اخبار کسب و کارها

Copilot برای تجارت GitHub اکنون به طور کلی در دسترس است

به گزارش اپ خونه، GitHub اعلام کرد که Copilot for Business، نسخه سازمانی ۱۹ دلاری در ماه این شرکت از ابزار تکمیل کد مبتنی بر هوش مصنوعی، اکنون پس از یک مرحله بتا کوتاه که از دسامبر گذشته آغاز شد ، به طور کلی در دسترس است .

Copilot for Business ویژگی‌هایی مانند مدیریت مجوز، مدیریت خط‌مشی در سطح سازمان و ویژگی‌های حریم خصوصی اضافی را اضافه می‌کند.

تا به حال برای ثبت نام در نسخه تجاری باید با سازمان فروش گیت هاب کار می کردید، اما اکنون یک گزینه self-serve نیز وجود دارد.

توماس دومکی، مدیرعامل GitHub گفت :

«[این] به طور مؤثر داستان opilot v1 C ما را کامل می‌کند . ما پیش‌نمایش را در ژوئن ۲۰۲۱ اعلام کردیم و سپس تابستان گذشته در دسترس عموم قرار گرفت . اکنون ما آماده هستیم تا آن را برای سازمان ها، شرکت ها، تیم ها ، شرکت ها – واقعاً همه در دسترس قرار دهیم. در واقع ، ما در حال حاضر بیش از ۴۰۰ سازمان داریم که در زمان راه‌اندازی برای استفاده در برنامه‌های کاربردی قرار دارند و ما شاهد علاقه فوق‌العاده‌ای هستیم. ”

گیت هاب همچنین اعلام کرد که Copilot اکنون از اتصالات از طریق پروکسی پشتیبانی می کند، از جمله مواردی که دارای گواهینامه های خود امضا هستند و ابزار تکمیل کد Copilot مبتنی بر هوش مصنوعی آن اکنون توسط یک مدل بهبود یافته (با پشتیبانی از OpenAI) پشتیبانی می شود.

این تیم به طور مداوم در حال اصلاح مدل ها و اضافه کردن ویژگی های جدید با در دسترس قرار گرفتن آنها در سرویس OpenAI Azure است.

او این فرآیند را به برآمدگی‌های مشخصات در تجارت سخت‌افزار تشبیه کرد، جایی که مدل کمی بهتر می‌شود و تیم می‌تواند آن را گرفته و به Copilot بیاورد.

همانطور که مدل بهتر می‌شود، تیم همچنین ویژگی‌های جدیدی را اضافه می‌کند، از جمله مواردی مانند «پر کردن در وسط»، که در آن مدل نمی‌تواند فقط یک خط را تکمیل کند، بلکه شروع به اضافه کردن کلمات در وسط می‌کند، زیرا می‌داند چه چیزی می‌نشیند.

برای مثال قبل و بعد از موقعیت مکان نما فعلی. Dohmke خاطرنشان کرد که برای انجام این کار، مدل همچنین فایل‌های مرتبطی را که روی آن‌ها کار می‌کنید نگاه می‌کند و سپس از آن اطلاعات برای ایجاد پرس و جوهای مدل خود نیز استفاده می‌کند.

“این نه تنها از آنچه در فایل باز خود تایپ می کنید استفاده می کند ، بلکه از فایل های مجاور و اطلاعات مجاور که برای ساختن در دسترس است نیز استفاده می کند . درخواستی که برای استنتاج به مدل ارسال می‌شود . »

با آخرین به‌روزرسانی‌ها، تیم Copilot را – با کمک یک مدل دیگر – فعال کرد تا آسیب‌پذیری‌های امنیتی رایج در کدهایی را که از مدل برمی‌گردد شناسایی کند. اگر آن‌ها را پیدا کند، به‌طور خودکار به پیشنهادی می‌رود که ایمن‌تر است.

اما این فقط برای بهتر شدن نیست، بلکه برای سریعتر شدن نیز مهم است. Dohmke خاطرنشان کرد که تیم به طور مداوم برای بهبود تاخیر کار می کند.

داده های GitHub نشان می دهد که توسعه دهندگان به سرعت زمانی که Copilot تولید کد خود را طولانی می کند، بی قرار می شوند.

Dohmke انتظار دارد که به زودی Copilot بتواند ۸۰ درصد از کد یک توسعه دهنده را تولید کند. امروزه این عدد در زبان های برنامه نویسی حدود ۴۶% و برای جاوا ۶۱% است.

امروزه ChatGPT و Bing به وضوح می توانند کل برنامه ها (یا حداقل بخش هایی از آنها) را تنها با یک دستور ساده تولید کنند. این توسط همان مدل‌های Copilot فعال می‌شود، بنابراین سوال واضحی که از Dohmke پرسیده شد این است که چه زمانی این قابلیت‌ها به Copilot نیز می‌آیند.

“ما فکر می‌کنیم که این یک ویژگی واقعاً هیجان‌انگیز است که تیم بینگ راه‌اندازی کرد و امروز چیزی برای اعلام نداریم اما بسیار هیجان‌انگیز است .”

او اضافه کرد که برای محصولی مانند Copilot، تیم همیشه می‌خواهد به توسعه‌دهندگان کمک کند تا کارشان را با کارایی بیشتری انجام دهند – و مدل‌های فعلی ممکن است به سادگی کدی را تولید کنند که درست نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا