اخبار کسب و کارها

Bending Spoons کل کارکنان Flimic را اخراج می کند

به گزارش اپ خونه، طبق گزارش PetaPixel، استودیوی برنامه‌های خلاقانه Bending Spoons مستقر در میلان، تمام کارکنان Filmic را که برنامه‌های ویرایش ویدیو و عکس محبوبی مانند Filmic Pro می‌سازد، اخراج کرده است .

Bending Spoons ژوئیه گذشته Filmic را خریداری کرد و این انتقال در سپتامبر اعلام شد .

در چند روز گذشته، چندین کارمند Filmic از جمله CTO کریستوفر کوهن و کوین بووناگوریو، مدیر ارشد اجرایی، درباره اخراج خود در لینکدین و ایکس پست هایی منتشر کردند.

در حالی که نیل برهام، بنیانگذار و مدیر عامل سابق Filmic چیزی در مورد توسعه پست نکرده است، صفحه لینکدین او نشان می دهد که او در نوامبر ۲۰۲۳ شرکت را ترک کرده است.

Bending Spoons بلافاصله در مورد این داستان اظهار نظر نکرد. مشخص نیست که این شرکت می خواهد با برنامه های Filmic چه کند. قابل ذکر است، این شرکت مستقر در ایتالیا همچنین دارای یک ویرایشگر ویدیو به نام Splice است .

هنگامی که اپل سری آیفون ۱۱ را منتشر کرد، Filmic با برنامه DoubleTake خود که از چندین دوربین به طور همزمان بر روی دستگاه برای ضبط فیلم استفاده می کرد، معرفی شد.

Bending Spoons سابقه تعمیرات اساسی خواص خود را پس از به دست آوردن دارد. هنگامی که شرکت Filmic را خریداری کرد، این شرکت مستقر در ایتالیا به جای قیمت خرید یک بار، اشتراک را معرفی کرد.

ماه گذشته، Evernote متعلق به Bending Spoons با محدود کردن آن به تنها ۵۰ یادداشت در یک زمان، سطح رایگان خود را بازسازی کرد .

در ماه فوریه، این شرکت همچنین ۱۲۹ نفر از کارکنان Evernote را پس از خریداری اپلیکیشن یادداشت در سال گذشته، اخراج کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا