جزئیات دقیق‌تری مانند رتبه‌بندی سنی مورد نظر، محدود کنید.

10.10

سوالات متداول

روزانه چند درخواست می توانید ارسال کنید؟
در حالی که استفاده از آن رایگان است، کاربران به ۳۰ درخواست در روز محدود می شوند.

آیا می توانید با استفاده از آن تصاویر تولید کنید؟
خیر، تولید تصویر یک ویژگی در این ربات تلگرام نیست.

چگونه با ربات Copilot همه چت ها را حذف کنیم؟
برای حذف همه چت‌ها با ربات Copilot، مراحل مشابه حذف هر چت دیگر را دنبال کنید: روی چت طولانی فشار دهید و سپس روی Delete Chat ضربه بزنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا