اخبار اینترنت

Amazon Music Unlimited قیمت‌ها را برای اعضای Prime، کاربران طرح خانواده افزایش می‌دهد

به گزارش اپ خونه، آمازون در صفحه پرسش‌های متداول در وب‌سایت خود اعلام کرد که قیمت طرح‌های Amazon Music Unlimited برای اعضای Prime و مشتریان در طرح خانواده در حال افزایش است .

برنامه شخصی نامحدود Amazon Music برای اعضای Prime از ۸.۹۹ دلار به ۹.۹۹ دلار در ماه یا ۸۹ دلار به ۹۹ دلار در سال افزایش می یابد. برنامه خانواده نامحدود موسیقی آمازون از ۱۵.۹۹ دلار به ۱۶.۹۹ دلار در ماه یا ۱۵۹ دلار به ۱۶۹ دلار در سال افزایش می یابد.

قیمت های جدید بلافاصله برای مشتریان جدید و پس از ۱۹ سپتامبر برای مشتریان فعلی اعمال می شود. این افزایش قیمت اولین بار توسط هالیوود ریپورتر گزارش شد .

این شرکت در وب‌سایت خود نوشت:

«برای کمک به ما برای ارائه محتوا و ویژگی‌های بیشتر به شما، ما در حال به‌روزرسانی قیمت‌های برنامه‌های انتخابی Amazon Music Unlimited هستیم».

این تغییرات در حالی اتفاق می‌افتند که آمازون قیمت برنامه شخصی نامحدود موسیقی آمازون را از ۹.۹۹ دلار به ۱۰.۹۹ دلار در ماه در اوایل امسال برای اعضای غیرPrime افزایش داد.

با این تغییرات جدید که اعلام شد، اعضای Prime همچنان در مقایسه با اعضای غیرPrime 1 دلار در این سرویس صرفه جویی می کنند.

آمازون موزیک به چندین سرویس پخش موسیقی دیگر می‌پیوندد که طی چند ماه گذشته افزایش قیمت‌ها را ارائه کرده‌اند.

ماه گذشته، اسپاتیفای افزایش قیمت را برای برنامه‌های پریمیوم خود اعلام کرد، و برنامه پریمیوم فردی را به جای ۹.۹۹ دلار به ۱۰.۹۹ دلار در ماه، طرح دوگانه را از ۱۲.۹۹ دلار به ۱۴.۹۹ دلار و طرح خانوادگی را از ۱۵.۹۹ دلار به ۱۶.۹۹ دلار رساند .

همچنین در ماه گذشته، گوگل قیمت طرح YouTube Music را از ۹.۹۹ دلار در ماه به ۱۰.۹۹ دلار در ماه افزایش داد.

سال گذشته، اپل موزیک قیمت طرح فردی خود را از ۹.۹۹ دلار به ۱۰.۹۹ دلار در ماه و طرح خانواده را از ۱۴.۹۹ دلار به ۱۶.۹۹ دلار در ماه افزایش داد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا