نرم افزار موبایل

Cinemin یک برنامه دوربین سرگرم کننده با زیبایی شناسی فیلم های متحرک بدون کمک هوش مصنوعی است

به گزارش اپ خونه، Tinrocket ، سازندگان اپلیکیشن‌های محبوبی مانند Waterlogue و Olli ، یک اپلیکیشن دوربین جدید به نام Cinemin را منتشر کرده‌اند تا عکس‌ها و فیلم‌های متحرک را بدون کمک هیچ‌گونه فیلتر هوش مصنوعی ضبط کند.

این اپلیکیشن که به صورت رایگان در دسترس است، از الهام گرفتن از هنرهای متحرک سنتی و فیلم ها برای فیلترهای خود استفاده می کند.

می‌توانید فیلترها را هنگام گرفتن تصاویر یا ویدیوها اعمال کنید تا پیش‌نمایش زنده را ببینید. هنگامی که یک عکس می گیرید، می توانید تصویر را با استفاده از تنظیماتی مانند پاکسازی خط، سایه ها، صافی، روشنایی، رنگ، رنگ تیره، رنگ روشن، دما و کنتراست ویرایش کنید.

برای ویدیوها، این برنامه دارای حالت سینمای تمام صفحه است تا بتوانید بدون هیچ مزاحمتی از فیلم خود فیلم برداری کنید.

اپلیکیشن Cinemin

اپلیکیشن Cinemin

Cinemin همچنین خریدهای درون‌برنامه‌ای را برای باز کردن قفل ویژگی‌هایی مانند ذخیره عکس‌ها و ویدیوهای فیلتر نشده برای ویرایش بعد از آن و ارسال ویدیوها در وضوح‌های ۳K و ۴K ارائه می‌کند.

کاربران می توانند ۰.۹۹ دلار در ماه یا ۵.۹۹ دلار در سال برای باز کردن این ویژگی ها بپردازند. این برنامه همچنین یک گزینه خرید یک بار با قیمت ۹.۹۹ دلار ارائه می دهد.

جان بالستریری، موسس این شرکت، گفت که سابقه او در هنر و طراحی است. بنابراین او سعی می کند آن را در برنامه های خود بگنجاند. Cinemin روی جنبه انیمیشن دوبعدی تصویربرداری تمرکز می کند، بنابراین بسیاری از تصاویر و ویدیوها صاف به نظر می رسند.

“در بیش از ۲۰ سال گذشته، من از گرافیک کامپیوتری برای کشف هنر و بینش استفاده کرده ام. هر یک از برنامه‌های من (Percolator، Waterlogue، Cinemin، و غیره) بر روی برخی از اصول بصری یا زیبایی‌شناختی مبتنی بر سیستم بصری انسان با پشتوانه صدها سال سنت هنری تمرکز دارد.”

در حالی که تعداد زیادی برنامه از ترفندهای مبتنی بر هوش مصنوعی بر روی عکس‌ها استفاده می‌کنند، بالستریری گفت که به داده‌های آموزشی زیادی نیاز دارد و او نمی‌خواهد هنرمندان را با استفاده از کارهای موجودشان برای هوش مصنوعی مورد سوء استفاده قرار دهد.

او گفت: “هوش مصنوعی مولد عالی است برای زمانی که نمیدانید چه کار کنید و یا در میان میلیون ها عکس سرگردان باشید، بله کشف آن برای خودم بخشی از سفر هنری من است.”

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا