اخبار کسب و کارها

Accenture قصد کاهش ۱۹۰۰۰ شغل را دارد

به گزارش اپ خونه، غول مشاوره فناوری Accenture قصد دارد ۱۹۰۰۰ شغل یا ۲.۵ درصد از نیروی کار خود را کاهش دهد و پیش بینی درآمد و سود سالانه خود را کاهش داده است و به آخرین غول بزرگی تبدیل شده است که هزینه ها را در پی شرایط رو به کاهش اقتصاد جهانی کاهش می دهد.

Accenture در یک بایگانی SEC (PDF) گفت که کاهش مشاغل، که بیش از نیمی از آن بر افراد در کارکردهای شرکتی غیرقابل پرداخت تاثیر می گذارد، در ۱۸ ماه آینده انجام خواهد شد .

این شرکت در سال مالی منتهی به فوریه ۲۰۲۳ نیروی کار خود را ۳۸۰۰۰ نفر افزایش داده است تا به افزایش تقاضا در خدمات و راه حل های خود پاسخ دهد.

برای سه ماهه دوم سال مالی ۲۰۲۳، فرسایش، بدون احتساب خاتمه های غیر ارادی، ۱۲ درصد بوده است، نسبت به ۱۸ درصد در سه ماهه دوم مالی ۲۰۲۲ کاهش یافته است.

Accenture نوشت: عرضه مهارت‌ها و منابع ما در تعادل با تغییرات تقاضای مشتری است.

این شرکت گفت که اکنون انتظار دارد رشد درآمد سالانه برای سال مالی ۲۰۲۳ بین ۸ تا ۱۰ درصد باشد، از ۸ درصد به ۱۱ درصد کاهش یابد.

«نتایج عملیات ما تحت تأثیر شرایط اقتصادی، از جمله شرایط اقتصاد کلان، محیط تورمی کلی و سطوح اعتماد تجاری است.»

«همچنان عدم اطمینان اقتصادی و ژئوپلیتیکی قابل توجهی در بسیاری از بازارهای جهان وجود دارد که بر تجارت ما تأثیر گذاشته و ممکن است همچنان تأثیر بگذارد، به ویژه با توجه به تورم دستمزد و نوسانات در نرخ ارز خارجی. در برخی موارد، این شرایط سرعت و سطح هزینه های مشتری را کاهش داده است.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا