اخبار اینترنت

Adobe نسخه وب فتوشاپ را با ابزارهای هوش مصنوعی مجهز به Firefly راه اندازی کرد

به گزارش اپ خونه، Adobe به طور رسمی Photoshop برای وب را برای همه کاربران با برنامه های پولی راه اندازی کرد.

نسخه وب، که تقریباً دو سال در نسخه بتا بود ، اکنون با ابزارهای هوش مصنوعی مجهز به Firefly مانند Generative Fill و Generative Expand در دسترس است.

این شرکت گفت که ابزارهای موجود در نوار ابزار در وب بر اساس گردش کار مانند بازتولید یک تصویر یا انتخاب یک شی است.

فتوشاپ در وب همچنین به جای نمایش توضیحات در راهنمای ابزار، نام کامل ابزارها را برای مبتدیان نشان می دهد.

Adobe Photoshop در وب

Adobe Photoshop در وب

Adobe گفت که کاربران به راحتی می توانند با به اشتراک گذاری پیوندها با شخص دیگری، حتی اگر اشتراک نداشته باشند، روی فایل ها همکاری کنند.

در ماه مه، این شرکت ویژگی‌های مبتنی بر Firefly را اعلام کرد، مانند Generative Expansion، که به شما امکان می‌دهد یک تصویر را گسترش دهید و آن را با محتوا بر اساس یک اعلان پر کنید، و Generative fill، که می‌تواند اشیا را اضافه یا حذف کند و در عین حال متن تصویر را دست نخورده نگه دارد.

در آن زمان، این ویژگی ها فقط در نسخه بتا فتوشاپ موجود بود. اکنون، آنها در نسخه وب نیز در دسترس خواهند بود، که می‌تواند بستری برای Adobe برای صدور به‌روزرسانی‌های سریع‌تر یا آزمایش ویژگی‌ها باشد.

Adobe گفت که نسخه وب دارای اکثر ابزارها از دسکتاپ است، از جمله نوار وظیفه متنی ، که مراحل و ابزارهای بعدی را بر اساس گردش کار پیشنهاد می کند.

با این حال، هنوز ابزار پچ، ابزار قلم، پشتیبانی از اشیاء هوشمند و کمند چند ضلعی را ندارد. این شرکت گفت که در حال کار بر روی رساندن این ابزارها به فتوشاپ برای وب است.

این شرکت به The Verge گفت که در حال حاضر برنامه‌ای برای ارائه نسخه رایگان یا فریمیوم فتوشاپ در وب ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا