اخبار اینترنت

Creator Fund صندوق بازسازی شده سازندگان TikTok فراتر از ایالات متحده به برزیل، آلمان، کره و موارد دیگر گسترش می یابد

به گزارش اپ خونه، TikTok در حال گسترش صندوق سازندگان اصلاح‌شده خود، به نام «برنامه خلاقیت بتا»، فراتر از ایالات متحده است.

این برنامه اکنون برای سازندگان واجد شرایط در برزیل، فرانسه، آلمان، ژاپن، کره و بریتانیا در دسترس است. این شرکت آزمایش برنامه جدید را با سازندگان منتخب در ماه فوریه آغاز کرد.

برنامه جدید اساساً جایگزین صندوق خالق TikTok است و برای ایجاد درآمد بالاتر و باز کردن فرصت‌های دنیای واقعی بیشتر برای سازندگان طراحی شده است.

برای واجد شرایط بودن در این برنامه، سازندگان باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشند و حداقل ۱۰۰۰۰ دنبال کننده و حداقل ۱۰۰۰۰۰ بازدید در ۳۰ روز گذشته داشته باشند.

این شرکت در ایمیلی گفت که سازندگان واجد شرایطی که محتوای اصلی با کیفیت بالا و طولانی‌تر از یک دقیقه پست می‌کنند، می‌توانند تا ۲۰ برابر مبلغی که قبلاً توسط Creator Fund ارائه شده بود، کسب کنند.

پس از ثبت‌نام در برنامه جدید، سازندگان نمی‌توانند به صندوق ایجادکننده بازگردند. TikTok نگفته است که آیا برنامه خلاقیت به طور کلی جایگزین Creator Fund خواهد شد یا خیر، اما این امکان وجود دارد که به محض خروج برنامه خلاقیت از مرحله بتا، TikTok صندوق سازندگان را حذف کند.

TikTok قبلاً گفته بود که فرمول پاداش برای برنامه خلاقیت بتا برای ارائه میانگین درآمد ناخالص بالاتر برای بازدیدهای ویدیویی واجد شرایط فرموله شده است.

برنامه خلاقیت بخشی از مجموعه ابزارهای کسب درآمد TikTok است که شامل اشتراک‌های LIVE و TikTok Pulse است .

این شرکت همچنین دارای نکات و ویژگی‌های کسب درآمد از هدایا، همراه با ویژگی سری جدید است که به سازندگان واجد شرایط اجازه می‌دهد محتوا را در پشت دیوار پرداخت کنند.

مجموعه‌ها به سازندگان واجد شرایط امکان می‌دهد مجموعه‌هایی از محتوای ممتاز را در پشت دیوار پرداخت پست کنند که بینندگان می‌توانند برای دسترسی آن را خریداری کنند.

One Series می تواند حداکثر ۸۰ ویدیو داشته باشد که هر کدام حداکثر ۲۰ دقیقه طول می کشد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا