اخبار اینترنت

Bing گفت لیست انتظار را برای چت مجهز به GPT-4 خود حذف می کند

به گزارش اپ خونه، Bing مایکروسافت برای اولین بار پس از انتشار یک رابط مجهز به GPT در ماه گذشته مورد توجه قرار گرفته است.

اما این غول فناوری تا کنون در مورد سرعت ارائه پیشنهاد جدید Bing – با فناوری GPT-4 OpenAI – در دسترس کاربران محتاط بوده است. اما به نظر می رسد،Bing آن دیوارها را فرو می ریزد.

به نظر می رسد مایکروسافت، یک سرمایه گذار بزرگ در OpenAI، لیست انتظار را از Bing جدید حذف کرده است، و ظاهراً به هر کسی اجازه می دهد تا به تجربه جدید دسترسی داشته باشد.

Windows Central که برای اولین بار متوجه این تغییر شد، گفت که کاربران دیگر نیازی به آزمایش Bing جدید ندارند.

TechCrunch این را با چند شناسه ایمیل (هم جدید و هم قدیمی) آزمایش کرد و فوراً به آن دسترسی پیدا کرد. با این حال، همه شناسه‌های ایمیلی که آزمایش کردند فوراً دسترسی پیدا نکردند.

در حالی که صفحه فرود Bing جدید هنوز دکمه معمولی “پیوستن به لیست انتظار” را نشان می دهد، می توانید وارد شوید و فوراً به آن دسترسی پیدا کنید.

مایکروسافت رویدادی به نام «بازآفرینی بهره‌وری با هوش مصنوعی» برگزار می‌کند. در حالی که دستور کار امروز به معرفی ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی برای مایکروسافت ۳۵۶ (Office) و Dynamic 365 – رقیب Salesforce شرکت – محدود می شود، اگر اطلاعیه ای در رابطه با Bing نیز وجود داشته باشد، تعجب آور نخواهد بود.

این شرکت مستقر در سیاتل در حال رقابت برای ادغام چت ربات مبتنی بر هوش مصنوعی در بسیاری از خدمات خود است.

ماه گذشته، مایکروسافت ربات مجهز به GPT-4 را در نوار وظیفه ویندوز ۱۱ معرفی کرد . اوایل این هفته، نسخه پایدار مرورگر Edge دارای ویژگی چت ربات هوش مصنوعی Bing شد .

فناوری OpenAI برای Bing که اخیراً گزارش داده است به ۱۰۰ میلیون کاربر فعال روزانه رسیده است، موفقیت آمیز بوده است .

با توجه به هیاهوی چت ربات‌های مبتنی بر هوش مصنوعی و اینکه چگونه ده‌ها میلیون کاربر را به خود جذب کرده است، انتظار موفقیت می‌رود. پس از اینکه مردم توانستند چت بات را استفاده کنند و چیزهای مشکل ساز را بیان کنند، مایکروسافت شروع به آزمایش محدودیت های مختلف در مکالمات کرد .

اوایل این هفته محدودیت را به ۱۵ نوبت در مکالمه و ۱۵۰ پیام در روز افزایش داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا