اخبار اینترنت

Discord ربات خود را با ویژگی‌های ChatGPT به‌روزرسانی می‌کند، خلاصه‌های مکالمه ایجاد شده توسط هوش مصنوعی و موارد دیگر را ارائه می‌کند

به گزارش اپ خونه، Discord جدیدترین شرکتی است که در جنون هوش مصنوعی وارد شده است.

این شرکت اعلام کرد که مجموعه ای از تجربیات جدید هوش مصنوعی را برای تعدادی از سرورها راه اندازی می کند.

مهمتر از همه، Discord در حال به روز رسانی ربات Clyde خود با فناوری OpenAI ChatGPT است که به کاربران امکان می دهد مکالمات طولانی با ربات داشته باشند.

می‌توانیدClyde@ را در سرور تایپ کنید تا در هر کانالی با Clyde چت کنید. همچنین می‌توانید از Clyde بخواهید تا موضوعی را برای گروهی از دوستانتان راه‌اندازی کند.

Discord خاطرنشان می کند که Clyde می تواند لیست های پخش را توصیه کند و مانند هر کاربر Discord به GIF ها و ایموجی ها دسترسی داشته باشد.

Discord در یک پست وبلاگ گفت :

«در طول Discord، ممکن است قبلاً Clyde را ببینید که به دستورات اسلش پاسخ می‌دهد یا اگر خطایی مرتکب شده باشید به شما پیام می‌دهد . و هفته آینده، Clyde با استفاده از فناوری OpenAI به زندگی (به طور مصنوعی) در Discord می‌آید.»

می توانید از Clyde بخواهید کارهایی مانند ارسال یک گیف برای شما یا به اشتراک گذاشتن پنج واقعیت جالب در مورد گربه ها انجام دهد.

این شرکت در حال آزمایش و تکرار محصول است و معتقد است که این محصول به بخشی اساسی از تجربه Discord تبدیل خواهد شد.

ربات Clyde به روز شده جدید Discord

ربات Clyde به روز شده جدید Discord

Discord همچنین ابزار تعدیل AutoMod خود را به روز می کند تا از قدرت مدل های زبان بزرگ استفاده کند.

AutoMod اکنون از فناوری OpenAI برای پیدا کردن و هشدار دادن به ناظران هر زمان ممکن است قوانین سرور نقض شده باشد، استفاده می کند، در حالی که از زمینه یک مکالمه آگاه است. آزمایش هوش مصنوعی AutoMod در تعداد محدودی از سرورها آغاز می شود.

این شرکت می گوید که از زمان معرفی AutoMod در سال گذشته، این ابزار به طور خودکار بیش از ۴۵ میلیون پیام ناخواسته را از سرورها قبل از اینکه حتی فرصتی برای ارسال بر اساس قوانین سرور داشته باشند، مسدود کرده است.

Discord همچنین خلاصه‌های مکالمه ایجاد شده توسط هوش مصنوعی را راه‌اندازی می‌کند.

این ویژگی جدید برای دسته‌بندی جریان‌های پیام‌ها در موضوعات طراحی شده است تا کاربران بتوانند به سرعت موضوعات مورد علاقه خود را دنبال کنند یا به آنها بپیوندند.

با این خلاصه‌های جدید، برخی از کاربران پانل جدیدی را در سمت راست صفحه‌شان مشاهده می‌کنند. که موضوعات مورد بحث را تشریح خواهد کرد.

خلاصه‌های مکالمه را می‌توان در تنظیمات سرور فعال کرد و از بعد در تعداد محدودی از سرورها عرضه می‌شود.

خلاصه های AI Discord

خلاصه های AI Discord

علاوه بر این سه تجربه جدید هوش مصنوعی، Discord به اشتراک گذاشت که در حال تصور راه‌های دیگری است که بتواند هوش مصنوعی را در پلتفرم خود بگنجاند.

Discord اعلام کرد که منبع باز Avatar Remix است ، برنامه ای که به کاربران امکان می دهد آواتارهای یکدیگر را از طریق مدل های تصویری تولیدی مجدداً ترکیب کنند.

توسعه دهندگان می توانند کد Avatar Remix را در GitHub پیدا کنند. این شرکت همچنین در حال بررسی یک فضای بصری مشترک برای همکاری با دوستان و همکاران است که شامل یک تولیدکننده متن به تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی است که کاربران می‌توانند با هم آزمایش کنند.

این شرکت همچنین به اشتراک گذاشت که در حال راه اندازی یک انکوباتور هوش مصنوعی و اختصاص منابع به توسعه دهندگانی است که می خواهند هوش مصنوعی را بر روی Discord بسازند.

این انکوباتور به عنوان بخشی از تعهد ۵ میلیون دلاری Discord برای تأمین مالی توسعه‌دهندگان و استارت‌آپ‌ها برای ارائه تخصص خود به این پلتفرم راه‌اندازی می‌شود.

شرکت‌کنندگان به کمک‌های نقدی، ساعات اداری با تیم‌های توسعه Discord و دسترسی زودهنگام به ویژگی‌های پلتفرم Discord دسترسی خواهند داشت.

از زمان راه‌اندازی چند ماه پیش، ChatGPT Open AI بر اینترنت تسلط یافت و محبوبیت فزاینده‌ای پیدا کرد، که منجر به تبدیل شدن هوش مصنوعی به موضوعی روزافزون در چند ماه گذشته شده است.

در نتیجه، تعجب آور نیست که Discord یک ربات چت هوش مصنوعی را به پلتفرم پیام رسانی خود اضافه می کند.

Discord تنها پلتفرمی نیست که ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی را اضافه کرده است، زیرا Snapchat و Slack اخیراً ویژگی‌های ChatGPT را نیز در محصولات خود ادغام کرده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا