اخبار اینترنت

Citymapper دیوار پرداخت را برای ویژگی‌های ممتاز پایین می‌آورد اما اشتراک ماهانه را برای حذف تبلیغات حفظ می‌کند

به گزارش اپ خونه، Citymapper دیوار پرداخت را در مورد ویژگی های برتر خود کاهش می دهد و یک طرح اشتراک جدید را صرفاً برای حذف تبلیغات معرفی می کند.

این اقدام کمتر از دو ماه پس از آن صورت می‌گیرد که اپلیکیشن محبوب برنامه‌ریزی حمل و نقل و سفر توسط شرکت فناوری جابجایی Via مورد استفاده قرار گرفت .

Citymapper مستقر در لندن، که به ساکنان شهرها در زمان واقعی اطلاعات حمل و نقل و مسیریابی را در صدها شهر در اروپا، آسیا و آمریکا می دهد، در طول سالیان متمادی با روش های مختلفی برای کسب درآمد از جمله از طریق سرویس اتوبوس پولی ، اشتراک حمل و نقل چندگانه استفاده کرده است.

سپس در ماه سپتامبر، این شرکت یک سرویس جدید مبتنی بر اشتراک راه‌اندازی کرد که تبلیغات را از برنامه حذف کرد و مجموعه‌ای از ویژگی‌های برتر از جمله ناوبری صفحه قفل، مسیرهای اتوبوس و ناوبری صوتی گام به گام را معرفی کرد.

با هزینه ۲.۹۹ دلار در ماه یا ۱۹.۹۹ دلار در سال، Citymapper Club، همانطور که این سرویس نامیده می شود، ظاهرا برای نجات کسب و کار کافی نبود زیرا شش ماه بعد Via برای خرید شرکت، در چیزی که به طور گسترده به عنوان فروش آتش تلقی می شد، کافی نبود .

با حرکت رو به جلو، تمام ویژگی‌های ممتاز قبلی برای همه رایگان خواهد بود و برای کسانی که می‌خواهند تبلیغات را حذف کنند، یک کارمزد ماهانه ۱.۴۹ دلاری جدید نیم بها (۹.۹۹ دلار در سال) خواهد داشت.

Citymapper: تبلیغات را حذف کنید

ویژگی های برتر Citymapper اکنون رایگان است

بدست آوردن داده های حمل و نقل میلیون ها مسافر شهری مشخصاً نقطه فروش بزرگی برای Via در هنگام خرید Citymapper بود، بنابراین منطقی است که با رایگان کردن همه ویژگی ها، استفاده بیشتر را تشویق کند.

با حفظ اشتراک بدون آگهی، به شرکت اجازه می‌دهد تا هزینه‌های خود را پوشش دهد و مستقیماً از محصولی که اکنون باید در کنار ویژگی‌های موجود خود نگهداری کند، درآمد کسب کند.

ویژگی‌های ممتاز از طریق آخرین به‌روزرسانی برنامه Citymapper که هفته گذشته در اندروید و iOS منتشر شد، برای همه کاربران در دسترس است .

برخی از ویژگی‌ها در حال حاضر محدود به یک پلتفرم خاص هستند، به عنوان مثال، ناوبری روی صفحه قفل فقط در iOS در دسترس است، در حالی که ویژگی‌ای که بهترین زمان را برای رفتن به مقصد به شما نشان می‌دهد به اندروید محدود می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا