اخبار اینترنت

Brave نتایج جستجوی خود را با دستیار هوش مصنوعی Leo خود ادغام می کند

به گزارش اپ خونه، موتور جستجو و شرکت مرورگر وب Brave Software با تمرکز بر حریم خصوصی نتایج جستجو را در چت ربات Leo خود ادغام می کند.

نتایج جستجو بر اساس Brave Search API است و Leo در مرورگر شرکت ادغام شده است . این شرکت گفت که این ادغام به کاربران کمک می کند تا اطلاعات به روز بیشتری پیدا کنند.

افراد می توانند از این ادغام برای واکشی اطلاعاتی مانند آخرین امتیازها استفاده کنند، در حین خواندن یک مقاله، زمینه بیشتری را در رابطه با موضوع مطالعه کنند و موضوعات جدید و مرتبط را برای ایجاد پست های رسانه های اجتماعی جستجو کنند.

Brave تاکید کرد که این ادغام برای حفظ حریم خصوصی است زیرا این شرکت نیازی به ورود کاربران به سیستم ندارد.

Brave گفت که از پاسخ ها برای آموزش مدل خود استفاده نمی کند. این شرکت اضافه کرد که ابتدا درخواست هایی را به یک سرور ناشناس ارسال می کند تا هویت کاربر را پنهان کند.

همچنین می‌توانید Leo Premium را با قیمت ۱۴.۹۹ دلار در ماه خریداری کنید که به شما محدودیت‌های نرخ بالاتر و دسترسی به جدیدترین مدل‌ها را می‌دهد.

این شرکت گفت که هنگام خرید اشتراک، توکن‌های غیرقابل پیوند صادر می‌کند تا از هرگونه شناسایی شخصی جلوگیری کند.

Brave سعی کرده است قابلیت هوش مصنوعی خود را برای جذب کاربران بیشتر به مرورگر و موتور جستجوی خود ایجاد کند. این شرکت سال گذشته خلاصه‌سازی مبتنی بر هوش مصنوعی را برای محصول جستجوی خود راه‌اندازی کرد تا خلاصه پاسخ‌های یک عبارت جستجو را به کاربران نشان دهد.

همچنین دستیار هوش مصنوعی Leo را در نوامبر ۲۰۲۳ در دسترس همه قرار داد. در ماه آوریل، این شرکت یک موتور پاسخ هوش مصنوعی را برای جستجو برای پاسخ به سؤالات کاربران معرفی کرد .

سایر مرورگرها مانند Edge ، Opera ، Arc و SigmaOS هوش مصنوعی را به درجات مختلف یکپارچه کرده اند. Brave احتمالاً می خواهد از مزیت خود در داشتن مرورگر و پشته جستجو برای اصلاح محصول خود استفاده کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا