اخبار اینترنت

Apple Pay Later اکنون برای همه کاربران در ایالات متحده در دسترس است

به گزارش اپ خونه، اپل پس از انتشار اولیه آن برای تعداد محدودی از کاربران در ماه مارس، Apple Pay Later را در دسترس همه کاربران ایالات متحده قرار می دهد .

Apple Pay Later به کاربران این امکان را می دهد که هزینه خرید Apple Pay را به چهار پرداخت مساوی طی شش هفته بدون بهره یا کارمزد دیرکرد تقسیم کنند. این شرکت برای اولین بار این ویژگی را در ژوئن ۲۰۲۲ در طی کنفرانس جهانی توسعه دهندگان خود (WWDC) معرفی کرد .

وب سایت این غول فناوری اکنون تبلیغ می کند که می توانید از Apple Pay Later برای خریدهای بین ۷۵ تا ۱۰۰۰ دلاری که در آیفون و iPad انجام می شود استفاده کنید.

برای شروع کار با Apple Pay Later، باید در اپلیکیشن Wallet درخواست وام بدهید. از شما خواسته می شود مبلغی را که می خواهید وام بگیرید وارد کنید و سپس با شرایط Apple Pay Later موافقت کنید.

زمانی که تأیید شد، هنگامی که Apple Pay را هنگام پرداخت آنلاین و در برنامه‌های iPhone و iPad انتخاب کنید، گزینه «Pay Later» را مشاهده خواهید کرد.

قبل از تکمیل خرید با استفاده از Apple Pay Later، یک نمای کلی از چهار پرداخت جدید خود در کنار سایر پرداخت‌های بعدی Apple Pay خود دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید از پرداخت خودکار برای انجام پرداخت‌ها استفاده کنید، یا می‌توانید پرداخت دستی را انتخاب کنید.

با نزدیک شدن به موعد پرداخت های خود، هشدارها و یادآوری ها را دریافت خواهید کرد و همچنین می توانید به تمام اطلاعات پرداخت خود در برنامه Wallet دسترسی داشته باشید.

وب‌سایت این غول فناوری اشاره می‌کند که اگر حساب کارت نقدی شما دارای وجوه کافی برای بازپرداخت وام نباشد، ممکن است بانک شما از شما کارمزد دریافت کند.

برای واجد شرایط بودن برای Apple Pay Later، باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشید و شهروند ایالات متحده یا مقیم قانونی با آدرس فیزیکی ایالات متحده باشید.

همچنین باید Apple Pay را با یک کارت نقدی واجد شرایط در دستگاه خود تنظیم کنید. اپل خاطرنشان می کند که ممکن است مجبور شوید هویت خود را با گواهینامه رانندگی یا شناسه عکسی صادر شده توسط دولت تأیید کنید.

ارزیابی اعتبار و وام دادن برای Apple Pay Later توسط Apple Financing انجام می شود. از نظر جنبه تجاری، Apple Pay Later از طریق برنامه اقساط Mastercard فعال می شود، در حالی که گلدمن ساکس به عنوان صادر کننده اعتبار پرداخت Mastercard برای تکمیل تمام خریدهای Apple Pay Later استفاده می شود.

با این راه‌اندازی گسترده‌تر، Apple Pay Later اکنون با خدمات خرید اکنون، پرداخت بعدا (BNPL) از PayPal، Affirm، Klarna و تعداد بی‌شماری دیگر روبه‌رو می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا