نرم افزار موبایل

Bumble در حال آزمایش یک برنامه BFF جداگانه برای یافتن دوستان است

به گزارش اپ خونه، برنامه دوستیابی Bumble گفت که در حال آزمایش یک برنامه جداگانه BFF در بازارهای منتخب است تا به مردم اجازه دهد دوست پیدا کنند. این شرکت اضافه کرد که قصد دارد امسال این برنامه را در ایالات متحده منتشر کند.

Mashable گزارش داد که Bumble در حال آزمایش یک برنامه جدید در مناطق جغرافیایی خاص است.

این شرکت تأیید کرد که در حال آزمایش این برنامه در بریتانیا و انتخاب سایر بازارهای آسیایی است. در حالی که کشورها را مشخص نکرد، TechCrunch متوجه شد که این برنامه در استرالیا، نیوزلند و فیلیپین برای اندروید و iOS در دسترس است.

«با Bumble For Friends، می‌توانید چت کنید، با افراد جدید ملاقات کنید و در جامعه‌ای که بر مهربانی و امنیت متمرکز است، دوستانی پیدا کنید. چه در منطقه خود تازه کار باشید و چه فقط به دنبال گسترش دایره خود هستید، Bumble For Friends ساده ترین راه برای پیدا کردن دوستان جدید و یافتن جامعه است.»

123

Bumble همچنین یک صفحه فرود جدید برای برنامه دارد ، اما دکمه دانلود احتمالاً شما را به برنامه اصلی می برد، مگر اینکه بخشی از آزمایش در بازارهای ذکر شده در بالا باشید.

استفاده از این برنامه رایگان است اما دارای اشتراک های پریمیوم برای یک هفته، سه ماه، شش ماه و یک عمر است.

برنامه Bumble For Friends همچنین شامل خریدهای درون برنامه ای مانند تقویت برای دید بهتر نمایه و سوایپ های فوق العاده برای جلب توجه یک شخص خاص است.

یکی از سخنگویان Bumble گفت که حالت BFF نشان دهنده ۱۵ درصد از کاربران فعال ماهانه برنامه های اصلی است. این شرکت اضافه کرد که Bumble For Friends با هدف افرادی است که «به دنبال یافتن دوست بدون حضور در یک برنامه دوستیابی هستند».

برنامه دوستیابی در سال ۲۰۱۶ حالت BFF را در برنامه معرفی کرد . سال گذشته، این شرکت آزمایش ویژگی “Hive” را برای تشکیل یک جامعه به عنوان بخشی از بازنگری اساسی BFF آغاز کرد . اما برنامه جدید چنین ویژگی را توصیف نمی کند.

با راه اندازی برنامه جدید، Bumble به بازار دوست یابی که شامل برنامه پخش زنده Yubo ، LMK، Wink، Swipr و Vibe می شود، دست می یابد.

اخیرا، Bumble با Spotify همکاری کرده است تا کاربران بتوانند به‌سرعت نمایش‌ها و هنرمندان مورد علاقه خود را در پروفایل خود نمایش دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا