نرم افزار موبایل

Dropbox فضای ذخیره‌سازی نامحدود را حذف می‌کند و ماینرها و فروشندگان کریپتو را مسئول این تغییر می‌داند

به گزارش اپ خونه، Dropbox به گزینه نامحدود خود پایان می دهد زیرا برخی از مشتریان از آن برای مقاصدی مانند استخراج کریپتو، ادغام فضای ذخیره سازی برای موارد استفاده شخصی و حتی فروش مجدد فضای ذخیره سازی استفاده می کردند.

برنامه ذخیره سازی بالاترین سطح شرکت “همه فضایی که نیاز دارید” اکنون محدود می شود.

Dropbox می‌گوید با این تغییر جدید، مشتریانی که طرح پیشرفته Dropbox را با سه مجوز فعال خریداری می‌کنند، ۱۵ ترابایت فضای ذخیره‌سازی به اشتراک گذاشته شده توسط تیم دریافت خواهند کرد – فضای کافی برای ذخیره حدود ۱۰۰ میلیون سند، ۴ میلیون عکس یا ۷۵۰۰ ساعت ویدیوی HD است.

هر مجوز فعال اضافی ۵ ترابایت فضای ذخیره سازی دریافت می کند.

این شرکت نوشت: «ما متوجه شدیم که تعداد فزاینده‌ای از مشتریان اشتراک‌های پیشرفته را نه برای اداره یک کسب‌وکار یا سازمان، بلکه برای مقاصدی مانند استخراج کریپتو و چیا، افراد نامرتبط که فضای ذخیره‌سازی را برای موارد استفاده شخصی جمع می‌کنند، یا حتی نمونه‌هایی از فروش مجدد فضای ذخیره‌سازی می‌خرند.»

«در ماه‌های اخیر، ما شاهد افزایش این رفتار در پی دیگر سرویس‌ها بوده‌ایم که سیاست‌های مشابهی را تغییر داده‌اند. ما مشاهده کرده‌ایم که مشتریانی مانند این اغلب هزاران برابر بیشتر از مشتریان تجاری واقعی ما فضای ذخیره‌سازی مصرف می‌کنند، که این خطر ایجاد یک تجربه غیرقابل اعتماد برای همه مشتریان ما است.»

همانطور که بلومبرگ اشاره کرده است ، این تغییر زمانی رخ می دهد که گوگل در ماه مه، نام تجاری محصول “به اندازه نیاز شما را به فضای ذخیره سازی” برای بالاترین سطح برنامه Workspace خود حذف کرد .

مشتریان فعلی که از کمتر از ۳۵ ترابایت فضای ذخیره سازی در هر مجوز استفاده می کنند، که برای بیش از ۹۹ درصد از مشتریان Advanced صدق می کند، می توانند کل فضای ذخیره سازی را که تیمشان استفاده می کند در زمانی که به آنها اطلاع داده می شود، به اضافه ۵ ترابایت اعتبار اضافی حفظ کنند.

ذخیره سازی تلفیقی، به مدت پنج سال بدون هزینه اضافی نسبت به طرح موجود آنها می باشد.

برای کمتر از ۱٪ مشتریانی که از ۳۵ ترابایت یا بیشتر در هر مجوز استفاده می‌کنند، می‌توانند به استفاده از مقدار فضای ذخیره‌سازی فعلی خود در زمانی که به شما اطلاع داده می‌شود، به‌علاوه ۵ ترابایت اعتبار اضافی ذخیره‌سازی تلفیقی برای یک سال (حداکثر تا در مجموع ۱۰۰۰ ترابایت)، بدون هزینه اضافی برای طرح موجود بپردازند.

برای مشتریانی که به فضای اضافی نیاز دارند، افزودنی‌های ذخیره‌سازی برای مشتریان جدید در تاریخ ۱۸ سپتامبر و مشتریان فعلی در ۱ نوامبر با ۱ ترابایت با قیمت ۱۰ دلار در ماه در صورت خرید ماهانه یا ۸ دلار در ماه در صورت خرید سالانه در دسترس خواهند بود.

Dropbox به تدریج شروع به انتقال مشتریان فعلی به خط مشی جدید در ۱ نوامبر خواهد کرد.

این شرکت می گوید که حداقل ۳۰ روز قبل از تاریخ مهاجرت برنامه ریزی شده آنها را به همه مشتریان اطلاع خواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا