استارتاپ

Byju غول صنعت فناوری هند، Unacademy را تصاحب نمی کند

به گزارش اپ خونه، غول فناوری هندی Byju’s گفت این شرکت و هیچ یک از زیرمجموعه های آن با رقیب Unacademy برای بررسی یک خرید یا ادغام درگیر نیستند و گزارش رسانه ها را در زمانی که تضعیف شرایط بازار جهانی جرقه چندین بازی ادغام در صنعت را برانگیخته است، رد کرد.

رسانه هندی MoneyControl پیشتر گزارش داده بود که واحد آموزش فیزیکی Byju Aakash در حال مذاکره برای ادغام با Unacademy است.

سخنگوی Byju در بیانیه ای گفت:

ما قویاً رد می‌کنیم که Byju’s ادغام Unacademy در Aakash Educational Services را در نظر دارد.  به عنوان یک شرکت مادر، BYJU’S متعهد به سرمایه گذاری در رشد خدمات آموزشی Aakash است که سالانه بیش از ۵۰ درصد رشد می کند.

“ما مطلقاً هیچ بحثی با Unacademy یا هر بازیکن دیگری برای ادغام با Aakash Educational Services نداشته‌ایم. آکاش یک رهبر بازار در بخش ما با سابقه بی عیب و نقص در تحویل و نتایج است و ما بر رشد ارگانیک خود و تحویل به هزاران دانش آموزی که به ما اعتماد کرده اند تمرکز کرده ایم.”

Unacademy با حمایت SoftBank با ارزش ۳.۴۴ میلیارد دلار یکی از بزرگترین استارت آپ های edtech در هند است.

استارت آپ مستقر در بنگالورو به طور قابل توجهی هزینه های خود را کاهش داده است زیرا این استارتاپ در تلاش است تا در سه ماهه آینده سودآور شود.

Gaurav Munjal، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Unacademy سال گذشته به کارمندان گفت:

«Unacademy همیشه بیش از آنچه مورد نیاز بود پول جمع آوری کرد تا به طور مداوم پلتفرم خود را آزمایش کرده و رشد دهد بدون اینکه نگران این باشیم که چه زمانی پولمان تمام شود.اما اکنون ما باید راه خود را تغییر دهیم. […] زمستان اینجاست.»

به گفته یک منبع آگاه با موضوع و ارائه های ارائه شده توسط بانک ها و مشاهده شده ، Byju’s که ارزشمندترین استارتاپ هند است، در حال گفتگوهای پیشرفته با بانکدارانی از جمله Citi و Goldman Sachs برای ادامه عرضه اولیه سهام آکاش است.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، گفت که Byju از هیئت مدیره خود برای ادامه عرضه اولیه سهام آکاش، که سال گذشته آن را به مبلغی نزدیک به ۱ میلیارد دلار خریداری کرده بود ، موافقت کرده است و در حال آماده شدن برای تشکیل پرونده کاغذی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا