هوش مصنوعی

Brave Search اکنون می تواند نتایجی را برای درخواست های برنامه نویسی ارائه دهد

به گزارش اپ خونه، Brave اعلام کرد که CodeLLM جدید خود را به موتور جستجوی خود اضافه می کند تا نتایجی را برای درخواست های برنامه نویسی ارائه دهد.

CodeLLM جدید مبتنی بر هوش مصنوعی، تکه های کد را با توضیحات و نقل قول های گام به گام ارائه می دهد.

CodeLLM رایگان است و اکنون در Brave Search ادغام شده است، بنابراین کاربران برای دسترسی به آن نیازی به تعویض برنامه ندارند.

CodeLLM برای همه کاربران Brave Search روی دسکتاپ و موبایل در دسترس است. اگر Brave Search موتور جستجوی پیش‌فرض شماست، تنها کاری که برای دسترسی به CodeLLM باید انجام دهید این است که جستجو را در نوار آدرس مرورگر خود شروع کنید.

اگر Brave Search موتور جستجوی پیش‌فرض شما نیست، باید برای انجام جستجوی خود به search.brave.com بروید.

Brave توضیح داد:

«CodeLLM به طور خودکار سؤالات مربوط به برنامه نویسی را شناسایی می کند، بنابراین نیازی به ایجاد جستجوی خاصی نیست. در بالای نتایج جستجو، اگر پاسخی امکان پذیر باشد، ویجتی وجود خواهد داشت که پاسخ CodeLLM را فعال می کند.»

«شناسایی پرس و جوهای برنامه نویسی خارج از LLM، توسط سایر اجزای جستجو (مشابه مواردی که قادر به تشخیص پرس و جوهای مربوط به آب و هوا هستند، پرس و جوهایی که به خوبی خلاصه می شوند، پرس و جوهایی در مورد قیمت سهام و غیره) انجام می شود.»

Brave می‌گوید فناوری اساسی CodeLLM بر روی Mixtral ساخته شده است، که یک LLM است که می‌تواند از دستورات متنی برای تولید کد استفاده کند.

این اعلام دو ماه پس از انتشار دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی Brave به نام Leo برای همه کاربران دسکتاپ منتشر شد.

Leo، که بر اساس Llama 2 و Claude LLM های Anthropic ساخته شده است، می تواند درخواست های آگاه از زمینه مانند خلاصه کردن صفحات وب یا ویدیوها، ترجمه متن و بازنویسی عبارات را انجام دهد.

Brave همچنین نسخه پولی این دستیار را با قیمت ۱۵ دلار معرفی کرد تا به کاربران امکان دسترسی به ویژگی‌های برتر مانند دسترسی به مدل‌های زبان بزرگ سریع‌تر و بهتر (LLM) و محدودیت‌های با نرخ بالاتر را بدهد.

Brave Search، که دو سال پیش راه‌اندازی شد، به طور متوسط ​​به ۲۵ میلیون جستجو در روز افزایش یافته است.

این شرکت می گوید Brave Search موتور جستجوی پیش فرض برای بسیاری از بیش از ۶۰ میلیون کاربر Brave است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا