خودرو

amazon prime video برای Polestar 2 و خودروهای Volvo می آید

به گزارش اپ خونه، amazon prime video برای خودروهای خاصی که گوگل داخلی مجهز هستند، می آید، از جمله Polestar 2 تمام الکتریکی و در نهایت Volvo EX90 – آخرین نمونه از خدمات پخش ویدئویی که راه خود را به خودروها، کامیون ها و شاسی بلندها راه می دهد.

در دسترس بودن برنامه جدید داخل خودرو، همراه با چندین ویژگی دیگر از تیم Google Android for Cars، در نمایشگاه خودرو دیترویت اعلام شد.

amazon prime video برنامه ای جدید برای پخش ویدئو در داخل خودرو که از طریق برنامه فروشگاه Google Play در Polestar 2 و سایر مدل‌های منتخب در دسترس است، تنها زمانی قابل دسترسی است که وسیله نقلیه پارک شده باشد.

این برای دارندگان خودروهای برقی منطقی است که ممکن است برای مدت طولانی برای شارژ پارک شده باشند.

این اطلاعیه ها آخرین نمونه از تلاش مداوم گوگل در صنعت خودرو هستند .

Polestar، سازنده خودروهای برقی سوئدی که تحت تجارت عمومی شرکت خودروسازی Volvo است و متعلق به گروه هلدینگ ژجیانگ جیلی چین است، اغلب پیشرو در تلاش‌های آن است.

محصول موسوم به «Google-in-in-in» از سیستم عامل Android Automotive این شرکت فناوری پشتیبانی می‌کند و خدمات خودروی گوگل را مستقیماً در خودرو ادغام می‌کند.

سیستم عامل Android Automotive از سیستم عامل متن باز تلفن همراه خود که بر روی لینوکس اجرا می شود، الگوبرداری شده است. به جای استفاده از تلفن های هوشمند، گوگل آن را تغییر داد تا خودروسازان بتوانند از آن در خودروهای خود استفاده کنند.

Volvo و Polestar جزو اولین خودروسازانی بودند که سیستم عامل Android Automotive Google را با گوگل داخلی در سال ۲۰۱۹ معرفی کردند.

در نتیجه Polestar 2 و Volvo Cars منتخب اغلب اولین خودروهایی هستند که برنامه های جدیدی از جمله YouTube را دریافت می کنند . این ویژگی ها در اوایل سال جاری در وسایل نقلیه راه اندازی شد و اکنون آمازون نیز دست به کار شده است.

به گفته این شرکت، همکاری نزدیک Polestar و گوگل برای ادامه توسعه سیستم عامل Android Automotive، پایه و اساس مدل‌های نسل بعدی این خودروساز از جمله Polestar 3 و Polestar 4 را ایجاد کرده است.

انتظار می‌رود این مدل‌های بعدی صفحه‌نمایش بزرگ‌تر و قابلیت‌های بیشتری و البته تعداد زیادی اپلیکیشن داشته باشند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا