نرم افزار موبایل

BeReal با ویژگی “Friends of Friends ” اجتماعی تر می شود

به گزارش اپ خونه، BeReal سعی می کند واقعی باشد و اگر واقعی باشیم، به هر حال آن فید Discovery چه فایده ای دارد؟

برنامه اشتراک‌گذاری عکس خود به خودی BeReal یک بار در روز با دعوت از ما برای ارتباط با دوستان خود، نه با مخاطبان گسترده‌تر، خود را از سایر برنامه‌های اجتماعی متمایز می‌کند.

چیزی به نام اینفلوئنسر یا سلبریتی BeReal وجود ندارد، و هیچ راهی برای گفتن اینکه شخص دیگری در BeReal چند دوست دارد وجود ندارد.

با این حال، به دلایلی، این پلتفرم همیشه املاک و مستغلات جدی درون برنامه‌ای را به فید Discovery اختصاص داده است، جایی که می‌توانید ببینید افراد تصادفی که با آنها دوست نیستید چه می‌کنند (تا زمانی که پست‌های خود را عمومی کنند).

اکنون BeReal در حال جایگزینی Discovery با فید Friends of Friends است، جایی که می‌توانید ببینید دوستان دوستانتان چه کار می‌کنند (اگر آنها شرکت کنند).

در هر پست BeReal، می‌توانید تغییر دهید که آیا می‌خواهید با Friends of Friends به اشتراک بگذارید یا فقط دوستان. اگر نمی‌خواهید پست‌های آن‌ها را ببینید، می‌توانید فردی را از فید Friends of Friends حذف کنید، اما اگر نمی‌خواهید اصلاً کسی را ببینید یا توسط او دیده شوید، یک عملکرد مسدود کردن نیز وجود دارد.

در تلاشی دیگر برای اجتماعی‌تر کردن BeReal، این برنامه کمی سفارشی‌سازی بیشتری در مورد نحوه مشاهده دوستان بالقوه نمایه شما در اختیار شما قرار می‌دهد.

اکنون، می توانید سه پست قبلی BeReal را برای پین کردن به نمایه خود انتخاب کنید. همچنین، BeReal در حال اضافه کردن منشن است، بنابراین می توانید از علامت @ برای تگ کردن دوستان خود در پست های خود استفاده کنید.

BeReal می گوید که در حدود ۲۰ میلیون کاربر فعال روزانه ثابت نگه داشته است، حتی اگر این برنامه پس از وایرال شدن در سال گذشته خنک شده است . این برنامه آنقدر داغ بود که حتی تیک تاک آن را کپی کرد، اما از آن زمان، تیک تاک این ویژگی را که TikTok Now نام داشت، تعطیل کرد .

اسنپ ​​چت و اینستاگرام همچنین ویژگی هایی را ارائه کردند که از هر دو دوربین جلو و پشت تلفن به طور همزمان استفاده می کنند، اما آنها کمی پنهان تر از TikTok Now هستند.

اگرچه BeReal در ابتدا کند بود، تیم مستقر در فرانسه سرعت خود را افزایش داده و چندین ویژگی جدید را در چند ماه گذشته ارائه کرده است. اینها عبارتند از Bonus BeReal ، RealChat و ادغام Spotify .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا