اخبار اینترنت

Arc اکنون دارای یک دکمه تقویم live است تا به شما کمک کند در جلسات وقت شناس بمانید

به گزارش اپ خونه، The Browser’s Arc، یک مرورگر وب با هدف داشتن یک رابط کاربری کمتر درهم و برهم، ویژگی ” live calendar ” را راه اندازی کرد تا اطمینان حاصل کند که هرگز تماسی را از دست نمی دهید یا دیر به جلسه نمی روید.

این ویژگی به تازگی در مک منتشر شد و در آخرین به روز رسانی Arc با نسخه ۱.۴۷.۱ در دسترس است.

این ویژگی جدید به شما امکان می‌دهد تقویم Google را به بخش علاقه‌مندی‌های خود پین کنید تا در هر زمان به سرعت به آن دسترسی داشته باشید.

پس از فعال‌سازی، ویژگی «live calendar» تایمرهای شمارش معکوس را برای یادآوری درست قبل از شروع جلسه و دکمه «پیوستن» برای پرش به تماس‌ها با یک کلیک فراهم می‌کند. می‌توانید انتخاب کنید که یادآوری چقدر زود در تنظیمات ظاهر شود.

سایر به‌روزرسانی‌های منتشر شده در جدیدترین نسخه Arc شامل یک command bar کمتر به هم ریخته است که آیکون‌های Shift+Enter را که پس از جستجو ظاهر می‌شوند حذف می‌کند و قابلیت کشیدن انگشت برای باز کردن مجدد برگه‌هایی که به‌طور تصادفی بسته‌اید را دارد.

علاوه بر این، حالت تصویر در تصویر در برنامه Arc Search به کاربران امکان می دهد تا در هنگام تماشای یک ویدیوی یوتیوب، چند کار را، مانند خرید آنلاین انجام دهند.

The Browser Company شرکت مادر Arc، مأموریتی برای ساخت یک “کامپیوتر اینترنتی” برای کاربران دارد.

Arc اخیرا چندین ویژگی مفید را معرفی کرده است، از جمله یک ابزار خلاصه سازی مبتنی بر هوش مصنوعی و یک عامل هوش مصنوعی که وب را برای شما مرور می کند  .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا